Soru Qcy Ht05 Anc kullanan Note 8 Pro telefon sahibi varsa hangi ROM u kullanıyor?

• Konbuyu başlatan Agusta
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 435

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Qcy Ht05 Anc marka/model kulaklığı telefonunda sorunsuz bir şekilde kullanan Note 8 pro sahibi varsa hangi ROM u kullandığını paylaşabilir mi ?

Ben Global 12.5.8 kullanıyorum. Kulaklık bu rom da çalışmıyor. Yani her iki kulaklık aktifken ses donması, sesin gelmemesi, gecikmesi gibi durumlar oluyor. Tek kulaklık aktifken ( sol misal) sorunsuz çalışıyor.

Geliştirici seçeneklerindeki ayarlardan, Bluetooth yazılımı sıfırlamaya ve kulaklık reseylemeye kadar her şeyi yaptım fayda sağlamadı. Başka marka model telefonlarda kulaklık sorunsuz çalışıyor.

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Aynı kulaklığı bugün aldım, annemin telefonunda sorunsuz çalışıyor, benim telefonumda sizin yazdığınız sorunlardan var. İkimizin telefonu da Redmi Note 8 Pro. Annemdeki telefon global ROM MIUI 12.5.8, benim telefonumdaki ise Endonezya ROM'u MIUI 12.5.6.

Bir çözüm bulursanız belirtin lütfen, telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim bir şey değişmedi. Kulaklık bilgisayarda ve annemin telefonunda sorunsuz çalışıyor fakat benim telefonda sıkıntılı. Çözüm bulamazsam Custom ROM kurmayı düşünüyorum.

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Xiaomi telefonların Bluetooth kulaklık ile alıp veremediği bir şey var sanki. Benim Redmi Note 10 pro Samsung galaxy buds pro ve lenovo lp5 kulaklık cızırtı yapıyor bazen. Bluetooth u kapatıp açınca anca düzeliyor.
Kablolu ile hiç yaşamadım ama konu Bluetooth olunca sapıtıyor.

Oyla:

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Önceden QCY T19 kullanıyordum onda bir sorun yoktu, kutusunu kaybettiğim için QCY HT05 aldım şimdi arkadaşın yazdığı gibi tonlarca sorun var. Evolution X ROM atmayı deneyeceğim belki çözülür sorun, hem MIUI sıkmaya başladı.

Oyla:

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Vakit bulunca global 11.0.6 ya çekeceğim. Olmazsa Pixel Exprienceya da Crdroid deneyebilirim. Sonuçları yazarım.

Oyla:

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Evolution X 6.7 (Android 12) denedim sorun aynen devam ediyor, ses kalitesini yükselten Magisk modüllerini deneyeceğim bir değişiklik olursa yazarım.

Oyla:

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Evolution X 6.7 (Android 12) denedim sorun aynen devam ediyor, ses kalitesini yükselten Magisk modüllerini deneyeceğim bir değişiklik olursa yazarım.
Gelişmiş seçeneklerdeki Bluetooth ayarlarını, uygulamalardaki Bluetooth yazılımını sıfırlamayı ya da ayarlardaki "wifi, mobil ağları ve Bluetooth'u sıfırlama" kısımlarına baktın mı ?

Kimisinde işe yarıyor. .

Oyla:

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
Gelişmiş seçeneklerdeki Bluetooth ayarlarını, uygulamalardaki Bluetooth yazılımını sıfırlamayı ya da ayarlardaki "wifi, mobil ağları ve Bluetooth'u sıfırlama" kısımlarına baktın mı?

Kimisinde işe yarıyor. .
Hepsini denedim, bir değişiklik yok. Annemde de Redmi Note 8 Pro var onda sorunsuz çalışıyor bende çalışmıyor. ViPER4Android modülünü kurdum, yine bir değişiklik yok. En sonunda Global MIUI 12.5.8 stok ROM atmayı deneyeceğim gibi.

Oyla:

zValiant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
begonia
Konular
1
EEA 12.5.15.0 ROM denedim sonuç aynı, Global ROM'da deneyemedim dokunmatik çalışmadı.

Oyla:

Agusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Agusta
Cihazım
Note 7
Konular
3
Hepsini denedim, bir değişiklik yok. Annemde de Redmi Note 8 Pro var onda sorunsuz çalışıyor bende çalışmıyor. ViPER4Android modülünü kurdum, yine bir değişiklik yok. En sonunda Global MIUI 12.5.8 stok ROM atmayı deneyeceğim gibi.
Ben de Global 12.5.8 var. Çalışmıyor. Global 12.5.5'de de çalışmamıştı. Kulaklığı ilk aldığımda arkadaşın aynı model telefonunda (global 11.0.6.0 sürüm rom) da denedim çalışmıştı. Belki o sürüme de döndürmeyi deneyebilirim. Muhtemelen hafta sonu denerim. Haber ederim denediğimde.

Oyla:
Üst Alt