MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
0 sıkıntı arkadaşlar ROM.

Miui11 güncellemesi alıp telefonu kasan arkadaşlara şiddetle önerilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

magisk bana sormadan izinleri reddediyor çözümü nedir
Magisk sürümü önemli 20.0 kullanın, birde magiskten izin isteyeceğiniz zaman magisk arkada açık kalsın

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
Magisk sürümü önemli 20.0 kullanın, birde magiskten izin isteyeceğiniz zaman magisk arkada açık kalsın
ne güzel kullanıyodum bir modül indirdim restart yaptım tel açılmıyor orangefoxa atıyor duruyor

ne güzel kullanıyodum bir modül indirdim restart yaptım tel açılmıyor orangefoxa atıyor duruyor
Xposed

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Xposed
Xposed bu cihazla tam uyumlu değil. Wipeleri yapıp romu baştan kurun magisk flashlayip yeniden başlatın

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
Xposed bu cihazla tam uyumlu değil. Wipeleri yapıp romu baştan kurun magisk flashlayip yeniden başlatın
anladım hocam tekrardan kurdum sağlık olsun :)

açılmaması tamamen xposed kurduğum içinmidir ?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
anladım hocam tekrardan kurdum sağlık olsun :)

açılmaması tamamen xposed kurduğum içinmidir ?
Evet hocam o yüzdendir. Tam olarak uyumlu yada uyumsuz diyemem bilmiyorum çünkü ancak, son yüklediğiniz modül o olduğuna göre o yüzdendir. Tavsiyem Xposed ile fazla ilgilenmemeniz. Android 5 6 da Xposed iyiydi sonra uyumsuzluklar arttı

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Miui 11 eu stabil kurduğumdan beri root atılmamış gibi görünüyor. Telefonu yeniden başlattığımda düzeliyor. Magisk 20.0 kurulu. 20.1 de bazı problemler olduğunu okuduğum için güncellemedim. Bunun bir çözümü yok mudur ?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Miui 11 eu stabil kurduğumdan beri root atılmamış gibi görünüyor. Telefonu yeniden başlattığımda düzeliyor. Magisk 20.0 kurulu. 20.1 de bazı problemler olduğunu okuduğum için güncellemedim. Bunun bir çözümü yok mudur ?
20.2de bu sorun çözülüyor. Yanliz beta sürümü. İsterseniz yükleyip atabilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-20-20-46-51-416_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2019-12-20-20-46-51-416_com.topjohnwu.magisk.jpg
    233,4 KB · Görüntüleme: 14

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Sekko hocam gerçekten kusura bakmayın biliyorum yeri değil ama ekstradan bunun için konu açmak istemiyorum. Belki sorunumla alakalı bir bilginiz vardır diye doğrudan size sormak istedim burada. Sorunumu da şöyle anlatayım size;

Global romdayken de olan ve Eu'da da devam eden karşı tarafın sesinin kendisine gelmesi(sekmesi) sorunu var. Arkadaşımda Huawei P Smart 2018 var konuşurken hoparlöre aldığımda ve kulaklığı takıp konuştuğumda sesinin kendisine sektiğini söylüyor. Ama normal ahizeden konuşurken sorun yok. Teyzemde de J7 Prime var. Teyzemde de Hoparlörde ve ahizede sorun yok kulaklığı takınca çok rahatsız etmese de sesinin kendine sektiğini söylüyor. Yazılımsal bir sorun mu? Kronik bir sorun mu? Yoksa kulaklığımda mı problem var bilemiyorum. Kullandığım kulaklığın markası da KZ EDR1 eğer bu konu hakkında bilginiz var ise yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Tekrardan kusuruma bakmayın hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sekko hocam gerçekten kusura bakmayın biliyorum yeri değil ama ekstradan bunun için konu açmak istemiyorum. Belki sorunumla alakalı bir bilginiz vardır diye doğrudan size sormak istedim burada. Sorunumu da şöyle anlatayım size;

Global romdayken de olan ve Eu'da da devam eden karşı tarafın sesinin kendisine gelmesi(sekmesi) sorunu var. Arkadaşımda Huawei P Smart 2018 var konuşurken hoparlöre aldığımda ve kulaklığı takıp konuştuğumda sesinin kendisine sektiğini söylüyor. Ama normal ahizeden konuşurken sorun yok. Teyzemde de J7 Prime var. Teyzemde de Hoparlörde ve ahizede sorun yok kulaklığı takınca çok rahatsız etmese de sesinin kendine sektiğini söylüyor. Yazılımsal bir sorun mu? Kronik bir sorun mu? Yoksa kulaklığımda mı problem var bilemiyorum. Kullandığım kulaklığın markası da KZ EDR1 eğer bu konu hakkında bilginiz var ise yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Tekrardan kusuruma bakmayın hocam

Estağfurullah. Başka kulaklıkla denediniz mi. Ben böyle bir sorun yaşamıyorum

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Estağfurullah. Başka kulaklıkla denediniz mi. Ben böyle bir sorun yaşamıyorum
Hocam denemedim doğrusu. Buna ek olarak hoparlöre vs. alınca neden sorun oluyir olabilir acaba. Ekstra bi ses modu vs. de yüklemedim

Üst Alt