Yardım Port Bekleme Sürecindeki Ev İnterneti Aboneliğine Ait Fatura Çıkartılıyor!

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Genel merkez dediğiniz yerle telefonda mi görüştünüz yoksa sehrinizdeki bir yerde mi görüştünüz
Direkt olarak Kayseride bulunan Erciyes Genel Müdürlüğüne gittim hocam (Adını böyle biliyorum), merkezdeki en yetkili birim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam portun fotoğrafını çekiniz, Erciyes genel müdürlüğüne tekrar gidiniz . boş yok derlerse gösterirsiniz. Türk Telekom kendi arasında da bilgi eksikliği çok yaşıyor özellikle katarlilara satıldıktan sonra

Son düzenleme:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam portun fotoğrafını çekin, Erciyes genel müdürlüğüne tekrar gidin . boş yok derlerse gösterirsiniz. Türk Telekom kendi arasında da bilgi eksikliği çok yaşıyor özellikle katarlilara satıldıktan sonra
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu sadece portların bir kısmı. Sarı kutunun içindeki port Millenicom'dan almış olduğum hizmetin portu. Kırmızı kutulardaki portlar boş portlar. Dediğiniz gibi tüm portların resmini çekip gitsem daha iyi olacaktır. Hadi diyelim 5-10 port arızalı, geriye gene bir çok port mevcut.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam benim bildigim kullanmadigin sure icin belli bir sure aboneligi dondurabiliyorsun. Bu surecte fatura cikmiyor. Obur turlu ttnet sistemi otomatik size her ay fatura etmistir :(

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam benim bildigim kullanmadigin sure icin belli bir sure aboneligi dondurabikiyorsun. Bu surecte fatura cikmiyor. Obur turlu ttnet sistemi otomatik size her ay fatura etmistir :(
Keşke durum böyle olsa hocam angel~~

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Sekko hocam son durum olarak;

Temmuz faturası olarak 34.74₺ ödedim.
Ağustos faturası olarak da 30.25₺ güncel tutar gözükmekte.
Bir kaç gün önce müdürlüğe gittiğimde arkadaş faturayı ödemem gerektiğini, daha sonra itirazda bulunabileceğimi söylemişti. Tekrardan müdürlüğe gideceğim bir kaç gün sonra. Hattımın aktif olduğunu, 3 ay boyunca ben farklı ikametgah adresinde bulunmama rağmen ve bunu kendilerine belirtmeme rağmen fatura çıkarmalarının üzerine şikayet açmak istiyorum Btk'ta yazdım ama klasik yanıt, çözüm olmadı. Cayma bedeli olarak 680₺ civarında bir tutar olabileceğini söylediler. 490 Günü var taahhüt süresinin. Beklemeden kapattırmayı da düşünmüyor değilim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sekko hocam son durum olarak;

Temmuz faturası olarak 34.74₺ ödedim.
Ağustos faturası olarak da 30.25₺ güncel tutar gözükmekte.
Bir kaç gün önce müdürlüğe gittiğimde arkadaş faturayı ödemem gerektiğini, daha sonra itirazda bulunabileceğimi söylemişti. Tekrardan müdürlüğe gideceğim bir kaç gün sonra. Hattımın aktif olduğunu, 3 ay boyunca ben farklı ikametgah adresinde bulunmama rağmen ve bunu kendilerine belirtmeme rağmen fatura çıkarmalarının üzerine şikayet açmak istiyorum Btk'ta yazdım ama klasik yanıt, çözüm olmadı. Cayma bedeli olarak 680₺ civarında bir tutar olabileceğini söylediler. 490 Günü var taahhüt süresinin. Beklemeden kapattırmayı da düşünmüyor değilim.
Hocam direk tüketici hakem heyetine gitseniz daha hızlı sonuç alırsınız

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam direk tüketici hakem heyetine gitseniz daha hızlı sonuç alırsınız
THH çok daha uzun sürüyor hocam sanırsam en az 6 ay gibi bir süre.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini aradım, E-Devlet üzerinden TTNET Borç ve Alacak sayfasından kontrol edebilirsiniz dedi. Iban numarası vererek iade işlemlerini başlatabilirsiniz dedi. 15 İş günü içinde iade edileceğini söylüyorlar.

Son düzenleme:
Üst Alt