İpucu Pubg Mobile 90 FPS

doubt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Az önce 90 FPS ile ilgili bir konu açan arkadaşımız dosyaların nereye taşınacağından bahsetmemiş. Ben tam dosyaların nereye atılması gerektiğini yazıp cevap yaz seçeneğine basınca bu konu kapatılmıştır diye uyarı aldım. Ben de bir konu açıp o dosyaların nereye taşınması gerektiğini o arkadaşlara aktarmak için bu konuyu açtım. O 90FPS konusunun açılıp benim bu konumun o konuya mesaj olarak aktarılmasını istiyorum. Teşekkürler.

Arkadaş dosyaların nereye taşınması gerektiğini belirtmemiş. Ben hemen tüm dosyaların taşınması gereken konumu söylüyorum.

Öncelikle UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyalarını Dosya Yöneticisi veya herhangi bir file uygulaması üzerinden Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümündeki UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyaları ile değiştiriniz.

Active.sav dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > SaveGames bölümündeki Active.sav ile değiştiriniz.

Son olarak EnjoyCZJC.ini dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümüne direkt olarak yapıştırınız.

Konu :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Kendisinin;
"Hocam sen yaparmısın bu konuyu kaldır.
Uğraşacak vaktim yok"

yorumu üzere konu kaldırıldı. Eğer siz bu konu üzerinden açmak isterseniz, gerekli dosyaları özelden isteyip tekrar düzenleyebilirsiniz.

Bedo123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bedir
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
10
Az önce 90 FPS ile ilgili bir konu açan arkadaşımız dosyaların nereye taşınacağından bahsetmemiş. Ben tam dosyaların nereye atılması gerektiğini yazıp cevap yaz seçeneğine basınca bu konu kapatılmıştır diye uyarı aldım. Ben de bir konu açıp o dosyaların nereye taşınması gerektiğini o arkadaşlara aktarmak için bu konuyu açtım. O 90FPS konusunun açılıp benim bu konumun o konuya mesaj olarak aktarılmasını istiyorum. Teşekkürler.

Arkadaş dosyaların nereye taşınması gerektiğini belirtmemiş. Ben hemen tüm dosyaların taşınması gereken konumu söylüyorum.

Öncelikle UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyalarını Dosya Yöneticisi veya herhangi bir file uygulaması üzerinden Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümündeki UserCustom.ini ve UserSettings.ini dosyaları ile değiştiriniz.

Active.sav dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > SaveGames bölümündeki Active.sav ile değiştiriniz.

Son olarak EnjoyCZJC.ini dosyasını ise Android > Data > com.tencent.ig > files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Config > Android bölümüne direkt olarak yapıştırınız.

Konu :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Herkesin böyle şeyleri bildiğini farzederek bahsetmemiştim.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Ban riski ???

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Peki 9 fps desteklemeyn cihazlar da ise yararmi hocam.birde sarj durumuna etkisi nedir

doubt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Dosyaları ekliyorum;
Magisk üzerinden indirmeniz gereken dosya: Unlock 90 FPS.zip
Magisk ile indirdikten sonra cihazı yeniden başlatmanız yeterlidir.

Söylediğim yerlere taşıyacağınız dosya : 90FPS Doubt Edit.zip(Zipteki şifreyi kaldırdım.)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

UYARI!! : Gereken tüm işlemleri yaptıktan sonra hiçbir grafik ayarına ellemeyiniz yoksa oyun ayarlarınız gider!. Ve olabilecek en küçük sorundan dahi ben ve miui Türkiye ailesi sorumlu değildir.

Ekli dosyalar

• Unlock 90FPS.zip
    1,8 MB · Görüntüleme: 187
  • 90FPS Doubt Edit.zip
    6,9 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleme:

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Önce magiskmi yapmalıyım yoksa dosyalarımı taşımalıyım?

Üst Alt