Sohbet Redmi 5 Plus İle Aranızdayım

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
ekran süresi olarak 7-9 saat alıyorum.

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Cihazınız hayırlı olsun. ROM değiştirme hastalığına yakalanmamanız dileğiyle. :)

Redmi 5 Plus kullanıyorum, ekran süresi olarak genelde 7-10 saat arasında değişen bir süre alıyorum. Dün şarjım %35 kaldığında 3 saat ekran kullanımı vardı biraz ilginç karşıladım. :) Mobil veri hep açık olduğunda ve evde olmadığımda çok harcıyor şarjı. :) Onun dışında hiç şarj sorunu yaşamadım. Bir günde 2. şarja hiç ihtiyacım olmadı. 2. gün doldurup kullanmak daha mantıklı oluyor genelde.

Memocal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
ixaomi 5plus
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Aynı telefonu kullanıyoruz. Telefonun hayırlı olsun. Aşırı oyun oynamazsan şarjı bir günü rahat rahat çıkartıyor.

Burakk93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
25
Cihazınız hayırlı olsun. ROM değiştirme hastalığına yakalanmamanız dileğiyle. :)

Redmi 5 Plus kullanıyorum, ekran süresi olarak genelde 7-10 saat arasında değişen bir süre alıyorum. Dün şarjım %35 kaldığında 3 saat ekran kullanımı vardı biraz ilginç karşıladım. :) Mobil veri hep açık olduğunda ve evde olmadığımda çok harcıyor şarjı. :) Onun dışında hiç şarj sorunu yaşamadım. Bir günde 2. şarja hiç ihtiyacım olmadı. 2. gün doldurup kullanmak daha mantıklı oluyor genelde.
Sağolun. Rom hastalığı derken? Yıllardır ios kullanan birisi olarak bilmiyorum galiba bu terimi :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı telefonu kullanıyoruz. Telefonun hayırlı olsun. Aşırı oyun oynamazsan şarjı bir günü rahat rahat çıkartıyor.
Teşekkür ederim , oyun telefonda hiç oynamam ve evet bir günü rahat görüyorum 3 gündür, umarım böyle devam eder.

hsynzz.1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Hayırlı olsun kardesim. Yaklaşık 1 ay oldu bende aynı cihazi kullanıyorum. Gayet kullanışlı, kolay. Şarj durumu gayet iyi.

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
7 - 9 saat arası bir performans alıyorum. Maşallah. Şeytan kulağına kurşun.

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
bende alalı 15 gün oluyor en son denememde günde 10 konuşma kısa süreli 15 dk wifi 10 dk veri açık güç tasarruf modunda bu şekilde tabiki az bir kullanım 4 günü rahat gördüm 2 sefer denedim aynı ama tam yoğun kullanım hiç denemedim daha hayırlı olsun çok canavar bir telefon aldığıma çok memnunum.

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Xiaomi kullanıcıları arasında sık sık ROM değiştirmek bir hastalık kabul ediliyor.

Cihazı sorunsuz kullanacağınızı tahmin ediyorum. Bazı cihazlarda hoparlör ve şarj girişi arasına baskı yaptığınızda tık diye bir ses çıkıyor. O sorun sizde de varsa ilerde siz fark etmeden söyleyeyim bu sorun sebebiyle iade etmek isterseniz diye.

Şu an imzamdaki ROM'u (Revolution OS 8.10.25) kullanıyorum. İleride ROM değiştirmek istersen bu ROM tavsiyemdir.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Üst Alt