Mod Redmi 5 Plus için Google Camera [17.07.2018]

alican.ozturks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Hocam son guncellemeden sonra kamera artık kullanılamıyor bir bilginiz varmı bu konuda

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam son guncellemeden sonra kamera artık kullanılamıyor bir bilginiz varmı bu konuda

Aynı sorunu bende yaşadım hocama sordum. Sebebi her güncellemede camera2api siliniyor twrpden tekrar camera2apiyi flashlayıp açın kamera tekrar kullanıma açılacaktır :)

alican.ozturks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşadım hocama sordum. Sebebi her güncellemede camera2api siliniyor twrpden tekrar camera2apiyi flashlayıo açın kamera tekrar kullanıma açılacaktır :)
Teşekkürler

barul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami CAN
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
google camera ile deklanşör gecikmesini sıfırlayabiliyor muyuz?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
google camera ile deklanşör gecikmesini sıfırlayabiliyor muyuz?

Google Kamerada HDR+ kullanırken deklanşör gecikmesi yaşanması normal bir durum. Bunu kastediyorsunuz sanırım?

barul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami CAN
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
Google Kamerada HDR+ kullanırken deklanşör gecikmesi yaşanması normal bir durum. Bunu kastediyorsunuz sanırım?
kipada incelediğim redmi 5 plus'ta deklanşör gecikmesi vardı. yani üzerindeki orijinal yazılımla... ama orijinal yazılımda HDR+ modu varmıdır, benim gördüğüm gecikme ondan mıdır bilmiyorum. Telefonun orijinal yazılımıyla ve standart ayarlarda çekince deklanşör gecikmesi yaşanmıyor mu yoksa?

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
kipada incelediğim redmi 5 plus'ta deklanşör gecikmesi vardı. yani üzerindeki orijinal yazılımla... ama orijinal yazılımda HDR+ modu varmıdır, benim gördüğüm gecikme ondan mıdır bilmiyorum. Telefonun orijinal yazılımıyla ve standart ayarlarda çekince deklanşör gecikmesi yaşanmıyor mu yoksa?
Telefonun kendi uygulaması HDR+ kapalıyken deklanşörü gayet hızlı. Belki siz HDR+ modundayken çekmişsinizdir.
Google camera deklanşörü normal kameradan bi tık daha ağır. HDR+ ile çekerseniz biraz daha ağır.

barul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami CAN
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
Telefonun kendi uygulaması HDR+ kapalıyken deklanşörü gayet hızlı. Belki siz HDR+ modundayken çekmişsinizdir.
Google camera deklanşörü normal kameradan bi tık daha ağır. HDR+ ile çekerseniz biraz daha ağır.

doğrusu ayarlara bakmak hiç aklıma gelmedi. deklanşör gecikmesi beni bir hayli şaşırtmıştı. demek ki birileri HDR+ plus moda almış. öyle olması deklanşör gecikmesi filan görmeyecekmişim. Kafamdaki soru işareti kayboldu. teşekkür ederim.

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
doğrusu ayarlara bakmak hiç aklıma gelmedi. deklanşör gecikmesi beni bir hayli şaşırtmıştı. demek ki birileri HDR+ plus moda almış. öyle olması deklanşör gecikmesi filan görmeyecekmişim. Kafamdaki soru işareti kayboldu. teşekkür ederim.
Rica ederim :)

Üst Alt