Yardım Red Mi Note 9 Pro Bildirimler Geç Geliyor

PaaBaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Öncelikle merhabalar,telefonu dün satın alıp ben de aranıza geldim.
Mi Band 4 ile eşleştirdim ve bildirimler mi band 4'e sorunsuz ulaşmakta fakat telefona bildirimler geç geliyor ve gelen bildirimi mi band den silsem de telefondan gitmiyor.
Bluetooth bağlı ve açık WhatsApp ve Instagram bildirimleri çok geç geliyor bilgisayardan baksam da Instagram'da ki bildirimler gitmiyor.
Ve son olarak ekran kapalıyken bildirim geldiğinde ses çıkmıyor sadece ekran açılıyor.
Tekrardan teşekkürler.

not:miui 12 güncellemesi yaptım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Mi Band 4 ile eşleştirdim ve bildirimler mi band 4'e sorunsuz ulaşmakta fakat telefona bildirimler geç geliyor ve gelen bildirimi mi band den silsem de telefondan gitmiyor.
Bluetooth bağlı ve açık WhatsApp ve Instagram bildirimleri çok geç geliyor bilgisayardan baksam da Instagram'da ki bildirimler gitmiyor.
Ve son olarak ekran kapalıyken bildirim geldiğinde ses çıkmıyor sadece ekran açılıyor.
Tekrardan teşekkürler.

Hocam mıuı 12 den önce sorun yaşıyormuydunuz?

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Tekrardan teşekkürler.

Anladım kadarıyla Note 9 pro da miui 12 yi tutturamamislar güncelleme stabil değil. Sizde hattın çekmeme gibi bir durumu var mı ınternetin E ye düşmesi gibi durumla karşılaştınız mi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hayır zaten 11 de yaklaşık 30 dakika kullandım whatsapp gibi uygulamalar kurmamıştım
Hocam suan için mıuı 12 romda performans optimizasyon ve şarj problemi var yani size tavsiyem su olur cihaz eger yurt dışı kayıtlı değilse yani Türkiye kayıtlı cihaz ise bi cihazın iç ayarlarından fabrika ayarı yapmanızı tavsiye ederim

PaaBaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Anladım kadarıyla Note 9 pro da miui 12 yi tutturamamislar güncelleme stabil değil. Sizde hattın çekmeme gibi bir durumu var mı ınternetin E ye düşmesi gibi durumla karşılaştınız mi
hayır hiç karşılaşmadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam suan için mıuı 12 romda performans optimizasyon ve şarj problemi var yani size tavsiyem su olur cihaz eger yurt dışı kayıtlı değilse yani Türkiye kayıtlı cihaz ise bi cihazın iç ayarlarından fabrika ayarı yapmanızı tavsiye ederim
türkiye kayıtlı cihaz sıfırlamam mı gerekli diyorsunuz?
bir de eu kararlı romlar gibi bir şey gördüm bana küçük bir anlatır mısınız?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hayır hiç karşılaşmadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

türkiye kayıtlı cihaz sıfırlamam mı gerekli diyorsunuz?
bir de eu kararlı romlar gibi bir şey gördüm bana küçük bir anlatır mısınız?
Hocam Türkiye kayıtlı cihazda orjinal imei var ama yurt dısı olan sonradan kayıtlı oluyor fabrika ayarı yapınca imei uçuyor yurt dısı cihazın o yüzden Türkiye cihazı ise fabrika ayarı yapın dedim eu rom custom romdur yani orjinal rom değil bunu kurmak için cihazın kilidini açmak gerekiyor ve garanti varsa kilit açma garantiyi bozar

Üst Alt