Yardım Pubg 90 FPS vermiyor

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Yanlışınız var. Daha iyi araştırmanızı ve forumdaki paylaşımlardan yararlanmanızı tavsiye ederim.
Orta seviye işlemciler bile kernel vb takviyeler ile 90 fps verebiliyor.
SD 865 gibi üst düzey bir işlemci söz konusu olduğunda 90 fps rahatlıkla alınıyor. Sürekli sabit kalması için ufak bir kaç takviye gerekiyor sadece o da bir Magisk modülüne bakıyor.
90fps alamaz hocam fakat game turbo 90fps gösterir :) iyi günler .

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
MIUI tabanlı romlarda 60'a kilitlemeyi önlemek için pil ve performans verilerini temizleyip game turbo ayarlarındaki "performans optimizasyonu" ayarını aktif etmek gerekir.

Cihazınızda root varsa ek olarak termal modül kullanabilirsiniz. Termal modül ısı kısıtlamasından kaçınmanızı sağlar.

Cihazınız için uygun modülü bulmak size kalmış ancak amoled ekranlı telefonlar için termal modül risk taşır bunun farkında olun.

AOSP ile MIUI çok farklı pil ve performans uygulaması en ufak ısınma belirtisinde direkt 60 hz ekran yenileme hızına sabitliyor telefonu. Şu an Termal modül ile MIUI 13.0.7 kullanıyorum mesela hiçbir kısıtlama yok. Üstüne sorunsuz mükemmel kamera performansı var.
Hocam rom ve modül linki verebilir misiniz 13 e dönmeyi düşünüyorum fakat ne yüklesem karar veremedim

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
pubg mobile optimizasyon özürlüsü bir oyun inanın 90 ile 60 ın arasında hiç bir fark yok. Ha illa 90 almak istiyorum dersende magisk ile rootla cihazını
Bu magisk modülünü kurarak 90 fps alabilirsin.

Cihazı nasıl rootlarsın en basit anlatımıyla video atim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt