Uygulama Pokemon Go Bot - Google Fix'li Anti-Softban Botu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Hocam öncelikle paylaşım için teşekkür ederim eline emeğine sağlık bir konuda yardımına ihtiyaç olacak gibi gmail hesabı ve şifresini yazıp kaydedip çıkıyorum. exe uygulamasını açıyorum fakat "Got an exception, trying automatic restart.." hatası veriyor neden olabilir.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam öncelikle paylaşım için teşekkür ederim eline emeğine sağlık bir konuda yardımına ihtiyaç olacak gibi gmail hesabı ve şifresini yazıp kaydedip çıkıyorum. exe uygulamasını açıyorum fakat "Got an exception, trying automatic restart.." hatası veriyor neden olabilir.
Doğru satırları düzenlediğinize emin misiniz? Google hesabına bağlanamadığında veya oyuna bağlanamadığında o hatayı veriyor. Güvenlik duvarınızı kapatın. Hesabınızda iki adımlı doğrulama varsa devre dışı bırakın. Aklıma başka birşey gelmiyor.

Yazmadan edemeyeceğim 33 level oldum :)

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crzypwrx

Superior
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi3
Konular
21
Hile hurda ile oynamaktan ne zevk aldığınızı merak ediyorum. Emeksiz çabasız level atlamak nasıl zevk verebiliyor anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum...Bir de marifetmiş gibi bu konunun paylaşılması.... Gerçekten ilginç...

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Doğru satırları düzenlediğinize emin misiniz? Google hesabına bağlanamadığında veya oyuna bağlanamadığında o hatayı veriyor. Güvenlik duvarınızı kapatın. Hesabınızda iki adımlı doğrulama varsa devre dışı bırakın. Aklıma başka birşey gelmiyor.

Yazmadan edemeyeceğim 33 level oldum :)

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah valla süper kasmışsınız hocam tebrik ederim clap~~ Düzenlediğim satır linkte yer almakta rica etsem bi bakabilirmisiniz doğru mu diye.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Maşallah valla süper kasmışsınız hocam tebrik ederim clap~~ Düzenlediğim satır linkte yer almakta rica etsem bi bakabilirmisiniz doğru mu diye.
Malesef yanlış yerleri düzenlemişsiniz. Dikdörtgen içine aldığınız yerlerin altındaki Email ve password kelimelerini silip oralara girmeniz gerekli.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hile hurda ile oynamaktan ne zevk aldığınızı merak ediyorum. Emeksiz çabasız level atlamak nasıl zevk verebiliyor anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum...Bir de marifetmiş gibi bu konunun paylaşılması.... Gerçekten ilginç...
Anlayamayabilirsiniz, gayet normal. Şöyle anlatıyım; her zaman zirvede olma isteği, herşeyin en iyisine sahip olma isteği... Onlarca kişi kullanırken neden bizim forumumuz geri kalsın ki?

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Bütün ayarları yapıldı sadece google hesabınızı girip oynamanız kaldı. Linki indirin içinde metin belgesi var okuyun ayarları yapın. İyi kasmalar arkadaşlar, bir dua yı çok görmeyin :)

Herhangi bir hata ile karşılaşırsanız log kaydıyla beraber yazın lütfen.

Bir teşekkür etmeden indirip kullananlara hakkımı helal etmiyorum!
Ben oynamıyorum ama emeğinize sağlık :)

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Malesef yanlış yerleri düzenlemişsiniz. Dikdörtgen içine aldığınız yerlerin altındaki Email ve password kelimelerini silip oralara girmeniz gerekli.
:$ acemiliğime verin hocam hocam dediğiniz satırları düzelttim oldu çok çok teşekkür ederim büyüksün muscle~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt