Çözüldü redmi 10 u mahvettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
edl moda girmeyi dene. ama bu en son tercih edilecek olandır.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
edl moda girmeyi dene. ama bu en son tercih edilecek olandır.
hocam,şimdi XiamiMİTool glabol mıuı13.0.10 romunu indiriyor.Ordan kurtarmayı deneyeceğim.ve edl moda nasıl gırılır bilmiyorum aynı zamanda edl modda ne yapabilirim

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
hocam,şimdi XiamiMİTool glabol mıuı13.0.10 romunu indiriyor.Ordan kurtarmayı deneyeceğim.ve edl moda nasıl gırılır bilmiyorum aynı zamanda edl modda ne yapabilirim

zaten bilmediginiz islere giristiginiz icin oluyor bunlar ben eskiden rom paylastigim zaman ilk okul cocugunun bile anlica sekilde basamak basamak anlatirdim ama simdi ne okadar zamanim var nede enerjim arkadasslar size anlatmis zaten siz yanlis rom indirmissiniz tgz uzantili olucak demisler.yapamiyorsaniz uzakdan baglanti ile yaparim diyen olmus ama ucret vermem demissiniz bu islerde bana eskiden para teklif edene ben anlatim linkini atardim.kendiniz yapin para kabul etmiyorum derdim hic beceremeyen olursa ancak once denemesi sartiyla kabul ederdim. bunu herkes boyle yapmak zorunda mecburda degil her emegin bi karsiligi vardi bizde karsiligini sponsorlarimizdan aliyorduk uyelerden degil...
siz bence kendiniz hic uhrasmayin ucrr karsiligi yapan arkadaslara basvurun bu islerde tecrubeniz yoksa deneme yanilma ile cok ugrasirsiniz ben 3 pc karsima alip 18 saat ugrastigim zamanlari bilirim basit gibi olan ama basit olmayan isler

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
zaten bilmediginiz uskere gurustiginiz icin oluyor bunlar ben eskiden rom paylastigim zaman ilk okul cocugunun bile anlica sekilde bassnak basamak anlatirdim ama simdi ne okadar zamanim var nede enerjim arkadasslar size anlatmis zaten siz yanlis rom indirmissiniz tgz uzantili olucak demisler.yapamiyorsaniz uzakdan baglanti ile yaparim dye olmus ama ucret vermem demissiniz bu islerde bana eskiden para teklif edene ben anlatim linkini arardim.kendiniz yapin para kabul etmiyorum derdim hic beceremeyen olursa ancak once denemesi sartiyla kabul ederdim. bunu herkes boyle yapmak zorunda mecburda degil her emegin bi karsiligi vardi bizde karsiligini sponsorlarimizdan aliyorduk uyelerden degil...
siz bence kendiniz hic uhrasmayin ucrr karsiligi yapan arkadaslara basvurun bu islerde tecrubeniz yoksa deneme yanilma ile cok ugrasirsiniz ben 3 pc karsima alip 18 saat ugrastigim zamanlari bilirim basit gibi olan ama basit olmayan isler
hocam aslında rom işlerini biliyorumda xiaomide bana zor geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tgz uzantılı romları nerden bulabilirim

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
suan linkler ezberimde degil uzun zamandir lazim olmadikca rom yuklemiyorum.

BerealTy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
18
Telefonunuz redmi 10 ise bu linkten FASTBOOT dosyasını indirip cıkartın yaklaşık 5 6 gb boyutunda bir dosyadır. inen dosyası klasöre cıkartın sonrasında ekteki gibi dosyalar olacak o klasörü C veya D nin icine atıp flash.all.bat dosyasına cift tiklayın ve 10-15 dk arası bekleyin romunuz kurulmuş olucak
isterseniz bu videoda size yardımcı olabilir.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Telefonunuz redmi 10 ise bu linkten FASTBOOT dosyasını indirip cıkartın yaklaşık 5 6 gb boyutunda bir dosyadır. inen dosyası klasöre cıkartın sonrasında ekteki gibi dosyalar olacak o klasörü C veya D nin icine atıp flash.all.bat dosyasına cift tiklayın ve 10-15 dk arası bekleyin romunuz kurulmuş olucak
isterseniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videoda size yardımcı olabilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam keşke 3 saat önce deseydiniz,5 saattir pc başındayım.MIUI13.0.6 fastbot u indiriyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt