Yardım Pubg 90 FPS vermiyor

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Selamün aleyküm cihazım mi 11 ultra snapdragon 888 işlemcisine ve 12 GB RAM belleğe sahip ekran yenileme de 120 Hz olmasına rağmen pubgde 90 FPS vermiyor game turboda kare hızını falan herşeyi 120 Hz yaptım bi sürü config denedim gene faydası olmadı ultra HD 45 FPS bile veriyorken akıcı 90 FPS vermiyor yardımcı olacak veya bilgisi olan varmı ne yapmam lazım

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
90 FPS Tencent Tarafindan sadece belli cihazlara veriliyor veya bolgelere veriliyor. Bazi Magisk modülleri var, onlarla 90FPS'e cevrilebiliyor ama oyunun dosyalarıyla oynadığınız için ban riski var. 90FPS ile ayarlarla oynayip Pubg oynadim ama açıkçası 60FPSten aldığım verim pek yoktu. Yani bazi dosya degisiklikleriyle bile kişisel olarak keyif alamayacağınız bir sonuç ortaya cikabilir. Piyasadaki cihazlarin büyük bir kısmı 60FPS olduğu için, adil olsun diye max 60FPS kısıtlaması var oyunda. Bazi telegram gruplarında veya burdaki bazi alt gruplarda dosyalar var, onlari kullanabilirsiniz denemek için.

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
90 FPS Tencent Tarafindan sadece belli cihazlara veriliyor veya bolgelere veriliyor. Bazi Magisk modülleri var, onlarla 90FPS'e cevrilebiliyor ama oyunun dosyalarıyla oynadığınız için ban riski var. 90FPS ile ayarlarla oynayip Pubg oynadim ama açıkçası 60FPSten aldığım verim pek yoktu. Yani bazi dosya degisiklikleriyle bile kişisel olarak keyif alamayacağınız bir sonuç ortaya cikabilir. Piyasadaki cihazlarin büyük bir kısmı 60FPS olduğu için, adil olsun diye max 60FPS kısıtlaması var oyunda. Bazi telegram gruplarında veya burdaki bazi alt gruplarda dosyalar var, onlari kullanabilirsiniz denemek için.
Denedim onları da telegramdan YouTubeden dosyaları config falan ama gene aynı çalışmıyor vermiyor 90 fpsi

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Telefon Rootlu mu?

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Hayır değil magisk modülleri için mi
Evet. Android 12 versiyonu sonrasi bazi uygulamalar dosyalarını rootlanmayan cihazlarda ulaşılamayan bir bölgeye taşıdı. Bu yüzden rootsuz telefonda 90FPS oynaman için her seferinde oyunun bazi dosyalarını her defasinda oyuna girmeden değiştirmen gerekebilir. Bir süre sonra can sıkıcı bir hal alıyor. Ayrıca 90FPS ayarlari baska telefona/islemciye ait olduğu icin ısınma yapıyor. Velhasıl 90FPS oynayabilmek için kurcalaman gereken bayağı birşey var. Bence GFX Tool dan basla. Umarım ise yarar.

YasinBayram

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YASİN
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
7
Selamün aleyküm cihazım mi 11 ultra snapdragon 888 işlemcisine ve 12 GB RAM belleğe sahip ekran yenileme de 120 Hz olmasına rağmen pubgde 90 FPS vermiyor game turboda kare hızını falan herşeyi 120 Hz yaptım bi sürü config denedim gene faydası olmadı ultra HD 45 FPS bile veriyorken akıcı 90 FPS vermiyor yardımcı olacak veya bilgisi olan varmı ne yapmam lazım
Kardeşim GfxTools felan kullanma Ban yersin üzülürsün. Performans modunu aç Fps ye bidaha bak belki verir. İşlemci alakalk bi durum SD888 Pubgde 90 vermiyor diye biliyorum. Yeni çıkan 8Gen1 bile vermiyor. Güncelleme bekliceksin. Ama sana yardımcı olursa kafeinsiz yardımcı olabilir. 90 açan Modüller var ama Rootlarsan Modülle açabilirsin ama gerçek 90 verirmi bilmiyorum.

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
Bazıları uzaktan erişim ile root atılıyor diyorlar doğru mu veya kendim nasıl yapabilirim kuzenimin internet kafesi var rastgele bi bilgisayar da kendim yapabilirmiyim

Adoniss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meral
Cihazım
Mi 11 lite 5g
Konular
2
Hocam çok basit bir işlem ile 90 fps alabilirsiniz
1 Google Play Store'dan dosya yöneticisini indirin 5 MB boyutunda
2 size verdiğim dosyayı indirin
3 download klasöründen kopyalayın
4 indirmiş olduğunuz dosyayı yöneticisini açın ana bellekten Android/data/com.tengentig/files/ue4game/shadow tracker extra/shadow tracker extra / save games klasörünün yapıştırıp ( tümüne uygula ) işaretleyip yapıştırın
5 ayarlar / uygulamalar / uygulamaları yönet /pil ve performans / tüm veriyi sıfırla /
6. Oyuna girin pfs kontrol edin ama sakın grafik ayarları ile oynamayın yoksa tekrar bozulur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazıları uzaktan erişim ile root atılıyor diyorlar doğru mu veya kendim nasıl yapabilirim kuzenimin internet kafesi var rastgele bi bilgisayar da kendim yapabilirmiyim
Yaparsınız

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
geliştirici seçeneklerinden ekran yenileme hızını göster seçeneğini açıp, oyundayken ekranınız kaç hz de bakabilirmisiniz? Dfps ekran hızını düşürüyor bu nedenle 90 fps alamıyor olabilirsiniz

Üst Alt