Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Bu akşam bahçede biraz kurcaladım telefonu, cihazın özellikle Makro modu bir harika, hatta genel anlamda kamera kurulumuna hayran kaldım. Geniş açı, Yüksek çözünürlük ve makro modu. Poco başlatıcısı pek hoşuma gitmedi ama bakalım ilerleyen zamanlarda bir çaresine bakarız.

Aşağıda macro modunda bir kaç börtü böcek, karınca falan çektim tabi macro modunda böceklere, hele de karıncalara odaklamak biraz uğraştırıyor çünkü sürekli hareket ediyorlar ancak oldukça kaliteli. Bu arada videodaki garibanı o şekilde buldum ve çekimden sonra düzelttim. Çünkü uçabilen bir hayvan ve çekim esnasında düzeltmeye biraz tırstım. haha--

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Bu akşam bahçede biraz kurcaladım telefonu, cihazın özellikle Makro modu bir harika, hatta genel anlamda kamera kurulumuna hayran kaldım. Geniş açı, Yüksek çözünürlük ve makro modu. Poco başlatıcısı pek hoşuma gitmedi ama bakalım ilerleyen zamanlarda bir çaresine bakarız.

Aşağıda macro modunda bir kaç börtü böcek, karınca falan çektim tabi macro modunda böceklere, hele de karıncalara odaklamak biraz uğraştırıyor çünkü sürekli hareket ediyorlar ancak oldukça kaliteli. Bu arada videodaki garibanı o şekilde buldum ve çekimden sonra düzelttim. Çünkü uçabilen bir hayvan ve çekim esnasında düzeltmeye biraz tırstım. haha--

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hayırlı olsun hocam demek bıraktınız mi 9 u bıktırdı galiba sizleri

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Hayırlı olsun hocam demek bıraktınız mi 9 u bıktırdı galiba sizleri
Ah nerede o günler hocam, bozulmadan ben telefon değiştirmiyorum, öyle bir alışkanlığım yok.Bir üst mesajda paylaştığım üzere Hanıma aldık ve bende arada bir alıp fotoğraf merakımdan dolayı keyfini çıkartıyorum. Ancak şuanda bir cihaz alacak olsam, kesinlikle kendime de bir F2 Pro alırdım. Her şey bir yana cihazın şarjı kullan kullan bitmiyor mi 9 dan sonra.

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Ah nerede o günler hocam, bozulmadan ben telefon değiştirmiyorum, öyle bir alışkanlığım yok.Bir üst mesajda paylaştığım üzere Hanıma aldık ve bende arada bir alıp fotoğraf merakımdan dolayı keyfini çıkartıyorum. Ancak şuanda bir cihaz alacak olsam, kesinlikle kendime de bir F2 Pro alırdım. Her şey bir yana cihazın şarjı kullan kullan bitmiyor mi 9 dan sonra.
Anladım hocam daha iyisi bizlerin de sizlerin de olur inşallah bakalım ben 1 sene daha kullanmayı düşünüyorum eğer problem olmazsa daha sonra muhtemelen mi 9 macerama son verip daha üst segment bir şeyler alırım yeniden hayırlı olsun hocam.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Anladım hocam daha iyisi bizlerin de sizlerin de olur inşallah bakalım ben 1 sene daha kullanmayı düşünüyorum eğer problem olmazsa daha sonra muhtemelen mi 9 macerama son verip daha üst segment bir şeyler alırım yeniden hayırlı olsun hocam.
Teşekkürler hocam amin inşallah, Allah razı olsun. Aslında mi 9 batarya sorununu ve birazda ısınma sorununu saymazsak hiç bir şeyi aratacak bir cihaz değil. Üstelik oldukça premium bir hissiyatı var, performans olarakta bence halen üst segment sayılır. Şuan tek sıkıntı duyduğum şey bataryası, biraz normal kullanımın dışına çıkarsak yada aydınlık bir ortamda kullanırsak falan aşırı bir eksi yönde fark oluyor batarya da ama hızlı şarj sayesinde bir nebze amorti ediyor bakalım.

Pikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
POCO F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Cihazı yurtdışı kayıtsız olarak aldım bugün 2. gün pil anlamında performans anlamında kamera anlamında çok beğendim ghost touch sorunu var diyorlar yaşamadım. Umarım kayıt işi de çözülür Yes~~ :D

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Küçük bir bilgilendirme iletmek isterim. Benim mi 9 cihazının usb-c kulaklık çevirisini can sıkıntısından denemek istedim fakat usb-c üzerinden ses çıkışı desteklenmiyor galiba. Usb bağladığımda ekranda usb üzerindenden ses çalınamıyor gibi bir uyarı çıkıyor.

Zaten usb kulaklık en gereksiz şeylerden birisi 3.5mm çıkış varken. Yinede bilgi notu olarak buraya eklemek istedim.

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
SOHBET TADINDA UZUN KULLANIM TESTİ
Selam arkadaşlar ben cihazı (6/128) yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.. Beğenmediğim tek yanı olmadı.. Donanım bileşenleri harika olmuş hız performans kalite batarya tam tadında... Şu da yarım kalmış diyebileceğim tek nokta yok.. sadece yazılım konusunda iyileştirme yapılabilir.. Biri görüntülü arayınca cebinizde ön kameranın açılması gıcık oluyor... Son olarak benim için sorun olmasa da bazıları için ağırlık sorun olabilir...giggle~~giggle~~ Uzun süre kullanımlarda baya baya kolunuz yoruluyor ....

Hız&Performans: Altınızda 1500 beygir bir bugatti varmış hissediyorsunuz devil~~
Ekran: Aşık olacaksınız.. güneş ışığında öyle açılıyorki parlaklık korkuyorum ledleri patlayacak diye 1200 nite çıkıyor seviye...
Batarya: Full mobil veri kullanımında 6 saati geçen ekran süresi alıyorum (1 saate yakın clash of clans) ve 2 güne yakın gidiyor sarjı...
Kamera: Fotoğraf kalitesi kesinlikle üzmez... video kalitesi bariz iyi... mikrofon performansı fevkalede..
Ses : Kulaklık ses çıkışı iphone kalitesi ve tadında gelelim hoparlöre dehşetül vahşet... yıkıyor odayı kimin yanında açsam yalvarıyor sesi kıs diye haha--
Malzeme&Kalite: Kasa kalitesi çok iyi tok hissiyat veriyor kılıfsız çok yakışıklı duruyor...
Şarj: 33 watt adaptör 1 saat 10 dakikada tam şarj yapıyor çok iyi bana göre
Pop-up kamera: Çok hızlı kaliteli ve yıllarca kullansan bozulmaz hissiyatı veriyor insana...
Isınma: 38 Derece güneşin altında Pugb de oynasanız ısınmıyor cihaz adamlar yapmış diyorsunuz....
Ekran Parmak Sensörü : Hızlı ve stabil çalısıyor sıkıntı yaşamadım... Yüz tanıma da keza öyle sorunsuz çalısıyor...

Benden bu kadar umarım yardımı olur alacak kişilere...

Son düzenleme:

Pikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
POCO F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
SOHBET TADINDA UZUN KULLANIM TESTİ
Selam arkadaşlar ben cihazı (6/128) yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.. Beğenmediğim tek yanı olmadı.. Donanım bileşenleri harika olmuş hız performans kalite batarya tam tadında... Şu da yarım kalmış diyebileceğim tek nokta yok.. sadece yazılım konusunda iyileştirme yapılabilir.. Biri görüntülü arayınca cebinizde ön kameranın açılması gıcık oluyor... Son olarak benim için sorun olmasa da bazıları için ağırlık sorun olabilir...giggle~~giggle~~ Uzun süre kullanımlarda baya baya kolunuz yoruluyor ....

Hız&Performans: Altınızda 1500 beygir bir bugatti varmış hissediyorsunuz devil~~
Ekran: Aşık olacaksınız.. güneş ışığında öyle açılıyorki parlaklık korkuyorum ledleri patlayacak diye 1200 nite çıkıyor seviye...
Batarya: Full mobil veri kullanımında 6 saati geçen ekran süresi alıyorum (1 saate yakın clash of clans) ve 2 güne yakın gidiyor sarjı...
Kamera: Fotoğraf kalitesi kesinlikle üzmez... video kalitesi bariz iyi... mikrofon performansı fevkalede..
Ses : Kulaklık ses çıkışı iphone kalitesi ve tadında gelelim hoparlöre dehşetül vahşet... yıkıyor odayı kimin yanında açsam yalvarıyor sesi kıs diye haha--
Malzeme&Kalite: Kasa kalitesi çok iyi tok hissiyat veriyor kılıfsız çok yakışıklı duruyor...
Şarj: 33 watt adaptör 1 saat 10 dakikada tam şarj yapıyor çok iyi bana göre
Pop-up kamera: Çok hızlı kaliteli ve yıllarca kullansan bozulmaz hissiyatı veriyor insana...
Isınma: 38 Derece güneşin altında Pugb de oynasanız ısınmıyor cihaz adamlar yapmış diyorsunuz....
Ekran Parmak Sensörü : Hızlı ve stabil çalısıyor sıkıntı yaşamadım... Yüz tanıma da keza öyle sorunsuz çalısıyor...

Benden bu kadar umarım yardımı olur alacak kişilere...
Hocam fazla ısıtmayın cihazı Allah korusun ekran yanığı olur telefon parası giggle~~

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
Hocam fazla ısıtmayın cihazı Allah korusun ekran yanığı olur telefon parası giggle~~
Gerekli testleri yapmadan bu kadar parlaklık vermezler diye düşünüyorum ama yinede eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım gereksiz zorlamiyorum cihazi

Üst Alt