Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
exelans
Denedim ancak olmuyor, prop da ekleme yaptım, persist de düzeltme yapamadım çünkü içinde none yazıyor. Ekledim ancak olmadı. Mecburen wipe data yaptım. Düşünceniz için çok teşekkür ederim.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
exelans
Denedim ancak olmuyor, prop da ekleme yaptım, persist de düzeltme yapamadım çünkü içinde none yazıyor. Ekledim ancak olmadı. Mecburen wipe data yaptım. Düşünceniz için çok teşekkür ederim.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim ne demek..

Pesimistt5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
GM Discovery
Konular
0
Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri kısmındaki "4x msaa'yı zorla" seçeneği ile "hw katmanlarını devre dışı bırak" seçeneklerini etkinleştirin. Yani tik - onay işareti verin.

Twitter, YouTube uygulamalarında video izlerken 4 saniye izledikten sonra görüntü ve ilerleme çubuğu donuyor ses devam ediyor. Spoiler içerisinde dediğiniz şeyi denedim işe yaramadı hatta video hiç açılmadı (siyah ekran) sadece ses açıldı onu yaptıktan sonra. Ancak bu sorun daha önce yoktu Twitter'ı bilmiyorum ama YouTube uygulamasında çok video izlemiştim gayet iyiydi. Nasıl düzeltebilirim?

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri kısmındaki "4x msaa'yı zorla" seçeneği ile "hw katmanlarını devre dışı bırak" seçeneklerini etkinleştirin. Yani tik - onay işareti verin.

Twitter, YouTube uygulamalarında video izlerken 4 saniye izledikten sonra görüntü ve ilerleme çubuğu donuyor ses devam ediyor. Spoiler içerisinde dediğiniz şeyi denedim işe yaramadı hatta video hiç açılmadı (siyah ekran) sadece ses açıldı onu yaptıktan sonra. Ancak bu sorun daha önce yoktu Twitter'ı bilmiyorum ama YouTube uygulamasında çok video izlemiştim gayet iyiydi. Nasıl düzeltebilirim?
Cihazı yeniden başlatınca düzeliyor. Bazen oluyor bazen olmuyor bu sorun.

ibrhm-7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Konular
0
Tema defaulta dönüyor

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
Tema defaulta dönüyor

S.S.S sayfasında vardı cevabı. Temanın defaulta (varsayılana) dönme sorununu da çözüyor:

Market dışından indirdiğim temaları yükleyemiyorum? / Üçüncü taraf temaları desteklenmiyor hatası alıyorum?
WSM tools ykledikten sonra iFont modülünü yükleyip aktif etmeniz halinde sorununuz çözülecektir.
WSM Tools :
iFont :

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
eski romumun üstüne wipe data yapmadan yükledim nihayet. şimdiye kadar sorun çıkmadı. en azından beni rahatsız eden bir şey yok.

teşekkürler El7is

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
eski romumun üstüne wipe data yapmadan yükledim nihayet. şimdiye kadar sorun çıkmadı. en azından beni rahatsız eden bir şey yok.

teşekkürler El7is
İyi günlerde kullanın.:)

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
merak ettiğim bir durum var. mesala durum çubuğunda gmailde 4 adet eposta var dediği zaman gmail ikonunda 1 yazıyor. bunu nasıl düzeltebilirim?

Üst Alt