Soru Realme 8 mi Pocophone 1 mi?

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum, size danışmak istedim.
Ben çok oyun oynayan birisiyim çok kayıt alıyorum bunu baştan belirteyim önceliğim performans (FPS) ve pili
Sıfır Realme 8 almayı düşünüyorum ama işlemcisinden dolayı çok tereddüt ettim (g95 ama soğutması var) birde Pocophone f1 var temiz kullanılmış eğer poco f1 alırsam rom atarım kaymak gibi kullanırım diye düşündüm cihazdan sd845 var çünkü
Düşüncelerini yazarsanız sevinirim çünkü telefon fiyatları çok stabil değil hazır 4.300e realme 8 bulmuşken

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Yurtdışı poco x3 pro alin keyfinize bakın hocam sd860 pubg hdr 90 fps

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Yurtdışı poco x3 pro alin keyfinize bakın hocam sd860 pubg hdr 90 fps
Valla hocam canım isterdi ki poco X3 pro ama IMEI ile uğraşmak istemiyorum. Rom falan atmak kolayda dediğim gibi gönül isterdi.
Bu iki cihaz arasında kaldım poco f1 dediğim gibi yakınım kullandı temiz bir şekilde fiyat olarak sıkıntım yok onla ama işte bilemedim danışmak istedim bu iki cihazdan hangisini tercih etmeliyim

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Valla hocam canım isterdi ki poco X3 pro ama IMEI ile uğraşmak istemiyorum. Rom falan atmak kolayda dediğim gibi gönül isterdi.
Bu iki cihaz arasında kaldım poco f1 dediğim gibi yakınım kullandı temiz bir şekilde fiyat olarak sıkıntım yok onla ama işte bilemedim danışmak istedim bu iki cihazdan hangisini tercih etmeliyim
İki telefonda sizi 1 sene götürmeyecek telefon sizin tercihiniz hocam...

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Yapma ya hocam, zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler
Hocam ben diğer telefonu mi 9 t pro sandım yani başka konu ile karıştırdım pocofone eski uzun ömürlü değil ama realme 8 işinizi görecektir

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Hocam ben diğer telefonu mi 9 t pro sandım yani başka konu ile karıştırdım pocofone eski uzun ömürlü değil ama realme 8 işinizi görecektir
Hocam bende okudugum tüm yorumlar yalanmış diyordum. Poco f1 eski ama Snapdragon845 olması beni realme seçmemi engelliyor, güncelleme desteği bitmiş olsa da rom atarım sıfır gibi kullanırım düşüncesindeyim. Antutu puanları neredeyse aynı olsada poco ağır basıyor oyun için. Eskimesi zor bir cihaz bence çünkü rom desteği daha fazla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende okudugum tüm yorumlar yalanmış diyordum. Poco f1 eski ama Snapdragon845 olması beni realme seçmemi engelliyor, güncelleme desteği bitmiş olsa da rom atarım sıfır gibi kullanırım düşüncesindeyim. Antutu puanları neredeyse aynı olsada poco ağır basıyor oyun için. Eskimesi zor bir cihaz bence çünkü rom desteği daha fazla
G95 1 sene sonra çöp olur mu tereddütlerindeyim

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Her iki cihaz da bir sene götürmez sizi hocam. Başka model bakın, ömrünü doldurmuş cihazlar onlar.

Üst Alt