Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

nomarian

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Titanium
Cihazım
GMD
Konular
0
romda klavyede caps locka basınca bir süre donuyor klavye ve bildirim çubuğunu indirirken de çok sorun yaşıyorum bazen inmiyor ana ekrana dönüp tekrar o uygulamaya girince iniyor ve google play storeden çok yavaş indirme yapıyor
benlik bir sorun mu var romla ilgili mi?

akin28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4
Evet bu klavyeyi söyledim. Çok güzel görünüyor.
Harika olur bulabilirseniz.

G620S-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben google klavyeyi sildim xperia keyboard kullanıyorum kilit şifre ekranındaki klavye programı değil sadece şifre girmek için

hacker94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egehan
Cihazım
GMD
Konular
0
Merhaba miband için bağlantı sorununu çözebildiniz mi?
Discovery'nin MiBand 1S ile uyumsuzluğundan ötürü bluetooth sıkıntısı yaşıyormuşum.
Cihazı sırf miband 1s ile kullanmak için rom attım fakat makinanın kendisinin miband ile sorunu varmış şimdi onu aşmaya çalışıyorum :)

discodisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
GMD
Konular
0
Merhaba miband için bağlantı sorununu çözebildiniz mi?

Çözdüm hocam, genelde miband 1 veya 2 modeli için eski sürüm Mi Fit programlarını kurun onlarla tanıtın, ilk seferlerde tanımaz fakat sonrasında tanır dediler, 1 gün boyunca oturdum eşleştirmeye çalıştım en skiden tek tek tüm apkları deneye deneye bana mısın demedi, eğer cihazın nabız ölçmeyen modelse şuradaki old versiyonlardan en ekisini indirerek telefonuna kur, o şekilde bir kaç denemeyle eşleştir, ardından programı güncelle. ( ) Millet bu şekilde çözmüş olayı.

Ben 1S versiyonuna sahibim. Öncelikle telefonuna "Bluetooth 4.0 Scanner" programını indir, ardından bilekliği telefonun altına koy ve Start Scan'e bas. (etrafta başka bir bluetooth u açık cihaz olmasın mümkünse çekim alanında.) Senden GPS'i açmanı isteyecek saçma ama aç :)
Tarayıp bulduktan sonra Database kısmından download dataya tıkla ( o arada infoyu bi yere kaydetmen için seçenek çıkacak, en hızlı çözüm whatsapp'den bir arkadaşı seç, 2 satır yazı atacak sadece mac adresini falan.)

Bilekliğin mac adresini elde ettik ( arkadaşına attığın mesajda görebilirsin) şimdi Mavi olan mi notify & fitness programını indir marketten. ( şu )
Ardından normal olarak bilekliği arat. Burda muhtemelen bulamaycak bilekliği ama bulursa ne ala diğer işlemleri unut. Bulamadı diyelim manuel olarak gir gibi bir seçenek çıkacak tam hatırlamıyorum. Sende manual olarak mac adresini gireceksin. Arkadaşına attığın mesajdaki mac adresi. Eşleştikten sonra istediğin programı indir kur sil vs ondan sonra sıkıntı yok.. :)
Takıldığın yer olabilirse sorabilirsin.

Bu başlık altında paylaştım bunu kusura bakmayın fakat gayet yerinde oldu gibi mi band discovery miui rom vs... :)

Son düzenleme:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
romda 3g görüntülü görüşme mevcut mu acaba ?
Miui de görüntülü görüşme yoktur.
Çözdüm hocam, genelde miband 1 veya 2 modeli için eski sürüm Mi Fit programlarını kurun onlarla tanıtın, ilk seferlerde tanımaz fakat sonrasında tanır dediler, 1 gün boyunca oturdum eşleştirmeye çalıştım en skiden tek tek tüm apkları deneye deneye bana mısın demedi, eğer cihazın nabız ölçmeyen modelse şuradaki old versiyonlardan en ekisini indirerek telefonuna kur, o şekilde bir kaç denemeyle eşleştir, ardından programı güncelle. ( ) Millet bu şekilde çözmüş olayı.

Ben 1S versiyonuna sahibim. Öncelikle telefonuna "Bluetooth 4.0 Scanner" programını indir, ardından bilekliği telefonun altına koy ve Start Scan'e bas. (etrafta başka bir bluetooth u açık cihaz olmasın mümkünse çekim alanında.) Senden GPS'i açmanı isteyecek saçma ama aç :)
Tarayıp bulduktan sonra Database kısmından download dataya tıkla ( o arada infoyu bi yere kaydetmen için seçenek çıkacak, en hızlı çözüm whatsapp'den bir arkadaşı seç, 2 satır yazı atacak sadece mac adresini falan.)

Bilekliğin mac adresini elde ettik ( arkadaşına attığın mesajda görebilirsin) şimdi Mavi olan mi notify & fitness programını indir marketten. ( şu )
Ardından normal olarak bilekliği arat. Burda muhtemelen bulamaycak bilekliği ama bulursa ne ala diğer işlemleri unut. Bulamadı diyelim manuel olarak gir gibi bir seçenek çıkacak tam hatırlamıyorum. Sende manual olarak mac adresini gireceksin. Arkadaşına attığın mesajdaki mac adresi. Eşleştikten sonra istediğin programı indir kur sil vs ondan sonra sıkıntı yok.. :)
Takıldığın yer olabilirse sorabilirsin.

Bu başlık altında paylaştım bunu kusura bakmayın fakat gayet yerinde oldu gibi mi band discovery miui rom vs... :)
Güzel paylaşım. :)

discodisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
GMD
Konular
0
Her ne kadar varsayılan klavyeden Swiftkey'i ayarlasamda bir süre sonra google klavyeye geri dönüyor cihaz. Google klavyeyi silsem sıkıntı olur mu acep ? :)

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Hocalar hafızayı ters görüyor..yani tel.belleğini hafıza karti,hafıza kartını tel. belleği görüyor..ne yapmak lazım..

Üst Alt