Yardım redmi 5 plus cihazı çöktü

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
redmi 5 plus cihazımla mesajlaşırken dondu ve bende tuşlarla cihazı yeniden başlatım mi logosunda takılı kaldı sadece fastboot girebiliyorum recovery moduna bir türlü giremedim boatloader kilidi açıkmı emin değilim aşağıdaki gibi açık diyor ama flash tool ile roomu her yüklemeye çalıştığımda flash write hatası veriyordu bende forumda yazıldığı gibi test point metodu ile denedim ancak ondada yüklendi diyordu ama bir şey değişmiyordu test point metodunda güncel flash tool da takılı kalıyordu hiç ilerlemiyordu eski sürüm flash tool ile de yüklendi diyip yüklemiyordu bundan önce konu açmıştım biraz anlaşılmazdı ondan dolayı yeni konu açtım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
Oyla:

mert-kart

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi8 lite
Konular
22
redmi 5 plus cihazımla mesajlaşırken dondu ve bende tuşlarla cihazı yeniden başlatım mi logosunda takılı kaldı sadece fastboot girebiliyorum recovery moduna bir türlü giremedim boatloader kilidi açıkmı emin değilim aşağıdaki gibi açık diyor ama flash tool ile roomu her yüklemeye çalıştığımda flash write hatası veriyordu bende forumda yazıldığı gibi test point metodu ile denedim ancak ondada yüklendi diyordu ama bir şey değişmiyordu test point metodunda güncel flash tool da takılı kalıyordu hiç ilerlemiyordu eski sürüm flash tool ile de yüklendi diyip yüklemiyordu bundan önce konu açmıştım biraz anlaşılmazdı ondan dolayı yeni konu açtım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefonu garantiye gönderin bence(eğer varsa)

Oyla:

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
Telefonu garantiye gönderin bence(eğer varsa)
hocam varda bu kadar açıp kapatıp ayar yaptıktan sonra baya ücret isterler ve garanti şirketi dolandırıcı sahtekarın önde gidene ritzy teknik servis sadece google yorumlarına bakın ben önceden gönderdim 3 kere onarmadan gönderdiler bataryası hızlı bitiyordu bataryası bozuktu zar zor değiştirdiler 2 ay uğraştım hiç değmez

Oyla:

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2