Soru Pocophone HD video sorunu

• Konbuyu başlatan kutlu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 635

kutlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kutlu
Cihazım
pocophonef1
Konular
1
Merhaba. Pocophone F1 in gerekli lisansı olmadığ için Netflix HD vb. içeriğini oynatamadığını biliyoruz.

Dışarıda başka bir Video kamerayla çektiğim HD görüntüleri telefonuma yüklediğimde telefonumdan izleyebiliyorum.
Ancak bu videoları instagrama yükleyemiyorum, başka bir video düzenleyici programla düzenleyemiyorum.
Eski telefonumla (samsung note2) bu işi kolaylıkla yapıyordum. Bu sorun ilk cümlede belirttiğim lisansla ilgili sıkıntıya mı bağlı acaba.
İnstagrama 1080P video atabilen var mı. ya da telefonunda HD video düzenleyebilen.

kutlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kutlu
Cihazım
pocophonef1
Konular
1
Dun gece sordugum sorunun cevabini anladim.
Olay şu. Eğer hd dosyalari sd kartta kayitliysa instagram veya diger bazi programlar oradan alip işleyemiyorlar. Dosya telefonun kendi bellegindeyse sorun olmuyor.
Ancak şimdi de buna bir cevap ariyorum. Cunku soyledigim gibi daha onceki telefonumda bir sorun cikmiyordu bu konuda. Acaba daha hizli bir sd kartla sorun giderilir mi.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Kullandığınız sd kartın hızına bağlı olabilir, okuma-yazma hızı düşükse özellikle
Daha hızlı bir sd kart kullanıp deneyebilir misiniz.
tariktastan hocam bu konuda fikir sahibi olabilir.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
instagram sd karttaki videoyu (veya herhangi bir icerigi) hic mi gormuyor. Yoksa sd karttan video secip islemeye baslayinca takiliyor veya hic bir sey yapmiyor mu?

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Merhaba. Pocophone F1 in gerekli lisansı olmadığ için Netflix HD vb. içeriğini oynatamadığını biliyoruz.

Dışarıda başka bir Video kamerayla çektiğim HD görüntüleri telefonuma yüklediğimde telefonumdan izleyebiliyorum.
Ancak bu videoları instagrama yükleyemiyorum, başka bir video düzenleyici programla düzenleyemiyorum.
Eski telefonumla (samsung note2) bu işi kolaylıkla yapıyordum. Bu sorun ilk cümlede belirttiğim lisansla ilgili sıkıntıya mı bağlı acaba.
İnstagrama 1080P video atabilen var mı. ya da telefonunda HD video düzenleyebilen.
Hikaye ve video paylaşımı üzerine Instagram ı pek fazla kullanmadığımdan ,
Bu konuda çok fazla fikir sahibi değilim.

Ancak bazı arkadaşlarımız Instagram Beta sürümüne veya Eski Instagram sürümlerine geçerek ,
Instagram ile ilgili pek çok sorundan kurtulmuşlardı. Denemenizi tavsiye ederim.

Lakin cihazımda HD video düzenleyebiliyorum ve de herhangi bir sorun yaşamadım.

Öncelikle cihazınızı kapatıp açın ve ardından tekrar deneyin.

Eğer bu sorun sizin gerçekten can sıkıcı ise Yedek alıp Fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye ederim.

Oyla:

kutlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kutlu
Cihazım
pocophonef1
Konular
1
Cemee sanirim instagram videoyu acmaya calisiyor acamiyor.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Daha önce böyle bir konu açılmıştı ve open Camera ile bu problem büyük ölçüde düzeltilmişti.çözümü bizzat kendim yazmıştım ve işe yaramıştı.forumda konu ile ilgili arama yapmayı tavsiye ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardım - Ya telefonu kıracağım yada satacağım İnstagram sorunu

Oyla:
Üst Alt