Soru Pubg için tetik tuşları MI8

tolgamert3485

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
MI 10T
Konular
21
Merhabalar son zamanlar da belki görmüşsünüzdür Pubg oyunu için yapılan telefonun üst tarafına takılan iki adet L1 R1 tuşlarına sahibim bu tuşları cihazın üstüne takıp mandalıyla kilitliyorum size sorum bu tuşlar takılı olduğu zaman sürekli basınç uyguladığı için telefonun dokunmatiğine yada ekranına zarar verir mi aranızda kullanan var mı ?

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Bunu oyun anladigi zaman banlaniyor hesap

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Neyi anladığı zaman? O aparat telefonu xbox controller'a bağlamak için kullanılıyor sadece. Ve, oyuna konum izni vermediğinde de bağlı bluetooth chiazları göremez zaten. Sorun yaşamazsın.

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Neyi anladığı zaman? O aparat telefonu xbox controller'a bağlamak için kullanılıyor sadece. Ve, oyuna konum izni vermediğinde de bağlı bluetooth chiazları göremez zaten. Sorun yaşamazsın.
Çok detaylı bilmiyorum Bluetooth la bağlanan cihazlar banlaniyor diye duymuştum ama çok emin değilim

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Ters takmayacaksınız. Trigger ı aynı yere takıp sadece telefonu çevireceksiniz.
Anlamadım kardeşim bunun ne faydası olacak benim sorunum merceğin üzerine takmamak telefonun alt kısmına takınca da sağ tarafa denk gelen tetik çalışmıyor

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Çok detaylı bilmiyorum Bluetooth la bağlanan cihazlar banlaniyor diye duymuştum ama çok emin değilim

Android 8'den itibaren olması lazım, Bluetooth için uygulamanın konum iznine sahip olması gerek. Kaldırılırsa göremez ne olduğunu.

Oyla:

byrodi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
MI 8
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Anlamadım kardeşim bunun ne faydası olacak benim sorunum merceğin üzerine takmamak telefonun alt kısmına takınca da sağ tarafa denk gelen tetik çalışmıyor

Ben anlatamadım galiba;
Telefonu 180 derece çevireceksiniz yani lenslerin ve ses açma kapama tuşlarının aşağı tarafa gelmesi lazım siz her iki tetik tuşlarını da lensin veya ses tuşlarının üstüne gelmeden kullanabileceksiniz. Telefonun baş kısmı yani çentiğin olduğu kısım sağ elinize denk gelecek şekilde olması lazım.

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Ben anlatamadım galiba;
Telefonu 180 derece çevireceksiniz yani lenslerin ve ses açma kapama tuşlarının aşağı tarafa gelmesi lazım siz her iki tetik tuşlarını da lensin veya ses tuşlarının üstüne gelmeden kullanabileceksiniz. Telefonun baş kısmı yani çentiğin olduğu kısım sağ elinize denk gelecek şekilde olması lazım.
Tamam kardeşim sağol onu zaten yaptım ama buseferde tetiklerden biri çalışmıyor neden oluyor anlamıyorum ama basmıyor ekran bozuk desem parmakla dokunduğumda oluyor tetik bozuk desem tam tersine taktigimda tetik çalışıyor çözemedim ekrana taktigim koruyucu cam da sıkıntı var desem oda degil

Oyla:

Gökhan9292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sgsgsg
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4

Arkadaslar ben cok tetik denedim resimdeki tetik sorunsuz calisiyor hepsiburada dan aldım digerleri gibi basili kalmiyor mi 8 icin bahsediyorum
Bende de bu var note 8 pro telefon kendisi basıyor. Varmı bir çözüm. Aynı tetik başka telefonda sorunsuz calisiyor

Oyla:

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Bende de bu var note 8 pro telefon kendisi basıyor. Varmı bir çözüm. Aynı tetik başka telefonda sorunsuz calisiyor
Tek cozum baska bir tetik kendi kendine basma sorunu yasayanlara silikon uclu vurmali tetik tavsiye ediyorum alintidaki resimde olan tetik tarzi (iletkenli) kullanmayin

Oyla:

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
arkadaşlar merhaba, son güncelleme ile olduğunu düşündüğüm sorunum şu, önceden 3 parmak oynuyordum sonra 2 tetik tuşu satın aldım, sol üst köşede ateş etme olarak ayarladım, son zamanda 4 parmak oynayayım dedim diğer tetik tuşunu da dürbün açmayı sağ köşeye aldım. ateş etme tetiği sıkıntısız sol üstte çalışıyor ama sağ üstteki tetik tuşu nedense bir basıyor bir bazmıyor. şimdi diceksiniz ki tetikler bozulmuştur, ekran bozuk olabilir, koruyucu cam sıkıntı yaratıyor olabilir diceksiniz şöyle ki, sol tetik tuşuna o bozuk olduğunu düşündüklerimi tek tek deniyorum 2 set tetik tuşum var yedeklerle dahil, ateş butonuna koyduğum tetikler sorunsuz gel gelelim sola koyduğumun yanına dürbün aça koyunca basmıyor, tetiği çıkarıp ekrana parmakla basınca çalışıyor yani dokunmatikte arızalı değil kaldım böyle çözümü de bulamadım

Ekli dosyalar

• 15764916240853605098774968867502.jpg
    15764916240853605098774968867502.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 24
Oyla:
Üst Alt