Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Bu işlem sadece Eu Rom da mi oluyor ? Volte açtım destekleyen cihazdan ama Wowifi açamadım bir türlü . Wowifi destekleyen cihazda bulamadim benim telefonumdaki imei desteklemiyor . Hat türk telekom . Cihaz note 9 pro nasıl açabilirim? Özellik var ama sağolsun türk telekom her şeye zorluk çıkarıyor. Vodafone ve Turkcell de cok rahat kullaniyordum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Bu işlem sadece Eu Rom da mi oluyor ? Volte açtım destekleyen cihazdan ama Wowifi açamadım bir türlü . Wowifi destekleyen cihazda bulamadim benim telefonumdaki imei desteklemiyor . Hat türk telekom . Cihaz note 9 pro nasıl açabilirim? Özellik var ama sağolsun türk telekom her şeye zorluk çıkarıyor. Vodafone ve Turkcell de cok rahat kullaniyordum.
Maalesef vowifi destekli bir cihaz edinip sim kartı takarak aktif etmeniz şart. Başka türlü yolu yok.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Vowifi yi kullanmadan hattı çıkarmayın tecrübeyle sabit.

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Official romda da oluyor. Ben mi 8 de öyle de kullanmıştım .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Official romda da oluyor. Ben mi 8 de öyle de kullanmıştım .

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Boşuna aktifleştirmeyin şarja etkisi oluyor ben kapattım

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam merhabalar,
OneOs romda vowifi açmak amacıyla (9T Pro turkcell) işlemleri harfiyen uyguladım. vowifi açıldı fakat birkaç gün sonra maalesef cihazın şebekesi tek dişe düştü daha önce de vowifi kullanıyordum böyle olmuyordu işin kötü yanı bugün şebeke tamamen gitti ve ne yaparsam yapayım gelmiyor veya gelsede tek diş çekiyor. Efs sildim tekrar qcn restore ettim bir kaç ay önceden modem+efs yedeklemiştim twrp'den onu tekrar flashladım ama hiçbir şekilde randıman tutturamadım herhangi bir çözüm öneriniz mevcut mu ? Bu arada yüklediğim qcn de cihaza ilk repair yapacağım zaman yedeklediğim orjinal yedektir.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam merhabalar,
OneOs romda vowifi açmak amacıyla (9T Pro turkcell) işlemleri harfiyen uyguladım. vowifi açıldı fakat birkaç gün sonra maalesef cihazın şebekesi tek dişe düştü daha önce de vowifi kullanıyordum böyle olmuyordu işin kötü yanı bugün şebeke tamamen gitti ve ne yaparsam yapayım gelmiyor veya gelsede tek diş çekiyor. Efs sildim tekrar qcn restore ettim bir kaç ay önceden modem+efs yedeklemiştim twrp'den onu tekrar flashladım ama hiçbir şekilde randıman tutturamadım herhangi bir çözüm öneriniz mevcut mu ? Bu arada yüklediğim qcn de cihaza ilk repair yapacağım zaman yedeklediğim orjinal yedektir.
Mi mix cihazım da cihazım için üretilmiş ilk sürüme döndüğümde qcn sifirliyordu ve orjinal değerlere dönüyordu. Sizde bi deneyin isterseniz.

Üst Alt