Sohbet Redmi 5 Plus İle Aranızdayım

Burakk93

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
herkese merhaba, uzun araştırmalar sonucunda redmi 5 plus aldım iki gündür kullanıyorum çok memnunum, fakat özellikle aynı cihazdan kullananlara sorum var, şarjıniz ortalama yoğunlukta kullanımla ne kadar gidiyor?

Benzer konular

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
herkese merhaba, uzun araştırmalar sonucunda redmi 5 plus aldım iki gündür kullanıyorum çok memnunum, fakat özellikle aynı cihazdan kullananlara sorum var, şarjıniz ortalama yoğunlukta kullanımla ne kadar gidiyor?
Merhabalar cihazınız hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. clap~~
Cihazınıza ait herşeyi Redmi 5 Plus kategorisinde bulabilirsiniz.Yes~~

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Hayırlı olsun hocam, aynı cihazı kullanıyoruz. Ben çok memnunum cihazdan ama kavgalıyız şu sıralar biraz haha--

Sizinde iyi günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Burakk93

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus

Biscuit

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hasan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Teknik Operasyon Uzmanı, Sistem & Network Uzmanı
kullanıma göre değişiyor hocam. bazen 1 bazen de 1,5 gün. Diğer telefonu modem yapıp bunu onunla kullanırsam 2 günü görebiliyorum zorlarsam. Ama oyun, mobil veri kullanımı olursa 1 gün sonunda %25-30 arası kalıyor.

Burakk93

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
kullanıma göre değişiyor hocam. bazen 1 bazen de 1,5 gün. Diğer telefonu modem yapıp bunu onunla kullanırsam 2 günü görebiliyorum zorlarsam. Ama oyun, mobil veri kullanımı olursa 1 gün sonunda %25-30 arası kalıyor.
Aynen öyle benim de, iPhone'dan sonra müthiş performansla karşılaştim.

GokhanOfficial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Gökhan
Cihazım
Yok. :)
Cihazınız hayırlı olsun. ROM değiştirme hastalığına yakalanmamanız dileğiyle. :)

Redmi 5 Plus kullanıyorum, ekran süresi olarak genelde 7-10 saat arasında değişen bir süre alıyorum. Dün şarjım %35 kaldığında 3 saat ekran kullanımı vardı biraz ilginç karşıladım. :) Mobil veri hep açık olduğunda ve evde olmadığımda çok harcıyor şarjı. :) Onun dışında hiç şarj sorunu yaşamadım. Bir günde 2. şarja hiç ihtiyacım olmadı. 2. gün doldurup kullanmak daha mantıklı oluyor genelde.

Memocal

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mehmet
Cihazım
ixaomi 5plus
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Aynı telefonu kullanıyoruz. Telefonun hayırlı olsun. Aşırı oyun oynamazsan şarjı bir günü rahat rahat çıkartıyor.

Burakk93

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
Cihazınız hayırlı olsun. ROM değiştirme hastalığına yakalanmamanız dileğiyle. :)

Redmi 5 Plus kullanıyorum, ekran süresi olarak genelde 7-10 saat arasında değişen bir süre alıyorum. Dün şarjım %35 kaldığında 3 saat ekran kullanımı vardı biraz ilginç karşıladım. :) Mobil veri hep açık olduğunda ve evde olmadığımda çok harcıyor şarjı. :) Onun dışında hiç şarj sorunu yaşamadım. Bir günde 2. şarja hiç ihtiyacım olmadı. 2. gün doldurup kullanmak daha mantıklı oluyor genelde.
Sağolun. Rom hastalığı derken? Yıllardır ios kullanan birisi olarak bilmiyorum galiba bu terimi :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı telefonu kullanıyoruz. Telefonun hayırlı olsun. Aşırı oyun oynamazsan şarjı bir günü rahat rahat çıkartıyor.
Teşekkür ederim , oyun telefonda hiç oynamam ve evet bir günü rahat görüyorum 3 gündür, umarım böyle devam eder.

hsynzz.1

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Hayırlı olsun kardesim. Yaklaşık 1 ay oldu bende aynı cihazi kullanıyorum. Gayet kullanışlı, kolay. Şarj durumu gayet iyi.

Mervan

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
7 - 9 saat arası bir performans alıyorum. Maşallah. Şeytan kulağına kurşun.

ofluily

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
ilyas
Cihazım
redmi 5 plus
bende alalı 15 gün oluyor en son denememde günde 10 konuşma kısa süreli 15 dk wifi 10 dk veri açık güç tasarruf modunda bu şekilde tabiki az bir kullanım 4 günü rahat gördüm 2 sefer denedim aynı ama tam yoğun kullanım hiç denemedim daha hayırlı olsun çok canavar bir telefon aldığıma çok memnunum.

GokhanOfficial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Gökhan
Cihazım
Yok. :)
Xiaomi kullanıcıları arasında sık sık ROM değiştirmek bir hastalık kabul ediliyor.

Cihazı sorunsuz kullanacağınızı tahmin ediyorum. Bazı cihazlarda hoparlör ve şarj girişi arasına baskı yaptığınızda tık diye bir ses çıkıyor. O sorun sizde de varsa ilerde siz fark etmeden söyleyeyim bu sorun sebebiyle iade etmek isterseniz diye.

Şu an imzamdaki ROM'u (Revolution OS 8.10.25) kullanıyorum. İleride ROM değiştirmek istersen bu ROM tavsiyemdir.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Üst Alt