İnceleme QCY T2C(QS2) Bluetooth Kulaklık İzlenimlerim...

Babalokomka57

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Ben mi 8 de qcy t1c kullandım ve fiyatına göre çok iyi ama daha kaliteli kulaklıklar kullandığım için alışamadım, ekolayzır ayarı yapınca bir nebze kullanılabilir oluyor ama mikrofon kalitesi kötü anlamda felaket ben hevesimi almak için denedim tam kablosuz büyük rahatlık. Şuan kardeşime hediye ettim, Ben boyundan asmalı 10 saat aralıksız müzik dinleten ve mikrofonu iyi bir kulaklık kullanıyorum.

muraturuc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi Mix -Airdots
Konular
0
Merhaba,
Bugün airdots pro aldım. Kullanan varsa bir iki soru sormak istiyorum. Türkçe'ye nasıl çevirebilirim ve tekrar arama ya da kulaklıktan kapatma vs gibi bir şey var mı?
Teşekkürler

keyhusrev

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Ben mi 8 de qcy t1c kullandım ve fiyatına göre çok iyi ama daha kaliteli kulaklıklar kullandığım için alışamadım, ekolayzır ayarı yapınca bir nebze kullanılabilir oluyor ama mikrofon kalitesi kötü anlamda felaket ben hevesimi almak için denedim tam kablosuz büyük rahatlık. Şuan kardeşime hediye ettim, Ben boyundan asmalı 10 saat aralıksız müzik dinleten ve mikrofonu iyi bir kulaklık kullanıyorum.

Merhabalar, boyundan asmalı kullandığınız kulaklığın markası ve modeli nedir acaba?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
QCY T1c sahibiyim ses kalitesi süper fakat ses seviyesi düşük baya bir de sağ teki makinede yıkandı bozuldu çalışmıyor.

Üst Alt