Rom [PORT][GM MT6589][Multi China Stabil V7.3.1.0.KHDCNDD ][4-16 GB]

guardiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Discovery
Konular
1
Hayır yok. Anladığım kadarıyla pek araştırmadan, bilgi edinmeden geçmişsiniz. Umarım pişman olmazsınız. Gerçi Miui kullanıp pişman olan pek kişi görmedim.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Peki tüm uygulamalara nasıl bakacaz?

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Yükledikçe sağ tarafa geliyor. Tabiri caiz ise İOS gibi.

bultar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sorulur mu
Cihazım
Discovery 16
Konular
0
gayet güzel bir rom.. Yanlız durduk yere soft reboot yaptı ve android.process.media durdu hatası vermeye başladı. var mıdır bir çözümü ?

haymanali2006

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
mi5 Prime
Meslek
Ekonomist
Konular
0
gayet güzel bir rom.. Yanlız durduk yere soft reboot yaptı ve android.process.media durdu hatası vermeye başladı. var mıdır bir çözümü ?
Düzensiz olarak kapandıysa o hatayi veriyor. Yeniden başlatın, o hatayı vermemesi gerek.

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
globalin amacı diğer romlara portlasınlar diyemi mesela xiaomi cihazlarda hangisi var
tam emin değilim ama global dünyada xiaomi telefonu kullananlar için bir çok dil desteği olan sürüm. yoksa xioami ilk olarak çin için çince romları çıkarıyor ki çince dışında bir dil bulunmuyor bunlarda diye duydum.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
tam emin değilim ama global dünyada xiaomi telefonu kullananlar için bir çok dil desteği olan sürüm. yoksa xioami ilk olarak çin için çince romları çıkarıyor ki çince dışında bir dil bulunmuyor bunlarda diye duydum.

Çin romlarında İngilizce ve Çince dil var. Ayrıca Google hizmetleri yüklü değil. Kök erişimi olmadan da yüklenemiyor.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Merhabalar öncelikle emek için sonsuz teşekkürler..
Miui roma yabancı değilim s2 ve m7 cihazlarimda birçok kere kullandım.. Bacimda discover 16gb var virüs girmiş ve en sonunda tel kendini kapattı ve reset atıyor sürekli biz bu cihaza cwm yükleyip miui kurabilirmiyiz flashtoll ile bir türlü firmware atamadım yardımlarınızı bekliyorum

Lg G3 Fulmics 5.1 Marshmallow

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
globalin amacı diğer romlara portlasınlar diyemi mesela xiaomi cihazlarda hangisi var

Global, China ve Developer olarak üçe ayrılıyor diyebiliriz, tam öyle olmasa da. Global rom stabildir, bilinen hatalardan arınmıştır, sağlamdır. Fakat root doğrudan olmaz.
China rom, Çin'e özel uygulamalar içerir. Çinli kullanıcılara özeldir, Türkçe gibi diller olmaz. Tabii el değmemiş olanlarda. Geliştirici arkadaş bize uygun hale getirmiş.
Developer ise geliştirici romu. Bu rom yapılen en yeni hata düzeltmelerini içerir. Hatalar içerebilir, bir sonraki hafta düzeltiliyor önceki haftanın hataları.

birşey sorucam ben discovery kitkatından geçtim ve onda ana ekrandaki ortadaki simgeye tıklayınca uygulama çekmecesine mi ne giriyordu miui romlarda bu yok mu

Miui çekmece gibi değil de tüm uygulamalar anasayfada mantığı ile çalışır. Sağa ve sola doğru çekerek istediğiniz uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Merhabalar öncelikle emek için sonsuz teşekkürler..
Miui roma yabancı değilim s2 ve m7 cihazlarimda birçok kere kullandım.. Bacimda discover 16gb var virüs girmiş ve en sonunda tel kendini kapattı ve reset atıyor sürekli biz bu cihaza cwm yükleyip miui kurabilirmiyiz flashtoll ile bir türlü firmware atamadım yardımlarınızı bekliyorum

Lg G3 Fulmics 5.1 Marshmallow

Eğer Discovery'nin soketi bozulmadıysa (veri alışverişi yapabiliyorsa telefon kabloyla) o zaman dert değil. Spflash tool biraz arızalıdır. Ben neler yaptım yüklesin diye kabloyla 10-15 kere taktım çıkardım telefonu bilgisayara. En sonunda gördü. Tavsiyem GM'nin en son paylaştığı flash tool ile custom recovery yükleyin. Philz, Carliv recoveryler var. Onlardan birini yüklersen istediğin her romu atabilirsin. "gm dicovery recovery atma" diye google'da ara, çıkar hepsi.

SofiCaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Discovery
Konular
0
Biri bana düzgün link verebilir mi çalışmıyor indiremiyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
Biri bana düzgün link verebilir mi çalışmıyor indiremiyorum

Orada diyor ki, daha mobil tarayıcılara tam destek vermiyoruz. Ya masaüstüne indirip telefona atın ya da mobil uygulamamızla indirin. Linkte problem yok yani.

Üst Alt