MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Evet kurdum, pek stabil gelmedi, çok kasma var ama güzel özellikleri vardı. Tam net hatırlamıyorum ama özelliği için kullanılacak bir rom değil. Zaten 2-3 saat kullandım sonra eu roma geçtim.

Cihaz: Redmi 5 Plus / Rom: MIUI 11 Eu Stabil 11.0.3 Android 8.1 / Root: Magisk 20.4

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Yanlış anlamışım başka rom anladım, şuan bunu kullanıyorum, memnunum, sadece şarj biraz sıkıntı geldi bana. Global 11.0.2'de yaklaşık 9 buçuk 10 saat ekran süresi alırken bunda 7 buçuk 8 saat ekran süresi alıyorum ama özelliklerinin yanında normal sıkıntı yok.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Yanlış anlamışım başka rom anladım, şuan bunu kullanıyorum, memnunum, sadece şarj biraz sıkıntı geldi bana. Global 11.0.2'de yaklaşık 9 buçuk 10 saat ekran süresi alırken bunda 7 buçuk 8 saat ekran süresi alıyorum ama özelliklerinin yanında normal sıkıntı yok.
AOSP romları da bir deneyin derim

hamzaguzel0806

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
0
Merhabalar eu stabil kurdum bugun telefonuma ilk defa geçiş yaptım bankacılık uygulamarını kullanmamda güvenlik açısından bi sorun varmı ? rom kullananlar

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Bankacılık uygulamalarında eu hariç güvenli rom yok diye biliyorum ama Ben AOSP romlarda hep bankacılık uygulamaları kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım

Fatih kayan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 5 plus 64
Konular
0
Bankacılık uygulamalarında eu hariç güvenli rom yok diye biliyorum ama Ben AOSP romlarda hep bankacılık uygulamaları kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım
Yaklaşık 1 haftadır kullanıyordum bu romu sıkıntı yoktu ama bu gün güvenlik uygulamasından mi fit e yetki veremedim sürekli durduruldu hatası aldım napmam lazım

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bu romun sistem başlatıcısı Alpha sürümü, bu yüzden akıcılıkta stabillikte sıkıntı var gibi görünüyor lakin değiştirince mükemmel bir rom çıkıyor ortaya, stabil sürümü internetten indirip sai uygulaması ile yükleyebilirsiniz, lakin önce sai uygulaması ayarlarından yükleme yöntemini rootlu seçin. benim gibi sistem başlatıcısı kullanların işine yarar belki bu bilgi

Üst Alt