Yardım Pubg 90 FPS vermiyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Game turbodan bakıyom ilk açtığımda da performans veya dengeliye aldığım zman hemen 90 FPS gözüküp anında 60 düşüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki bilgiler silinir mi YouTubedeki videolarda twrp falan yükleyince herşey silinir demişler ve bizim burda 3 5 telefoncuya söyledim root atıyormusunuz ve bilgiler siliniyor mu diye bazıları silinmez bazıları silinir diyordu kime inanacağıma şaştım
Cihaz ısınıyorsa sıcaklık koruması için böyle yapması doğal. Thermal disabler gibi magisk modülleri çözüm sağlar ancak SD 888 çok ısınan bir işlemci dikkakli olmak lazım. İlk dönemlerde SD 888li cihazlar daha iyi performans veriyordu ancak hayvani ısınma durumları olunca update ile aşağı çekildi. SD 865 daha az ısı ile daha iyi performans veriyor şaka gibi ama gerçek.

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Cihaz ısınıyorsa sıcaklık koruması için böyle yapması doğal. Thermal disabler gibi magisk modülleri çözüm sağlar ancak SD 888 çok ısınan bir işlemci dikkakli olmak lazım. İlk dönemlerde SD 888li cihazlar daha iyi performans veriyordu ancak hayvani ısınma durumları olunca update ile aşağı çekildi. SD 865 daha az ısı ile daha iyi performans veriyor şaka gibi ama gerçek.
Ayn valla aşırı saçma bişey

Ayn valla aşırı saçma bişey

Bir pubg uğruna cihazı brick edeceksiniz gibi görünüyor hadi hayırlısı bakalım
Bilen kişi neden cihazı brick yapsın ki

Kilit açıksa root atabiliriz
Nasıl olcak peki uzaktan erişim ile oluyor mu

halanze56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
Benim de 11t pro cihaz maçta 90 FPS oynarken maçın ortasında 60 a iniyor orda sabitleniyor root atarsak bu sorun çözülür mü
Geliştirici seçeneklerinden miui optimizasyonu kapat tmm dır 120 fps bile alırsın

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
İstersen işlemcin snapdragon 5000 olsun :) arka da xiaomi yazıyorsa max alabileceğin fps 74'tür bunu ne yaparsan yap 74max

Game Turbo 90 fps der ama sıkıntı yok onda

molara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi 11t pro
Konular
0
Geliştirici seçeneklerinden miui optimizasyonu kapat tmm dır 120 fps bile alırsın
O da olmadı çok az ısındı mı 60 a sabitliyor.90 la 60 arasında da çok farkettiriyor. Keşke mı 12 t alsaymışım

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
ben evolution x ve crdiordde aosp romda denedim 90 fps veriyor maximum pubg, wildrift 120 fps sabit oynayabiliyorum kesintisiz hiç ısınma da olmuyor ayrıca. Ve china romunda pubg 90 fps açık bilginiz olsun. cihazın ısınmasıyla falan alakası yok bence cihaz gayet akıcı oynatıyor ve ısınmıyor ısındığı için kilitliyorlar diye düşünenler var çünkü

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
O da olmadı çok az ısındı mı 60 a sabitliyor.90 la 60 arasında da çok farkettiriyor. Keşke mı 12 t alsaymışım
MIUI tabanlı romlarda 60'a kilitlemeyi önlemek için pil ve performans verilerini temizleyip game turbo ayarlarındaki "performans optimizasyonu" ayarını aktif etmek gerekir.

Cihazınızda root varsa ek olarak termal modül kullanabilirsiniz. Termal modül ısı kısıtlamasından kaçınmanızı sağlar.

Cihazınız için uygun modülü bulmak size kalmış ancak amoled ekranlı telefonlar için termal modül risk taşır bunun farkında olun.
ben evolution x ve crdiordde aosp romda denedim 90 fps veriyor maximum pubg, wildrift 120 fps sabit oynayabiliyorum kesintisiz hiç ısınma da olmuyor ayrıca. Ve china romunda pubg 90 fps açık bilginiz olsun. cihazın ısınmasıyla falan alakası yok bence cihaz gayet akıcı oynatıyor ve ısınmıyor ısındığı için kilitliyorlar diye düşünenler var çünkü
AOSP ile MIUI çok farklı pil ve performans uygulaması en ufak ısınma belirtisinde direkt 60 hz ekran yenileme hızına sabitliyor telefonu. Şu an Termal modül ile MIUI 13.0.7 kullanıyorum mesela hiçbir kısıtlama yok. Üstüne sorunsuz mükemmel kamera performansı var.

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
İstersen işlemcin snapdragon 5000 olsun :) arka da xiaomi yazıyorsa max alabileceğin fps 74'tür bunu ne yaparsan yap 74max

Game Turbo 90 fps der ama sıkıntı yok onda
Yanlışınız var. Daha iyi araştırmanızı ve forumdaki paylaşımlardan yararlanmanızı tavsiye ederim.
Orta seviye işlemciler bile kernel vb takviyeler ile 90 fps verebiliyor.
SD 865 gibi üst düzey bir işlemci söz konusu olduğunda 90 fps rahatlıkla alınıyor. Sürekli sabit kalması için ufak bir kaç takviye gerekiyor sadece o da bir Magisk modülüne bakıyor.

Üst Alt