Soru Realme 8 mi Pocophone 1 mi?

bihsantaha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum, size danışmak istedim.
Ben çok oyun oynayan birisiyim çok kayıt alıyorum bunu baştan belirteyim önceliğim performans (FPS) ve pili
Sıfır Realme 8 almayı düşünüyorum ama işlemcisinden dolayı çok tereddüt ettim (g95 ama soğutması var) birde Pocophone f1 var temiz kullanılmış eğer poco f1 alırsam rom atarım kaymak gibi kullanırım diye düşündüm cihazdan sd845 var çünkü
Düşüncelerini yazarsanız sevinirim çünkü telefon fiyatları çok stabil değil hazır 4.300e realme 8 bulmuşken

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Eski cihazlar maalesef, poco x3 pro önerecektim bende ama yurtdışı istemiyorsunuz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam maks 4k civarı telefon öneriniz varmı özellikle oyun alanında (yurtdışı olmasın)
O bütçeyle alacağınız resmi yurtiçi cihazla oyun oynayamazsınız maalesef hocam. Ya bütçe artıracaksınız ya da kaçak telefonlara bakacaksınız. Açıkçası 4000 liraya alınacak kaçak telefonlarda da çok üst düzey oyun performansı beklemeyin. Oyun olmazsa olmaz diyorsanız bütçe artırmak şart :(

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
O bütçeyle alacağınız resmi yurtiçi cihazla oyun oynayamazsınız maalesef hocam. Ya bütçe artıracaksınız ya da kaçak telefonlara bakacaksınız. Açıkçası 4000 liraya alınacak kaçak telefonlarda da çok üst düzey oyun performansı beklemeyin. Oyun olmazsa olmaz diyorsanız bütçe artırmak şart :(

4000 tl ye bende arkadaş için uygun cihaz bulamadığım için öneride bulunmadım. Yurtdışı düşünse rahat birşeyler söyleyebilirdim. 4000 Tl ye telefonda yok öyle adam gibi tr garantili bütçe hep 4000 nin üzerine kayıyor hatta bazen 5000 ni de geçiyor. Rahat performans isteniyorsa.

Üst Alt