İnceleme QCY T2C(QS2) Bluetooth Kulaklık İzlenimlerim...

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Bende x2t var şuan airpods ve tc2 arasında tercih yapmaya çalışıyorum. Yedek olarak alacağım youtubeda türkçe karşılaştırmalarda airdots daha iyi deniliyor o yüzden kime göre karar vermemiz gerek bilemedim belki 2sinide alan gerçek kullanıcılar daha iyi tercih yapmamıza sebep olur...

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
merhaba elize sağlık bende t2c almayı dusunuyorum 200 liraya trden yurt dışından almaya değer mi aradaki fiyat farkı emin değilim 13- lira civarı satılıyor vergi ne kadar cıkacak emin olamıyorum kalite olarak uzun süre kullanıp sorun yaşayan olmuş mu acaba kısa sürede kenara atılacak kıvama geliyor mu merak ettiğim bu aslında sıradan müzik için alıcam

yavuzeki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavu
Cihazım
Samsung note 9
Konular
0
Merhaba, çok iyi bir inceleme olmuş. Elinize sağlık. Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu kulaklığı. Sürekli pubg oynuyorum. İPad ile herhangi bir gecikme hissi almadım. Bas ve tiz dengesi için sizinle aynı fikirdeyim. Yalnız ses düzeyi konusunda beni çok memnun etmedi ürün. Oyun oynarken ya da spotfy dinlerken tatmin edici. Ama Netflix den film izlerken duymak zorlaşıyor.

15 gün kadar önce eşim için airdots aldım. İkisinin ses kalitesi karşılaştıracak olursak qcy nin çok daha iyi olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ancak ses düzeyi konusunda airdots fark edilir şekilde yüksek.

Bunlar da benim izlenimlerim.

Saygılar

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Merhaba, çok iyi bir inceleme olmuş. Elinize sağlık. Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu kulaklığı. Sürekli pubg oynuyorum. İPad ile herhangi bir gecikme hissi almadım. Bas ve tiz dengesi için sizinle aynı fikirdeyim. Yalnız ses düzeyi konusunda beni çok memnun etmedi ürün. Oyun oynarken ya da spotfy dinlerken tatmin edici. Ama Netflix den film izlerken duymak zorlaşıyor.

15 gün kadar önce eşim için airdots aldım. İkisinin ses kalitesi karşılaştıracak olursak qcy nin çok daha iyi olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ancak ses düzeyi konusunda airdots fark edilir şekilde yüksek.

Bunlar da benim izlenimlerim.

Saygılar
hocam güzel cevap teşekkür ederim bende satın aldım trden artık yurt dışı işe uğraşmicam sanırım 2 yıl garantili aldım qcy. gelince bende geri dönüş yaparım

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Kulaklığı aldım ilk açtığımda ses çok yüksekti şimdi kısılmış galiba elimde tuşlarına Felan bastım var mı bir ayarı artırmak icin sesi

Üst Alt