Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Harika çalışmalar...

miu rom'larda da çalıştırılabilirse, mükemmel olur.

Zira birçoğumuz telefonlarımızı, miu rom kullanmak için aldık.

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Bende İlk aşamadan kaybediyor Hat Turkcell Telefon Mi6 Ama gelen mesajda uyumsuz yazıyor. Canlı destek'lede konuştum yapamadı.
Bu anlatimin arkasindan konuda boyle bir mesaj gormek beni üzdü acikcasiclap~~Daha açik nasil anlatilir bilemiyorum.mi 6 bu işlemlere enbuygun cihaz diyebilirim.Hattinizi operatorün tanidğı bir cihaza takip operatonuze mesaj atin.işlem tamamwhew~~
[doublepost=1524565985,1524565847][/doublepost]Arkadaşlar vodafone ve turktelekomun tarafindan taninan cihaz sahipleri ekte verdiğim dosyalari çekip paylaşirlarsa onlar içinde çözüm bulunur.Yardimseverleri konuya bekliyoruz.8-|:)

MkblGzl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 6
Konular
4
HD SES Yazdık kabul etmedi. Canlı sohbetle konuştum yazdık yazdık sonunda gene olmadı dediği şu uyumlu cihazlar diye bir şey atıyor hariciyse yok 4 g desen tamam ayarlardan açtım kodla oda tamam ama bence iş onlarda yoksa dediğin gibi hocam cihaz hem uyumlu ve müsait.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
HD SES Yazdık kabul etmedi. Canlı sohbetle konuştum yazdık yazdık sonunda gene olmadı dediği şu uyumlu cihazlar diye bir şey atıyor hariciyse yok 4 g desen tamam ayarlardan açtım kodla oda tamam ama bence iş onlarda yoksa dediğin gibi hocam cihaz hem uyumlu ve müsait.

Turkcell in destek verdiği telefon listesini aşağıda görebilirsiniz. Samsung A7 2017 tanındığı halde mesaja olumsuz cevap geliyor. en garantisi iphone yada samsung S serisi bir telefon ile sms göndermek.

HD Ses (VoLTE&VoWifi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, SE, 8, 8 Plus, X

- Samsung S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, S8, S8 Plus, S9, S9 Plus, Note 5, Note 8, A3 2017, A5 2016-2017, A7 2016-2017, A8, A8 Plus, On7, J3 Pro, J5 Pro, J7 Pro, J7 Core, J7 2016, Grand Prime Pro

- LG K10 (2017 model), G4, G5, G6, V20, Q6

- General Mobile 5 Plus, GM 6

- Turkcell T80

- Vestel Venus Z10

- Casper Via G1 Plus

EVS (Gelişmiş Ses Servisi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- LG G6

MkblGzl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Turkcell in destek verdiği telefon listesini aşağıda görebilirsiniz. Samsung A7 2017 tanındığı halde mesaja olumsuz cevap geliyor. en garantisi iphone yada samsung S serisi bir telefon ile sms göndermek.

HD Ses (VoLTE&VoWifi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, SE, 8, 8 Plus, X

- Samsung S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, S8, S8 Plus, S9, S9 Plus, Note 5, Note 8, A3 2017, A5 2016-2017, A7 2016-2017, A8, A8 Plus, On7, J3 Pro, J5 Pro, J7 Pro, J7 Core, J7 2016, Grand Prime Pro

- LG K10 (2017 model), G4, G5, G6, V20, Q6

- General Mobile 5 Plus, GM 6

- Turkcell T80

- Vestel Venus Z10

- Casper Via G1 Plus

EVS (Gelişmiş Ses Servisi) teknolojisini destekleyen cihazlar:

- LG G6

Evet onu incelemiştim dediğim gibi bu cihaz yoksa yok diyor Turkcell.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Redmi note 3 pro için bir çok custom rom denedim ama sadece bir romda vowifi/vilte yi çalıştırabildim. Çalışan rom linki :

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Redmi note 3 pro için bir çok custom rom denedim ama sadece bir romda vowifi/vilte yi çalıştırabildim. Çalışan rom linki :

Hocam ben rom değistirirken titanium backupla uygulamalarimi geri yüklüyorum.ilk lineage kurdğumda voltemode diye bi uygulama yedekledi program.Her romda geri yüklüyorum bu programdan diye düşünüyorum her denediğimde çalıştı volte vowifi.Sende deneyip geri bildirim atarmisin?

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Hocam ben rom değistirirken titanium backupla uygulamalarimi geri yüklüyorum.ilk lineage kurdğumda voltemode diye bi uygulama yedekledi program.Her romda geri yüklüyorum bu programdan diye düşünüyorum her denediğimde çalıştı volte vowifi.Sende deneyip geri bildirim atarmisin?

Şu an çalışan romdayım bahsettiğin isimde yüklü bir uygulama görülmüyor titanium ile bakınca. Modeller arasında rom farklılıklar olabiliyor. Bu developer nasıl becerdi bu romu yapmayı kenzo için top 10 daki custom romlarda bir tek bu iş görüyor. Merakla Official lineageos 15.1 i bekliyorum onda çalışacak mı acaba.

Birde merak ettiğim miui de çalışıyormu :) nedense elim gitmiyor kurmaya.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Hocam Vodafone yada Turk Telekom da bu dosyalar çalışmamaktadır. Turkcell için çalışma yapılmıştır.
Turkcell için de miui kullanan arkadaşların deneyerek vowifi ve vilte yi test etmesi gerekmektedir. Volte her türlü çalışacaktır.
hocam elinize sağlık, çok güzel çalışma olmuş. ben Zuperm üstadımızın daha önce açtığı volte ile ilgili konudaki dosyalardan faydalanarak vodafone ve turkcell hatlı mi5 cihaza (orijinal miui ve eu miui romlarında) volte'yi aktif hale getirebilmiştirm. Ancak Avea olmamıştı. umarım başka arkadaşlar başarabilir. kolay gelsin.

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Şu an çalışan romdayım bahsettiğin isimde yüklü bir uygulama görülmüyor titanium ile bakınca. Modeller arasında rom farklılıklar olabiliyor. Bu developer nasıl becerdi bu romu yapmayı kenzo için top 10 daki custom romlarda bir tek bu iş görüyor. Merakla Official lineageos 15.1 i bekliyorum onda çalışacak mı acaba.

Birde merak ettiğim miui de çalışıyormu :) nedense elim gitmiyor kurmaya.
Ben miui de denedim.mi max 2 için kablosuz goruşme ve video goruşme temel hazirliğini yap diye bi secnek yok telefon bilgilerinde.Sanirim ondan çalişmadi.Akşama olmadi bu voltemode'un apksini veya yedeğini paylaşayim.Belki iş görür.

Üst Alt