MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Forcesser

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
25
Forum puanı
157
Olursa iyi olur ama her rom kurulumunda da temiz kurulum yapılmaz ki hamallık olur
Bende ondan söz ediyorum işte hocam. Başka güncelleme gelmeyeceğini bilsem direk son sürümü kurarım. Ama şimdi yüklerim uygulamaları yedekleri falan herşeyi kurarım sonra yeni güncelleme gelirse zoruma gider hocam :D

Ben bir müddet daha bekleyeyim gerçekten üşendim hocam. Baktım yeni güncelleme falan yok son sürümü yüklerim mecburen

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sekko

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
107
Forum puanı
5.786
Bende ondan söz ediyorum işte hocam. Başka güncelleme gelmeyeceğini bilsem direk son sürümü kurarım. Ama şimdi yüklerim uygulamaları yedekleri falan herşeyi kurarım sonra yeni güncelleme gelirse zoruma gider hocam :D

Ben bir müddet daha bekleyeyim gerçekten üşendim hocam. Baktım yeni güncelleme falan yok son sürümü yüklerim mecburen

Stabile güncelleme ortalama iki ayda bir gelir hocam. Keyif sizin siz bilirsiniz

Forcesser

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
25
Forum puanı
157
Stabile güncelleme ortalama iki ayda bir gelir hocam. Keyif sizin siz bilirsiniz
Hocam peki bizim cihazlar için ne kadar süre daha devam eder bu güncelleme desteği?

Sekko

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
107
Forum puanı
5.786
Hocam peki bizim cihazlar için ne kadar süre daha devam eder bu güncelleme desteği?

Çok uzun süreceğini sanmıyorum. Kendi fikrimdir bilmiyorum ama. Beta desteği kesildi. Stabili de miui11 vermiş olmak için verdiler. Belki bir kaç hata düzeltmesi falan gelir ama çok uzun soluklu güncelleme desteği geleceğini tahmin etmiyorum

Forcesser

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
25
Forum puanı
157
Çok uzun süreceğini sanmıyorum. Kendi fikrimdir bilmiyorum ama. Beta desteği kesildi. Stabili de miui11 vermiş olmak için verdiler. Belki bir kaç hata düzeltmesi falan gelir ama çok uzun soluklu güncelleme desteği geleceğini tahmin etmiyorum
Anladım. Hocam işte dediğim gibi her seferinde her yeni güncellemede temiz kurulum yapmak bana çok zor gelir her ne kadar ortalama 2 ayda bir de olsa. Yani ne yapacağımı şaşırdım desem yeridir hocam. Siz datayı silmezseniz yedek almanıza gerek yok diyorsunuz ama temiz kurulumunda ayrı bir artısı var stabilize için. Bilemedim hocam valla bilemedim

Üst Alt