Tema Purple Sea... Ottoman yeni Tema

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Skorpi hocam bu işin üstesinden sen gelirsin ancak daha öncede yazdım bir ana başlık oluşturalım altına forumumuzun çok değerli tema hazırlayan hocalarımızın (dışardan tema getirmek yok) paylaşımına açalım inanıyorum ki oluşcak ortam birbirlerine fikir alıp vermede bilgi birikim paylaşımında çokta yardımcı olacaktır bizede kaymağını yemek kalacaktırhi~~hi~~giggle~~giggle~~ bilmem haksız mıyım
Selametle kıymetli hazirunlar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam bu işin üstesinden sen gelirsin ancak daha öncede yazdım bir ana başlık oluşturalım altına forumumuzun çok değerli tema hazırlayan hocalarımızın (dışardan tema getirmek yok) paylaşımına açalım inanıyorum ki oluşcak ortam birbirlerine fikir alıp vermede bilgi birikim paylaşımında çokta yardımcı olacaktır bizede kaymağını yemek kalacaktırhi~~hi~~giggle~~giggle~~ bilmem haksız mıyım
Estağfurullah hocam, Siz konuyu açın, ben sizi desteklerim

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Gerçekten çok hoş. Görünüyor.. Üstatım...
Çok güzel duruyor
Elleriniz dert görmesin Ottoman hocam,size ve sayın Skorpi hocama çok çok teşekkürler şimdiden.Çok hoş bir şaheser bizi bekliyor,bizde onu sabırsızlıkla angel~~angel~~
hangi temayi indirsem 5 dk sonra stok temaya dönüyor ayrica telefonumdaki temalar uygulamasi bölgenizde desteklenmemektedir diye bir hata veriyor,çözumunu bilen varsa yardim bekliyorumm . paylasim icin tesekkurler emeğe saygi.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler emeğinize sağlık clap~~
Çok karizma olmuş. Elinize sağlık hocam. Sabırsızlıkla bekliyoruz :D
Haydi bakalım kıymetli üstatlar...
Çalışmaları biraz hızlandıralım. Ben dahil olmak üzere temanın yayınlanmasını merak ve heyecanla bekleyen sabırsız bir kitle var, bilesiniz. 8=)clap~~haha--
Markette Bayrağımızı gururla dalgalandıran sevgili üstadımız Ottoman tarafından hazırlanmış Estetik ve Etkileyici bir çalışma daha 8=)
Elinize , emeğinize sağlık hocam Yes~~
Özelleştirme yapabileceğimiz Young forever tarzı bir temayı Türkçe destekli bir şekilde markette görebilmek harika olurdu .
Sayın Ottoman hocadan bekliyoruz
Elinize saglık sabırsızlıkla bekliyoruzclap~~
Gene mükemmel bir şey geliyor..
Her zaman mükemmellik ötesi bir alın teri ve emeğiyle ortaya çıkıcak olan bir tema custom rom kullanıcıları için geliyor.
Elinize emeğinize sağlık Ottoman Skorpi hocalarım clap~~
Google Arama widgetındaki küçük logo rengi çok eğreti duruyor. Onun dışında çıkınca bakmak lazım. Teşekkürler

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
On numara olmuş valla yayınlarsanız kullanırız inşallah
global surum kullaniyorum saygideger hocam,kutudan nasil ciktiysa hic oynamadim. pek bir bilgimde yok acikcasi

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elinize emeğinize sağlık hocam merakla bekliyoruz.
Elinize sağlık Ottoman hocam. Bana hitap etmiyor ama çok sevecek arkadaşlar illa ki olacaktır.
Şimdiden ellerinize sağlık Ottoman hocam. Harika görünüyor clap~~
gayet güzel ve hoş duruyor Ottoman hocamın eline emeğine sağlık.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar :$ İnşallah en kısa sürede tamamlayarak son kontrolleri sayın Skorpi hocamın test etmesinin ardından, Tama Mağazasında yerini alacaktır. Destek ve görüşlerinizin için tekrar teşekkür ederim. :)

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Tema ne alemde hocam telefonda stock tema gibi sadece sizin temaları kullanıyorum. Stock orjinal ler çok kötü geliyor. Blue Life var yaptınız yapalı bu temayı kullanıyorum. Yeni temanızıda çok merak ediyorum ve bekliyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Tema ne alemde hocam telefonda stock tema gibi sadece sizin temaları kullanıyorum. Stock orjinal ler çok kötü geliyor. Blue Life var yaptınız yapalı bu temayı kullanıyorum. Yeni temanızıda çok merak ediyorum ve bekliyorum.
2 gün önce temayı onay için yükledim hocam, bekliyoruz bakalım :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

Harunmaycry

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Mi8
Konular
1
Gayet güzel hocam Ellerinize sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt