Satış Redmi 3, Redmi Note 3, Mi 5 İçin Kılıf+Kırılmaz Cam

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Önce üslup öğreneceksin.! Sonra sorunu güzelce dile getireceksin. Gerisi kendiliğinden gelir. Ben aliexpress değilim! forumlarda ve ülkemizde ki satış politikası belli. Sadece ürünün iadesini yapacağım. Sende bir daha yurtiçin den ürün almazsın kafan ağrımaz. Kimseye de bir şey öğretmek zorunda kalmazsın!!!

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
sen öğret o zaman.. uslup nasıl olmalı..... senin yazdığın gibi mi ?

forumlardaki veya ülke içindeki satış politikalarını da yaz ki bilelim....
mağdurun zararının giderilmesi baya önemlidir her yerde

Son düzenleme:

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
sen öğret o zaman.. uslup nasıl olmalı..... senin yazdığın gibi mi ?
Kardeşim özelde de üslubuna dikkat etmedin burada da devam ediyorsun. Durumu izah ettim ürün iadesi var ama kargo mümkün değil OK.!

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
ok...

silikonunda geri ödemesini istiyorum. sonuçda sorunlu ürün alındı ve iadesi yapılacak hepsi yapılmalı...

bana adres bilgini ver... sana kargo ile iade edeceğim... parçalı iade yok bizde... sonuçda sorunlu mal satan birisin hepsini iade edip hepsinin iadesini istiyorum

herkes de ürün almadan ürünün detaylı resmini görmeden almamayı alırken de sorun çıkması halinde kargo iadesini taleb edeceklerini belirtir.. yani herkes bişiler öğrenecek.... özellikle de sen

misal ben öğrendim... ürünü görmeden satın almamayı... bi kere yaptım bu hatayı gayet net öğrendim...

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Senin amacın farklı!! kusura bakma silikon kılıf da hiç bir sorun yok. Tek bir cam dan dolayı beni zan altında bırakamazsın. Boşuna uğraşma yemezler!!

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Öğreteceğim, ödeteceğim gibi tehditkar bir üslup hoş değil. Sorunun çözümüne değil çözümsüzlüğüne götürür.
Yukarda da yazdım. Ben sadece kargo ücreti için muhalefet ediyorum, ürün için değil.
Yurtdışı ürünleri örnek veriyorsunuz. Basit ürünleri geçin, geri göndermeniz gereken bir ürün olduğunda geri yollama masrafını siz mi karşılıyorsunuz yoksa onlar mı? Ben Amazon haricinde bu masrafı karşılayan bir yer görmedim. Bunun dışında hangi site ücretsiz kargo yazan ürünler haricinde ayrıca alınan kargo ücretlerini iade ediyor? Banggood, GeekBuying, GearBest, Aliexpress (elinize ulaşmayan ürünler hariç) hangisi?
Bugüne kadar yurtdışından birçok yerden yüzlerce ürün aldım. Bunların içinde iade aldığım birçok ürün de var. Bunların içinde kargo ücreti kesilerek iade edilen ürünler de var. En son sene başındaki telefon alımım mesela. GeekBuying geri ödeme yaparken 7$ mıydı 17$ mıydı tam hatırlamıyorum, kargo ücretini kesti.
Kaldıki ülkemizde de son birkaç sene öncesine kadar hangi firma kargo ücretini iade ediyordu? Şimdi artık anlaşmalar yaptıkları için geri iadelerde bir kod verip o kodla ücretsiz iade edebiliyorsunuz. Yine kaldı ki N11'de ki birçok mağaza değişimlerde kargo ücretini size ödetiyor. Misal Sarar mağazası. Bilinen büyük bir marka değil mi? Ancak aldığım t-shirt büyük geldiği için bir küçük bedeni ile değiştirmek istedim, kargo ücreti 10 küsur lira diye Ümraniye'den kalkıp Şişli Bomonti fabrikasına giderek görerek, deneyerek elden değiştirdim.

Bunlar dışında sitelerden yapılan alışverişlerde eğer kargo ücreti alıcıdan olup ta ücreti kargoya ödenen siparişlerde de geri iadelerin hiçbirinde kargo ücreti iade edilmez. Siteye ödenen ücret neyse o ücret iade edilir. Aksini gösteren bir yer gösterebilir misiniz?

Tekrar yazayım. Ben ürün için herhangi birşey söylemiyorum. Benim muhalefet ettiğim nokta kargo ücreti konusu.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Öğreteceğim, ödeteceğim gibi tehditkar bir üslup hoş değil. Sorunun çözümüne değil çözümsüzlüğüne götürür.
Yukarda da yazdım. Ben sadece kargo ücreti için muhalefet ediyorum, ürün için değil.
Yurtdışı ürünleri örnek veriyorsunuz. Basit ürünleri geçin, geri göndermeniz gereken bir ürün olduğunda geri yollama masrafını siz mi karşılıyorsunuz yoksa onlar mı? Ben Amazon haricinde bu masrafı karşılayan bir yer görmedim. Bunun dışında hangi site ücretsiz kargo yazan ürünler haricinde ayrıca alınan kargo ücretlerini iade ediyor? Banggood, GeekBuying, GearBest, Aliexpress (elinize ulaşmayan ürünler hariç) hangisi?
Bugüne kadar yurtdışından birçok yerden yüzlerce ürün aldım. Bunların içinde iade aldığım birçok ürün de var. Bunların içinde kargo ücreti kesilerek iade edilen ürünler de var. En son sene başındaki telefon alımım mesela. GeekBuying geri ödeme yaparken 7$ mıydı 17$ mıydı tam hatırlamıyorum, kargo ücretini kesti.
Kaldıki ülkemizde de son birkaç sene öncesine kadar hangi firma kargo ücretini iade ediyordu? Şimdi artık anlaşmalar yaptıkları için geri iadelerde bir kod verip o kodla ücretsiz iade edebiliyorsunuz. Yine kaldı ki N11'de ki birçok mağaza değişimlerde kargo ücretini size ödetiyor. Misal Sarar mağazası. Bilinen büyük bir marka değil mi? Ancak aldığım t-shirt büyük geldiği için bir küçük bedeni ile değiştirmek istedim, kargo ücreti 10 küsur lira diye Ümraniye'den kalkıp Şişli Bomonti fabrikasına giderek görerek, deneyerek elden değiştirdim.

Bunlar dışında sitelerden yapılan alışverişlerde eğer kargo ücreti alıcıdan olup ta ücreti kargoya ödenen siparişlerde de geri iadelerin hiçbirinde kargo ücreti iade edilmez. Siteye ödenen ücret neyse o ücret iade edilir. Aksini gösteren bir yer gösterebilir misiniz?

Tekrar yazayım. Ben ürün için herhangi birşey söylemiyorum. Benim muhalefet ettiğim nokta kargo ücreti konusu.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk
Hocam objektif bir cevap. Bende ürünün parasını iade edebilirim kargo mümkün değil. Israrla söylüyorum. fakat arkadaşın amacı başka! ! Neyse uzatmaya gerek yok.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Ticaret yapıyorsanız karı da zararı da size aittir.. Yukarıda arkadaşımız ben Aliexpresmiyim demiş ticaretinizin boyutu ne olursa olsun bu ticari ahlaktır!!! O zaman zarar edeceğiniz tüm işlerden ben o muyum, bu muyum diyerek kaçış yolu bulursunuz. Geçmişte yaptığınız karlı satışları düşünün ve bu yapmış olduğunuz ticarette de zarar edin ve karşı tarafın zararını karşılamalısınız.

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Ticaret yapıyorsanız karı da zararı da size aittir.. Yukarıda arkadaşımız ben Aliexpresmiyim demiş ticaretinizin boyutu ne olursa olsun bu ticari ahlaktır!!! O zaman zarar edeceğiniz tüm işlerden ben o muyum, bu muyum diyerek kaçış yolu bulursunuz. Geçmişte yaptığınız karlı satışları düşünün ve bu yapmış olduğunuz ticarette de zarar edin ve karşı tarafın zararını karşılamalısınız.
Kırılmaz camın para iadesi yapılacak. Set olarak ürün gönderildi. Kargo alıcıya ait olan bir durum bunu karşılamam mümkün değil.

Son düzenleme:

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Merhaba arkadaşlar ilanım günceldir. Kılıf ve kırılmaz cam satışları devam ediyor

Üst Alt