Soru Pubg için tetik tuşları MI8

tolgamert3485

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
MI 10T
Konular
21
Merhabalar son zamanlar da belki görmüşsünüzdür Pubg oyunu için yapılan telefonun üst tarafına takılan iki adet L1 R1 tuşlarına sahibim bu tuşları cihazın üstüne takıp mandalıyla kilitliyorum size sorum bu tuşlar takılı olduğu zaman sürekli basınç uyguladığı için telefonun dokunmatiğine yada ekranına zarar verir mi aranızda kullanan var mı ?

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19

Arkadaslar ben cok tetik denedim resimdeki tetik sorunsuz calisiyor hepsiburada dan aldım digerleri gibi basili kalmiyor mi 8 icin bahsediyorum
Bu bahsettiğiniz tuşla ne kadar süre oynadınız bilmiyorum lakin 2 - 2½ saat sonunda telefon ısınınca basmadığın tuşlara basıyor. Kendi kendine dürbün açıp kapatıyor filan. Şuanda sol tuşum bundan sağ tuşum metal tuşlardan. (Genelde telefonun sağ tarafı ısındığı için.) Ayrıca bu tuşlarla soğuk havada dışarda 20-30 dk nın üzerinde oynamak zorlaşıyor. Bu tuşlar sıcaklığı algıladığı için eller üşüdüğü an öldün ateş edemiyorsun ;)

Oyla:

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Bu bahsettiğiniz tuşla ne kadar süre oynadınız bilmiyorum lakin 2 - 2½ saat sonunda telefon ısınınca basmadığın tuşlara basıyor. Kendi kendine dürbün açıp kapatıyor filan. Şuanda sol tuşum bundan sağ tuşum metal tuşlardan. (Genelde telefonun sağ tarafı ısındığı için.) Ayrıca bu tuşlarla soğuk havada dışarda 20-30 dk nın üzerinde oynamak zorlaşıyor. Bu tuşlar sıcaklığı algıladığı için eller üşüdüğü an öldün ateş edemiyorsun ;)
Valla dostum sagukta oturupda pubg oynamam herhalde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrica 1 haftadir oynuyorum sorun yasamadigimi belirttim

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Valla dostum sagukta oturupda pubg oynamam herhalde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrica 1 haftadir oynuyorum sorun yasamadigimi belirttim
Umarım yaşamazsın. Ben mi note 3 cihazımda kullanıyorum telefon ısındığında ne yazıkki sinir olmaya başlatıyor adamı. Yerden malzeme alıcam ikide birde dürbün açılıyor. O yüzdende sağ tuşumu demirli basmalı tuşlardan kullanıyorum. Ateş tuşundada demir basmalı tuş seri olamıyor bu tuşlar kadar. O yüzden bu tuşu kullanıyorum. (Balkonda sigara içerken oynadığım zamanlar için soğuk havada dedim.) ;)

Oyla:

tolgamert3485

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
MI 10T
Konular
21
Umarım yaşamazsın. Ben mi note 3 cihazımda kullanıyorum telefon ısındığında ne yazıkki sinir olmaya başlatıyor adamı. Yerden malzeme alıcam ikide birde dürbün açılıyor. O yüzdende sağ tuşumu demirli basmalı tuşlardan kullanıyorum. Ateş tuşundada demir basmalı tuş seri olamıyor bu tuşlar kadar. O yüzden bu tuşu kullanıyorum. (Balkonda sigara içerken oynadığım zamanlar için soğuk havada dedim.) ;)

Ben piyasadaki neredeyse tüm tetikleri kullandım şuan da Baseus markasının bomba şeklinde olan modelini kullaniyorum gayet memnunum tavsiye ederim linkten bakabilirsiniz

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Konu hortlamış madem bende yazayım ;
Tavsiyem kesinlikle bu olur :

Hem ayarlanabilir olması hem metal olması ve Telefonun arkasından kontrol edilmesi Tümüyle rahat ve sağlam.
Alıcaklara tavsiye ederim

Oyla:

Tunaycomtr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiomi Mi 8 lite
Konular
1
Arkadaşlar mi 8 lite aldım daha bir haftalık cihaz tetik tuşları taktığımda ateş ediyor kendisi dürbün açıyor herhangi bir yere tıklasam ateş ediyor tüm kontroller sapıtıyor bunun nedeni ne olabilir

Oyla:

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Aslında ben bu tuşlarla hiç oynamadım, fakat arkadaşım da bu tuşlardan almıştı kılıfın üzerinden takıp kullandığı zaman basılı kalıyordu tuşlar, fakat kılıfı çıkarıp direk telefonun üzerine yerleşdirdiği zaman sorun çözülmüşdü, bi de böyle deneyin..

Oyla:

Tunaycomtr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiomi Mi 8 lite
Konular
1
Aslında ben bu tuşlarla hiç oynamadım, fakat arkadaşım da bu tuşlardan almıştı kılıfın üzerinden takıp kullandığı zaman basılı kalıyordu tuşlar, fakat kılıfı çıkarıp direk telefonun üzerine yerleşdirdiği zaman sorun çözülmüşdü, bi de böyle deneyin..
Denedim ama her hangi bir değişiklik olmadı o papuçlar telefona değdiği gibi onları okuyor tuşa basmamın bi önemi kalmıyor herhngi bir şekilde nedenini çözemedim dokunmatik hassasiyetini ayarlayabiliceğimizbir yer mi var ki

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
ekran koruyucu takıyorsanız problem bu olabilir. Mi8de ısınsada problem olmuyor cihazımda. Ekran koruyucu ve kılıf kullanmıyorum.

Oyla:

Tunaycomtr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiomi Mi 8 lite
Konular
1
ekran koruyucu takıyorsanız problem bu olabilir. Mi8de ısınsada problem olmuyor cihazımda. Ekran koruyucu ve kılıf kullanmıyorum.
Telefon aldığım gibi sade üstünde hiç birşey takılı değil farklı bir tetik tuş ile tekrar deneyeceğim olmazsa yapıcak birşey yok sanırım hiç bir yerde bulamadım nedenini

Oyla:
Üst Alt