Yardım redmi 5 plus cihazı çöktü

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
redmi 5 plus cihazımla mesajlaşırken dondu ve bende tuşlarla cihazı yeniden başlatım mi logosunda takılı kaldı sadece fastboot girebiliyorum recovery moduna bir türlü giremedim boatloader kilidi açıkmı emin değilim aşağıdaki gibi açık diyor ama flash tool ile roomu her yüklemeye çalıştığımda flash write hatası veriyordu bende forumda yazıldığı gibi test point metodu ile denedim ancak ondada yüklendi diyordu ama bir şey değişmiyordu test point metodunda güncel flash tool da takılı kalıyordu hiç ilerlemiyordu eski sürüm flash tool ile de yüklendi diyip yüklemiyordu bundan önce konu açmıştım biraz anlaşılmazdı ondan dolayı yeni konu açtım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
redmi 5 plus cihazımla mesajlaşırken dondu ve bende tuşlarla cihazı yeniden başlatım mi logosunda takılı kaldı sadece fastboot girebiliyorum recovery moduna bir türlü giremedim boatloader kilidi açıkmı emin değilim aşağıdaki gibi açık diyor ama flash tool ile roomu her yüklemeye çalıştığımda flash write hatası veriyordu bende forumda yazıldığı gibi test point metodu ile denedim ancak ondada yüklendi diyordu ama bir şey değişmiyordu test point metodunda güncel flash tool da takılı kalıyordu hiç ilerlemiyordu eski sürüm flash tool ile de yüklendi diyip yüklemiyordu bundan önce konu açmıştım biraz anlaşılmazdı ondan dolayı yeni konu açtım
Önceki konunuzu siliyorum o zaman hocam

Oyla:

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
Hocam cihaz edl modda bağlı iken mi flash'ın fotosunu çekip gönderebilir misiniz?
Aygıt yöneticisinde bağlantı noktaları(com ve lbt) yeri de olur
işin garibi şimdide edl mode girmiyor ama com 3 olarak görüyorduu

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
işin garibi şimdide edl mode girmiyor ama com 3 olarak görüyorduu
Driverlari silin tekrar yükleyin sürücü imza zorlamasini devre dışı bırakarak. Edl mode alırken batarya konektorunu cikartiginizdan emin olun. Şuan sizin bilgisayarınızdaki durumu bilmediğim için deneyip hatayı çözmeniz gerekiyor hocam

Oyla:

SANTASICOS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
2
Driverlari silin tekrar yükleyin sürücü imza zorlamasini devre dışı bırakarak. Edl mode alırken batarya konektorunu cikartiginizdan emin olun. Şuan sizin bilgisayarınızdaki durumu bilmediğim için deneyip hatayı çözmeniz gerekiyor hocam
driverlerı şuan siliyorum bakalım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam romu edl modamı atayım yoksa fast botamı tüm sürücüleri sildim

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M