Soru Pubg Mobile Donma Kasma Sorunu

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Merhabalar Arkadaşlar;
Cihazım Redmi Note 7.Pubg mobile yaklaşık 1 senedir oynuyorum.Cihazda bu güne kadar donma kasma yasamadim.Lakin 4-5 gündür oyun kasıyor yada donuyor.Hilelere hep denk geliyordum.Asıl sormak istediğim Hileci bir kişi oyununun geneline etki edebilir mi oyunda kasma yaptirir mi? Teşekkürler cevaplarınızi bekliyorum arkadaşlar.

Marcolomboss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Kurye
Konular
10
Oyundaki verileri karşıdaki kişi değiştirdiği için, sizdeki oyun afallıyor. Hileci ani hareketler veya illegal bir şey yaptığı zaman sizin cihaz serverdaki verileri karşılaştırıyor, veriler anormal olduğu için verileri işlerken ister istemez cihazda kasmalar/donmalar meydana geliyor. Bende yaşıyorum aynı sorunu. Hilesiz bir oyunda kasma donma yaşanmıyor. Bazıları ise Emülatörde bypass kullanıp kendini mobil olarak gösteriyor. Buda bayağı etki ediyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhabalar Arkadaşlar;
Cihazım Redmi Note 7.Pubg mobile yaklaşık 1 senedir oynuyorum.Cihazda bu güne kadar donma kasma yasamadim.Lakin 4-5 gündür oyun kasıyor yada donuyor.Hilelere hep denk geliyordum.Asıl sormak istediğim Hileci bir kişi oyununun geneline etki edebilir mi oyunda kasma yaptirir mi? Teşekkürler cevaplarınızi bekliyorum arkadaşlar.
Evet etki eder. Geçen videoya denk geldim hilecinin biri uçağı bozmuş tüm uçak oyunun sonuna kadar atlayamamıştı hız sekmeme vs hilelerle 50 60 kill almıştı adam.
Normalde yakınımda çok adam olunca kasıyor ama hile olunca daha çok kasıyor hareket bile edemiyorsun 5 FPS e düşüyor.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Merhabalar Arkadaşlar;
400 Metrenize araba girdiği zaman oyun takilir donar

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Evet etki eder. Geçen videoya denk geldim hilecinin biri uçağı bozmuş tüm uçak oyunun sonuna kadar atlayamamıştı hız sekmeme vs hilelerle 50 60 kill almıştı adam.
Normalde yakınımda çok adam olunca kasıyor ama hile olunca daha çok kasıyor hareket bile edemiyorsun 5 FPS e düşüyor.
Teşekkürler.Dedigin gibi hiç oynanacak gibi oluyor.Hile neden yaparlar ki anlamam.O kadar para verip.Gerci tanınan Youtuberlar var onlar bile yapıyor.İsini hakkıyla yapan küfür etmeyen iyi youtuberlar var.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Teşekkürler.Dedigin gibi hiç oynanacak gibi oluyor.Hile neden yaparlar ki anlamam.O kadar para verip.Gerci tanınan Youtuberlar var onlar bile yapıyor.İsini hakkıyla yapan küfür etmeyen iyi youtuberlar var.
Bir hoşuma giden ersin yekin var YouTube da o kadar. Küfür falan yok efsane de oynuyor :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Bende de son zamanlarda silah ateş etmiyor, aynı durumu yaşayan var mı bilmiyorum ama düşman yokken sorun yok, düşmanla karşı karşıya geldiğimde zaman zaman silah ateş almıyor. Çok can sıkıcı olan bu sorun bana oyunu bıraktıracak :(

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Rn 8 pro'da HDR modda 60 fps kasma donma olmadan oynuyordum. Arkadaşlarım falan cihaza özeniyordu. Bugün bi gireyim dedim bekleme alanında bile kastı. Çoğu cihazda da kasmaya başladı. Sildim uygulamayı. Bir güncellemeyle oyun bu hale getirilmemeli. Kıytırık bir oyun değil ki bu milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun. Firmanın bir an önce optimizasyon sorunlarını gidermesi lazım.

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Şu anda pubg oynanmıyor arkadaşlar donma kasma sorunu düzelmedi.Sorun yaşayan var mı ?

Üst Alt