Rom [Port][Q] R5+ MIUI 12.5 EU Beta 21.1.10

KaanCK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Çabuk
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yazarlık/Editörlük
Konular
30
Hocam Redmi Note 9S için ROM yok mu ya? Bulamadım hiç bir yerde.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Telegramda yayınlanan Salinan miui mmx based jinko port denediniz mi nasıl? sizce sürümü kaç?

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
haqanguven bey merhaba paintyourandroid telegram kanalında size bir çok suçlama yöneltilmiş durumda gördünüz mü?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
haqanguven bey merhaba paintyourandroid telegram kanalında size bir çok suçlama yöneltilmiş durumda gördünüz mü?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeş bir anlaşmazlık oldu. Hakan adama o kadar yardımcı oldu ama adam tutturdu vendor benim diye. Olay kapandı gitti. Uzatmanın bir anlamı yok.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kardeş bir anlaşmazlık oldu. Hakan adama o kadar yardımcı oldu ama adam tutturdu vendor benim diye. Olay kapandı gitti. Uzatmanın bir anlamı yok.
Pek yanlışlık olmuş ve olay kapanmış gibi değil hocam... Bildiğiniz hırsızlık yapmış Hakan hocam. Kendisine yakıştıramamanın da dışında o hırsızlık malı romda TR yazıyor. Yenilir, yutulur gibi değil bu davranış.

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Pek yanlışlık olmuş ve olay kapanmış gibi değil hocam... Bildiğiniz hırsızlık yapmış Hakan hocam. Kendisine yakıştıramamanın da dışında o hırsızlık malı romda TR yazıyor. Yenilir, yutulur gibi değil bu davranış.
İlk başlarda vendor kullanıldı. Sonra değiştirildi. Yazılım piyasasında herkes biseyler yapar diğerleri de üstüne taş koyar. Bu böyle ilerler. Bugün yarın rashid efendi Çin tabanlı sürüm çıkartacak olsa Hakan buna itiraz eder mi? Etmez ama Hakan olmasa o adam o Çin altyapısının korumalarını nasıl kaldıracaktı? Hakan kendi dosyalarını verdi adama. O da hakanı hırsızlık ile suçladı. İlahi adalet işte...

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yazılım piyasasında herkes biseyler yapar diğerleri de üstüne taş koyar. Bu böyle ilerler.
Zaten o yüzden credits dediğimiz bölüm var... İzin almadan ithaf yapmadan almanın adı hırsızlıktır. Çalacaksan kendine çal TR adını kirletme bari. "O da benden çaldı", "ben ona yardım ettim" falan demek hırsızlığın hırsızlık olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. Bahane üretmeye hiç gerek yok. :@

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Zaten o yüzden credits dediğimiz bölüm var... İzin almadan ithaf yapmadan almanın adı hırsızlıktır. Çalacaksan kendine çal TR adını kirletme bari. "O da benden çaldı", "ben ona yardım ettim" falan demek hırsızlığın hırsızlık olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. Bahane üretmeye hiç gerek yok. :@
Tamam o zaman yakında çin tabanlı rom çıkınca credits bölümünde hakanı görmez isen adama da aynı suçlamaları yap. Hırsızlık yaptı de. olsun bitsin.

canerksk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
caner
Cihazım
xiaomiredmi5plu
Konular
0
Whatsapp taki rehberde ki kişilerin isimlerinin yazmaması sorunu düzeltmek için
whatsapp üzerine basılı tutarak uygulama hakkında bölümüne gelin orada izinler sekmesine dokunun kişileriniz okuma ve cihaz bilgilerini alma bölümünü aktifleştirin sorun çözülüyor

bu arada rom muazzam kaliteli gayet seri ve akıcı

serdar646464

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
redmi5plus
Konular
0
Hocam güzel bir haber. angel~~ Umarım stabile yakın ve pil performansı iyidir. Deneyen varsa görüşlerini iletirsen memnun olurum. Bu ara sınavlar olduğu için deneyemiyorum. Ama sonrasında denemek isterim.
Kamera portre modu, hdr ve güzellik efektleri çalışmıyor onun dışında henüz bi sorunla karşılaşmadım.

Üst Alt