Çözüldü redmi 10 u mahvettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
hocalarım tgz uzantılı romu indirdim ama mi flashdan kurmaya çalışınca error veriyor hata da bu

$fastboot -s lock

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
hocalarım tgz uzantılı romu indirdim ama mi flashdan kurmaya çalışınca error veriyor hata da bu

$fastboot -s lock

Dosyayı klasore çıkartıp sonra mi flashtan klasorü gösterip denediniz mi öyle olmuyorsa rom yanlış olabilir.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Dosyayı klasore çıkartıp sonra mi flashtan klasorü gösterip denediniz mi öyle olmuyorsa rom yanlış olabilir.
hocam.tr 12.5.7.0 romundada aynı şeyi yapdı şimdi normal global romda da aynı şeyi yapıyıor.Klasörü çıkartıp mi flasha gösterdiğim halde

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
hocam.tr 12.5.7.0 romundada aynı şeyi yapdı şimdi normal global romda da aynı şeyi yapıyıor.Klasörü çıkartıp mi flasha gösterdiğim halde
daha önce XiamiMİTool kullandınsa telefonun kilidini kapatmış olabilir. kilit açıksa rarda açıp içindekileri boş klasor oluşturup içine atıyorsun mi flash toolda temiz kurulum deyip telefonu fastboot modunda açıp pc ye taktığında mi flashtan telefonu buldurup yüklütorsun bu kadar kolay. bunların dışında bir durum varsa uzman yardımı gerekli olabilir yada rom yanlıştır.

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8

$fastboot -s lock

Tgz yi bir kez açıyorsunuz sonra içinde tekrar farklı uzantılı bir şey var onu da açıyorsunuz sonra içindeki düz klasörü masaüstüne atıp onu flashlıyorsunuz. Clean all yaparak

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam mi flash dan hata veriyor bu şekilde tüm driverlar kurulu olmasına rağmen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu şekilde hata veriyor hocam,en son sürüm

Hocam yanlış rom kurmaya çalışıyorsunuz. zip uzantılı romları mi flash ile kuramazsınız. tgz uzantılı fastboot rom kurmanız gerekli.

Şimdi diğer mesajları da okudum biliyorum demişsiniz ama asıl sıkıntı burada... Gerçekten hiç tecrübeniz yok ve bildiğinizi zannederek işlem yapmaya çalışıyorsunuz. Aldığınız hataları metin olarak değil ekran görüntüsü olarak paylaşmanız lazım. Kısmi ekran görüntüsü de değil tam ekran görüntüsü. Sizin hata zannettiğiniz yer değil asıl hata farklı bir yerde farklı hata yapıyorsunuz. Forumda bol bol kaynak ve rehber mevcut, öncelikle okuyun ve ondan sonra işlem yapın yoksa cihazı gerçekten kullanılmaz hale getireceksiniz. Eğer kaynak okumaya, incelemeye vaktim yok diyorsanız da H.kadioglu haklı gibi masrafı artırmadan ücretli destek alın, o yaparken siz de izleyin ve öğrenin.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Hocam yanlış rom kurmaya çalışıyorsunuz. zip uzantılı romları mi flash ile kuramazsınız. tgz uzantılı fastboot rom kurmanız gerekli.

Şimdi diğer mesajları da okudum biliyorum demişsiniz ama asıl sıkıntı burada... Gerçekten hiç tecrübeniz yok ve bildiğinizi zannederek işlem yapmaya çalışıyorsunuz. Aldığınız hataları metin olarak değil ekran görüntüsü olarak paylaşmanız lazım. Kısmi ekran görüntüsü de değil tam ekran görüntüsü. Sizin hata zannettiğiniz yer değil asıl hata farklı bir yerde farklı hata yapıyorsunuz. Forumda bol bol kaynak ve rehber mevcut, öncelikle okuyun ve ondan sonra işlem yapın yoksa cihazı gerçekten kullanılmaz hale getireceksiniz. Eğer kaynak okumaya, incelemeye vaktim yok diyorsanız da H.kadioglu haklı gibi masrafı artırmadan ücretli destek alın, o yaparken siz de izleyin ve öğrenin.
hocam,ben bugün telefonu teknis servise götürdüm.Benim ailem tedirgindi biraz okuma yazmaları yok eğer izin verselerdi ücretli bir şekilde o hocamla beraber yapardık.Şimdi 300 lira gidecek,inşallah parça değişimi yapmazlar

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Beyler selamlar, telefonumu aldım.Telefon MIUI12.5.5 yüklü geldi.Şuan normal çalışmakda.Telefonu hiçbir şekilde MIUI13'e güncellemeyi düşünmüyorum zaten başıma gelenler hep onun yüzünden geldi😅.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Admin beyler, konu çözülmüştür bu konu kapanabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt