İpucu Pubg Mobile 90 FPS

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Bu modu tavsiye etmiyorum.ping degeri iyi olmasına rağmen 90 fpste çatışma anında ben avantajlı olmam gerekirken karşı taraf daha avantajlı oluyor nedense.bunu ölüm tekrarıni izlerken anlayabiliyoruz. O daha erken görüyor nedense bizi.

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Değil. Yaklaşık 1.5 yıldır bu tür dosyaları configleri kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.
Pardon ban yememeniz yemiceğiniz anlamına gelmez. Ben de eski teldeyken kullandım ban yemedim evet ama şuan bu sebepten ban yiyen arkadaşlarım var. Sana oyunun kuralını söylüyorum eğer oyun seni tespit etmezse tabiki yemezsin. Ama tespit edince burda ban yiyeceklerin sorumlusu sen olursun.

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Ekran 90 hrz değilse çok bişey beklememek lazım

servetinanc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
servet
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
11
Kanka dosyaları attıktan sonra oyun çık, gir yapınca confing gidiyor nasıl düzelir yad nasıl kalıcı olabilir

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Az önce 90 FPS ile ilgili bir konu açan arkadaşımız dosyaların nereye taşınacağından bahsetmemiş. Ben tam dosyaların nereye atılması gerektiğini yazıp cevap yaz seçeneğine basınca bu konu kapatılmıştır diye uyarı aldım. Ben de bir konu açıp o dosyaların nereye taşınması gerektiğini o arkadaşlara aktarmak için bu konuyu açtım. O 90FPS konusunun açılıp benim bu konumun o konuya mesaj olarak aktarılmasını istiyorum. Teşekkürler.

Arkadaş dosyaların nereye taşınması gerektiğini belirtmemiş. Ben hemen tüm dosyaların taşınması gereken konumu söylüyorum.

Öncelikle UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyalarını Dosya Yöneticisi veya herhangi bir file uygulaması üzerinden Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümündeki UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyaları ile değiştiriniz.

Active.sav dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > SaveGames bölümündeki Active.sav ile değiştiriniz.

Son olarak EnjoyCZJC.ini dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümüne direkt olarak yapıştırınız.

Konu :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocalarım isterseniz 1000fps alın fakat ekranınız 60hz olduğu sürece siz onu 60 olarak göreceksiniz.Ve ayrıca boş yere kasma ve donma yapar herhangi bir artısı da yok yani.

Shelby Almas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Shelby1
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Az önce 90 FPS ile ilgili bir konu açan arkadaşımız dosyaların nereye taşınacağından bahsetmemiş. Ben tam dosyaların nereye atılması gerektiğini yazıp cevap yaz seçeneğine basınca bu konu kapatılmıştır diye uyarı aldım. Ben de bir konu açıp o dosyaların nereye taşınması gerektiğini o arkadaşlara aktarmak için bu konuyu açtım. O 90FPS konusunun açılıp benim bu konumun o konuya mesaj olarak aktarılmasını istiyorum. Teşekkürler.

Arkadaş dosyaların nereye taşınması gerektiğini belirtmemiş. Ben hemen tüm dosyaların taşınması gereken konumu söylüyorum.

Öncelikle UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyalarını Dosya Yöneticisi veya herhangi bir file uygulaması üzerinden Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümündeki UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyaları ile değiştiriniz.

Active.sav dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > SaveGames bölümündeki Active.sav ile değiştiriniz.

Son olarak EnjoyCZJC.ini dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümüne direkt olarak yapıştırınız.

Konu :
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu :
Peki o yeniden başlat şeyi ne anlamadım da yardımcı olursanız sevinirim :)

Bedo123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bedir
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Yapmakta yarar var hem tüm kare hızları kalıcı şekilde açılıyor.90 fps dene ise yaramazsa aşırı da kullanabilirsiniz

SEFA5561

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Serhan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
magisk içinden flashlayıp telefonu yeniden başlatın. Başka bir şeye ihtiyaç yok

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
Hangi modül hangi config olursa olsun cihaz 60 Hz desteklediği için 60 FPS üstüne çıkmıyor. 90 FPS açık hala 60 FPS veriyor.

Üst Alt