MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hayır Magiske girin çıkardığınız dosyanın içindeki İnitd injector 2.3 dosyasını magisk ile yükleyin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hayır Magiske girin çıkardığınız dosyanın içindeki İnitd injector 2.3 dosyasını magisk ile yükleyin

Hallettim hocam. Kurarken Magisk çalışmayı durdurdu dedi ama bi şekilde kurdu. Yeniden başlattım ve durum bu

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Hallettim hocam. Kurarken Magisk çalışmayı durdurdu dedi ama bi şekilde kurdu. Yeniden başlattım ve durum bu
Magisk zaman zaman verebiliyor böyle hatalar sıkıntı değil kurulmuş. clap~~

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Magisk zaman zaman verebiliyor böyle hatalar sıkıntı değil kurulmuş. clap~~

Bir modül için amma uğraştık be hocam. Yani abartıyorum ben belki ama kurduk madem adam akıllı kuralım yani dimi :)

Şaka bi yana sağolun hocam. Şimdi telefonu şarja taktım. Şarj süresini vs. kendim de deneyimlemek istiyorum. Onun dışında rom stabil gayet akıcı. Ah şu dark mod geliştirici seçeneklerinde değil de normalde olsaydı keşke. Ama cihaz desteklemeyince de yapacak bişey olmuyor pek. Buna da şükür hocam :)

Zamanında yaşadığım şeylerden sonra rom atmaktan korkan ve korkularını yenip MIUI11 Eu Stabil yükleyen biri olarak şimdi şunları söylemeliyim ki; Korkunun ecele faydası yok :)) Neyse neyse yani anlatılana göre doğru bir şekilde talimatlara uyarak yapıldığı sürece zaten sorun olmuyor genellikle. Tekrardan herşey için teşekkür ederim hocam. Gerek yardımınız gerek sunduğunuz bilgiler için

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bir modül için amma uğraştık be hocam. Yani abartıyorum ben belki ama kurduk madem adam akıllı kuralım yani dimi :)

Şaka bi yana sağolun hocam. Şimdi telefonu şarja taktım. Şarj süresini vs. kendim de deneyimlemek istiyorum. Onun dışında rom stabil gayet akıcı. Ah şu dark mod geliştirici seçeneklerinde değil de normalde olsaydı keşke. Ama cihaz desteklemeyince de yapacak bişey olmuyor pek. Buna da şükür hocam :)

Zamanında yaşadığım şeylerden sonra rom atmaktan korkan ve korkularını yenip MIUI11 Eu Stabil yükleyen biri olarak şimdi şunları söylemeliyim ki; Korkunun ecele faydası yok :)) Neyse neyse yani anlatılana göre doğru bir şekilde talimatlara uyarak yapıldığı sürece zaten sorun olmuyor genellikle. Tekrardan herşey için teşekkür ederim hocam. Gerek yardımınız gerek sunduğunuz bilgiler için
Estağfurullah hocam endiselerinize ilaç olabildiysem ne mutlu, inanın bende hiç sorun olmadan yüklendi, tek Eu romu yüklerken VENDOR bağlanmadı hatası alıyorum ama beta stabil hepsinde alıyorum onu

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Estağfurullah hocam endiselerinize ilaç olabildiysem ne mutlu, inanın bende hiç sorun olmadan yüklendi, tek Eu romu yüklerken VENDOR bağlanmadı hatası alıyorum ama beta stabil hepsinde alıyorum onu

Hocam işte bazen şans bazen yanlış yapılan küçük de olsa bir hata diğer hataları doğurabiliyor. Sonuç olarak bi şekilde kurduk. Tekrardan teşekkürler

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam işte bazen şans bazen yanlış yapılan küçük de olsa bir hata diğer hataları doğurabiliyor. Sonuç olarak bi şekilde kurduk. Tekrardan teşekkürler
Rica ederim iyi günlerde kullanın

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Kendi ekran sürem

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Kendi ekran sürem
Hocam bende yeni çektim sayılır şarjdan %97 şu an çeker çekmez direk battery moduna aldım bakalım ne kadar ekran süresi verecek. Bişey sorucam battery modunda mı kullanıyosunuz yoksa balance mi?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam bende yeni çektim sayılır şarjdan %97 şu an çeker çekmez direk battery moduna aldım bakalım ne kadar ekran süresi verecek. Bişey sorucam battery modunda mı kullanıyosunuz yoksa balance mi?
Battery, oyun oynarken gaming. Balance hiç kullanmıyorum

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Battery, oyun oynarken gaming. Balance hiç kullanmıyorum
Anladım hocam gayet iyi ekran süreniz. Hocam bide şuan batterydeyim ve çok göze batmasa da minik minik takılmalar oluyor. Bu haliyle battery modunda olduğum için olsa gerek?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt