Soru Qcy Ht05 Anc kullanan Note 8 Pro telefon sahibi varsa hangi ROM u kullanıyor?

• Konbuyu başlatan Agusta
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 434

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Qcy Ht05 Anc marka/model kulaklığı telefonunda sorunsuz bir şekilde kullanan Note 8 pro sahibi varsa hangi ROM u kullandığını paylaşabilir mi ?

Ben Global 12.5.8 kullanıyorum. Kulaklık bu rom da çalışmıyor. Yani her iki kulaklık aktifken ses donması, sesin gelmemesi, gecikmesi gibi durumlar oluyor. Tek kulaklık aktifken ( sol misal) sorunsuz çalışıyor.

Geliştirici seçeneklerindeki ayarlardan, Bluetooth yazılımı sıfırlamaya ve kulaklık reseylemeye kadar her şeyi yaptım fayda sağlamadı. Başka marka model telefonlarda kulaklık sorunsuz çalışıyor.

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Ben de Global 12.5.8 var. Çalışmıyor. Global 12.5.5'de de çalışmamıştı. Kulaklığı ilk aldığımda arkadaşın aynı model telefonunda (global 11.0.6.0 sürüm rom) da denedim çalışmıştı. Belki o sürüme de döndürmeyi deneyebilirim. Muhtemelen hafta sonu denerim. Haber ederim denediğimde.
Ben telefonu değiştirecek gibiyim, uygun 2. el Mi 9T Pro buldum onda da sorun yaratır mı diye düşünüyorum şuan.

Oyla:

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Arkadaşlar aklıma takıldı da sorunu yaşayan kişilerin cihazı yurtdışı mı? Annemle benim telefonumun arasındaki tek fark birisi yurtiçi kayıtlı birisi yurtdışı. Yurtiçi olanda sorun yok.

Oyla:

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Arkadaşlar aklıma takıldı da sorunu yaşayan kişilerin cihazı yurtdışı mı? Annemle benim telefonumun arasındaki tek fark birisi yurtiçi kayıtlı birisi yurtdışı. Yurtiçi olanda sorun yok.
Ben Xiaomi Türkiye garantili almıştım. Geçen sene arkadaş Qcy T13 Anc almıştı. Onu benim telefonda denedim. Sorunsuz çalışmıştı. O sırada telefondaki yazılım global 11.0.6.0. Sanırım ilk etap bu rom geçişi olacak.

Oyla:

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Xiaomi telefonların Bluetooth kulaklık ile alıp veremediği bir şey var sanki. Benim Redmi Note 10 pro Samsung galaxy buds pro ve lenovo lp5 kulaklık cızırtı yapıyor bazen. Bluetooth u kapatıp açınca anca düzeliyor.
Kablolu ile hiç yaşamadım ama konu Bluetooth olunca sapıtıyor.
Bendede lenovo lp1 var her xiaomi cihazda yarım saniye kopma yapıp devam ediyor iphonede falan hiç böyle olmadı bu kulaklıkla xiaomide neden oluyor anlamadım.

Oyla:
Üst Alt