Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

Sizce rom nasıl?

• Çok iyi

Oy: 10 58,8%
  • Normal

Oy: 4 23,5%
  • Baya kötü

Oy: 0 0,0%
  • İdare eder

Oy: 3 17,6%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

atagul98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
ELİTE
Konular
0
Valla anlamiyorum siz nasil kullaniryosrsunuz ? Soyle ozman rami temizleyine o otomatik basltma olayi hic iserl yariyormu geliyormu vatsaptan twitterdan instagramdan bildriimlerin
Hiç sorun yaşamadım. Şuanakadar sen tekrar kurulum yap doğru bir şekilde eksik bir şekilde kuruyor olabilirsin.

atagul98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
ELİTE
Konular
0
Valla anlamiyorum siz nasil kullaniryosrsunuz ? Soyle ozman rami temizleyine o otomatik basltma olayi hic iserl yariyormu geliyormu vatsaptan twitterdan instagramdan bildriimlerin
Hiç sorun yaşamadım. Şuanakadar sen tekrar kurulum yap doğru bir şekilde eksik bir şekilde kuruyor olabilirsin. Otomatik başlatma yapmalısın o uygulamalara.

atagul98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
ELİTE
Konular
0
system,etc,acdbdata,MTP,
MTP_Hdmi_cal.acdb
MTP_Headset_cal.acdb
MTP_Speaker_cal.acdb
MTP_Handset_cal.acdb
Bunları stock romdan al miui ile yer değiştir sorunun fixlenir
Sound fix vardı bir ara onu kurarsa çözülmez mi? Onun için bunlar barındır mıyor mu?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
bu adama bunu yazdıran forum üyeleri utanın.sizi çok mu rahatsız etti bu ufak tefek hatalar ufak tefek sıkıntılar ? Kullanmayın kardeşim adam zorlamıyor ki sizi kullanmayın adam bu hataların farkında zaten hatalar kısmında bu dedikleriniz yer alıyor zaten adam yapabilse yapmaz mı sizce ? keyfine mi düzeltmiyor hataları ? ölmüş bir cihaz için son rom geliştiren adamıda sizin yüzünüzden kaybettik.Tebrikler.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 49

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
bu adama bunu yazdıran forum üyeleri utanın.sizi çok mu rahatsız etti bu ufak tefek hatalar ufak tefek sıkıntılar ? Kullanmayın kardeşim adam zorlamıyor ki sizi kullanmayın adam bu hataların farkında zaten hatalar kısmında bu dedikleriniz yer alıyor zaten adam yapabilse yapmaz mı sizce ? keyfine mi düzeltmiyor hataları ? ölmüş bir cihaz için son rom geliştiren adamıda sizin yüzünüzden kaybettik.Tebrikler.

Bu romu beğenmeyenler dünyada eşi benzeri olmayan muhteşem, hatasız ve yazılım harikası stock romun ve onun eşsiz kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarsınlar bundan sonra... :) Yani bol bol duvar kağıdı değiştirebilirler...

mrtuzn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
elite
Konular
0
Murat kardeşim sende bu işi bırakırsan vay GMDE kullananların halıne. Tüm emeklerin için teşekkür ediyorum şahsım adına. Hayatta yapılan-yapan için sürekli kötü eleştiri olur, hiçbirzaman toplumun buyuk bır kısmını tatmin edemeyiz, nacizhane tavsiyem çalışmalarının devam etmesi. Tekrardan teşekkür ederim..

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Murat kardeşim sende bu işi bırakırsan vay GMDE kullananların halıne. Tüm emeklerin için teşekkür ediyorum şahsım adına. Hayatta yapılan-yapan için sürekli kötü eleştiri olur, hiçbirzaman toplumun buyuk bır kısmını tatmin edemeyiz, nacizhane tavsiyem çalışmalarının devam etmesi. Tekrardan teşekkür ederim..
Eyw sadece elite cihazina destegi biraktim Gionee Elife E7 cihazi için destegim xda da devam ediyor en azinan xda bu sekilde geri bildirimde bulunan olmuyor

mrtuzn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
elite
Konular
0
Eyw sadece elite cihazina destegi biraktim Gionee Elife E7 cihazi için destegim xda da devam ediyor en azinan xda bu sekilde geri bildirimde bulunan olmuyor
elife için olan çalışmalar eliteye oluyormu ?

rotmaster

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
General Mobi
Cihazım
General Mobi
Konular
0
dostum rom linklerini göremedim indirip kurmak istiyorum...

Üst Alt