Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

Sizce rom nasıl?

• Çok iyi

Oy: 10 58,8%
  • Normal

Oy: 4 23,5%
  • Baya kötü

Oy: 0 0,0%
  • İdare eder

Oy: 3 17,6%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Murat kardeş şu programı kullandın mı hiç?? Ben Boolean bölümünü de geçiyorum fakat integer'e tıkladığımda program çöküyor. Global romlardaki transparanlık sorununu gidermede etkiliymiş ama bende patladı maalesef...

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Murat kardeş şu programı kullandın mı hiç?? Ben Boolean bölümünü de geçiyorum fakat integer'e tıkladığımda program çöküyor. Global romlardaki transparanlık sorununu gidermede etkiliymiş ama bende patladı maalesef...

kam-5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kenan
Cihazım
a7000
Konular
0
Yav hacı sen bu işin dibine vurmuşsun Allah'an gurban. Tamam dır bu kadar . Teşekkürler.

kam-5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kenan
Cihazım
a7000
Konular
0
Tekbir sorum daha olacak sonra susacam hacı, benim müzik çalar da online müzikler var görüntüleniyor ama oynatılamıyor sebebi ne olabilir, wi-fi dende demedim olmadı.bir çaresi var mı?

Onur.syk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
GM5 PLUS D
Konular
0
Telefon konuşmasında sesi hoparlöre aldığım zaman sesim gitmiyor nedeni ne olabilir?

Celal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
General mobi
Cihazım
Elite
Konular
2
Her sey iyide kusura bakmayin akilli tel diyince akla ilk gelen aninda bildirimdir bu romda bildirimler gelmiyor otomatik baslat falan yap hicbir sekilde aninda gelmiyor bildirimler hele ki ram temizleme yapardan hicbir yerden gelmiyor

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Her sey iyide kusura bakmayin akilli tel diyince akla ilk gelen aninda bildirimdir bu romda bildirimler gelmiyor otomatik baslat falan yap hicbir sekilde aninda gelmiyor bildirimler hele ki ram temizleme yapardan hicbir yerden gelmiyor
Biliyorum bu sorunlar yüzünden konu en kısa sürede silinecektir.

atagul98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
ELİTE
Konular
0
Port romlarda sorunlar çıkabilir doğrudur. Ama stock romdada çok fazla sorun var. İsteyen yükler isteyen yüklemez. Bildirim sorunu şu anakadar hiç olmadı ilk defa duyuyorum.

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0

Güzel cevap olmuş Murat kardeş. Ama sen yine de silme olur mu :D Kimse kusura bakmasın Xda'da bile sorunlara bu kadar hızlı dönüşler ve güncellemeler gelmiyor. Ayrıca bu cihazı bize parayla satan General Mobile ya da Gionee firması bile en ufak hata düzeltmesine en hızlı 6-7 ayda çözüm getiriyordu. Bu kardeşimiz bu iş için onlar gibi ne maaş alıyor, ne de başka bir şey yapıyor, ona rağmen burada çok hızlı çözümleriyle ciddi bir mesai harcıyor. Beğenmeyen kardeşimiz rahatlıkla stock roma dönerek devam edebilir. Ama biz böyle yorumlarla geliştirici kardeşlerimizin hevesinin kırılmasını istemiyoruz. Bu kardeşimizin ve ona destek veren Miui Türkiye ekibinin yaptığı şeylerin ne kadar zor ve uğraştırıcı olduğu hakkında zerre kadar fikri olmayan insanların paldır küldür eleştiri yapmasını hazmedemiyorum. Google Play üzerinde bile program yayınlayıp Türkiye'ye açmayan bir yığın Türk geliştirici kardeşimiz var. Sırf bu yüzden; neyi, nasıl eleştireceğimizi bilmediğimiz için, bedava program sunduğu insanlardan teşekkür beklerken küfür yememek için...

Üst Alt