Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI STABIL V7.2.1.0.KHDCNDA ][4-16 GB]

PLTN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
GMD 16 GB
Konular
0
Forumda yeniyim. Bu romu kurdum, ilk kamerayi actim, bir fotograf cektim, dahs sonraya galeriye gecerek cektigim fotoyu kontrol ettim. Yeniden kameraya dondugumde ve kamera calistirdigimda asagidaki hatayi alıyorum.
Telefonu yeniden başlattım ancak nafile. Kamera her seferinde resimdeki hatayı veriyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-04-24-14-48-06_com.android.camera.png
    Screenshot_2016-04-24-14-48-06_com.android.camera.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 23

ahmtkrts58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
0
Forumda yeniyim. Bu romu kurdum, ilk kamerayi actim, bir fotograf cektim, dahs sonraya galeriye gecerek cektigim fotoyu kontrol ettim. Yeniden kameraya dondugumde ve kamera calistirdigimda asagidaki hatayi alıyorum.
Telefonu yeniden başlattım ancak nafile. Kamera her seferinde resimdeki hatayı veriyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Hocam aşağıdaki sayfada sorunun nasıl çözüldüğü anlatılmış bir bak istersen ;)

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Ya da Miui v7.2.3.0 GLOBAL STABIL sürümde ki galeri uygulamasını yükleyebilirsiniz.

PLTN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
GMD 16 GB
Konular
0
Ya da Miui v7.2.3.0 GLOBAL STABIL sürümde ki galeri uygulamasını yükleyebilirsiniz.
Yeni romuda denerim, ancak sorununu anlatamadim sanırım. Benim sorunum kamera ilk kurulumda açıldı, bir fotoğraf çektim. Ondan sonra kamera simgesine bastigim halde hiç bir sekilde fotoğraf çekme ekranı gelmiyor. Bende kamera ekranında galeriye geçiş sourunu yaşanıyor, çünkü kamera başlatılamıyor.
Sorunu anlamadım. Kaç defa telefonu hem yeniden başlat diyerek, hem de kapat diyerek ferkli şekillerde yeniden başlattım ama bir türlü kamerayı acamadim.
Şimdi yeni romu edemeyeceğim, inşallah bu sorun orada yaşanmaz.

PLTN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
GMD 16 GB
Konular
0
Yeni romu indirip deneyecegim, inşallah onda kamera çalışır.
Benim telefonun çok ilginç bir durumu var. Daha önce bir çok custom rom demedim telefona, Bu romlarin hepsinde kamera uygulaması ilk anda çalıştı, ondan sonra ya hiç çalışmadı, yada kamera simgesi hep kayboldu, ilgili romlara çok fazla kamera apk ve fix'leri demedim, ama nafile.

Şuan kullandığım rom Miui v7.1.3, kamera bu romda da bazen hata veriyor, ancak telefonu kapatıp bir 30-40 saniye kadar bekleyip, açtıktan sonra düzeliyor. Birde v7.1.3 romunda "Discovery Settings" diye program var, onun çalışmasını "Super user" ile engellemezsem kamera hiç açılmıyor. Discovery settings'i engellediğimde uzun sure sorunsuz kamera çalışıyor. Bazen duruyor, o zamanda telefonu kapatıp, bekleyip açıyorum. Super user'in discovery programini engellemesini bekliyorum ve ondan sonra actigim kamera çalışmaya başlıyor.
Durum bundan ibaret.

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Farklı bir cihazmış sizinkisi.
Adamlar ne cihaz getirtmişler. (Üretmişler özellikle demiyorum.:))

PLTN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
GMD 16 GB
Konular
0
Farklı bir cihazmış sizinkisi.
Adamlar ne cihaz getirtmişler. (Üretmişler özellikle demiyorum.:))
Miui v7.2.3.0 romunu denedim, bu romda kamera aynı Miui v7.1.3.0 romunda olduğu gibi bazen görüyor bazende görmüyor.

Telefonu kapatıyorum, bir süre bekliyorum, ondan sonra yeniden açtığımda nasıl oluyorsa kamera çalışıyor. Çözemedim ben bu işi ama bu şekilde de idare ederim.

Rom için teşekkürler.

emre20863

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
DİSCOVERY 1
Konular
2
kurulumda E:error hatası alıyorum zipli rom dosyasını kaynak olarak gösteriyor neden olabilir ?

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
kurulumda E:error hatası alıyorum zipli rom dosyasını kaynak olarak gösteriyor neden olabilir ?
Cihaz 4GB mı?
Partition yaptınız mı?
Recovery ne kullanıyorsunuz?
En son çare rom ismini update.zip olarak değiştirip deneyiniz.

Üst Alt