Yardım Pubg Mobile

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Aşırı kasma sorunu yaşıyorum global betadayım deneyen oldu mu ? Adreno 530 SD 821 ile bu oyunun kasması neredeyse imkansız ayrıca oyunun yapımcıları çinli ve çinli telefonlara optimize edemeyip neden böyle sorunlar yaşıyoruz ki? LineageOS kurduğum zaman hiçbir uygulama ve oyun sorun çıkarmıyor...Miuidan vazgeçmek üzereyim. Xiaomi telefonlar her ne kadar donanımsal olarak güçlü görünse de bunu hissettirmekte geri kalıyor bence

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
maga93 ellerinize saglik hocam pek çok kisinin isine yarayacak bu ayarlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar ex kernel ve gl tools programı ayarlarını video yaptım buyrun link

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

meteylbk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
0
Arkadaşlar ex kernel ve gl tools programı ayarlarını video yaptım buyrun link

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Mehmet Bey, video için teşekkürler emek verip paylaştınız. FPS 30-45 arasında değişiyor ara sıra takılmalar oluyor. Savaşlarda ya da arabayla bir yere giderken FPS 15-20 arasında kadar iniyor. Sanırım benim telefonda bir işe yaramadı.

Xiaomi Mi 5s - Miui Pro 9.5.1.0 - 4/32 Gb

Oyla:

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Arkadaşlar bugün Global 8.4.19 Beta romunu yükledim ve pubg sorunsuza yakın oynanıyor. 2-3 kez ufak kasamalar dışında bir sıkıntı görmedim. Denediğim romlar arasında en iyisi bu. Los ve RR den çok daha iyi performans veriyor. Ayrıca pil ve diğer konulardada çok daha stabil. Tavsiye ediyorum.

Oyla:

ts_burak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi5S
Konular
3
Arkadaşlar sorunu çözdüm galiba telefonu rootlu olan arkadaşlar kernel programlarıyla falan uğraşmanıza gerek yok sistemden system/vendor/etc/thermal.config adlı dosyayı silerek çözüme kavuşabilirsiniz ben denedim oldu telefon ısınıyor biraz ama benim için problem olmuyor bide gfxtool programından 60 FPS açmayı unutmayın

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Arkadaşlar sorunu çözdüm galiba telefonu rootlu olan arkadaşlar kernel programlarıyla falan uğraşmanıza gerek yok sistemden system/vendor/etc/thermal.config adlı dosyayı silerek çözüme kavuşabilirsiniz ben denedim oldu telefon ısınıyor biraz ama benim için problem olmuyor bide gfxtool programından 60 FPS açmayı unutmayın
Cekirdekler isininca hic kapanmaz o zaman cekirdege zarar vere bilir bence bu tehlikeli islem

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Birkaç tane geliştiriciye bu konuyu sormuştum.Kesinlikle thermal configi silmeyin demişti
[doublepost=1528383334,1528382982][/doublepost]
Birde 60 fps nerden açıyoruz ben bulamadım?

Oyla:

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
1 hafta sonra: OYUN OYNARKEN TELEFON KAPANDI AÇILMIYOR ACİL YARDIM EDİN :((

Hayır yani çözüm çok basit, kernel ayarlamaya yarayan uygulamalardan çekirdek kontrolünü kapatacaksınız, ısınınca çekirdek kapanmayacak işlemci hızı düşecek, sorunsuz oynayacaksınız. Bunu yapınca telefon ısınınca hiç yavaşlamayacak ve sonuç olarak çok yüksek sıcaklıklara çıkacak.

Oyla:
Üst Alt