Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Mesajimda belirttigim gibi cok uyguna aldim, yurtdisinda yasiyorum ve 3.450 tl civarina geldi. Oneplus 8 8/256 alsam yine 3.800-4.000 tl arasina gelirdi sanirim. Degil Poco, hic bir telefonu su an ben ulkemizde almam bu vergilerle. Turkiye'de yasadiginiz icin size 7.500 tl uygun fiyat gibi gelmis sanirim Oneplus 8 icin... ama ben burada butcemi yukseltsem 6.500 tl ye Oppo find x2 pro bile alabilirdim. Garantide onem olmaz, sonucta hangi teli alacaksam 2 tane alabiliyorum bu fiyatlarla...
Hocam sana hayirli olsun.... Ama trdeki durum bu.... :(

object1500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Object1500
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Abartisiz 1 aydan fazladir bu telefonu bekliyordum 8 gb olani 600 euro olup tr de 8000 tl denince beklekeye devam ettim ve sukur oneplus 8 kvk garantili 12/256 buldum hemde 7500 e... Glow renginede zaten bitmistim.... iyi ki poco almamisim ama su resmi satici ac gozlulugu yuzunden ben gibi cok kisi bu telefonu bekledi ve bu fiyatlari gorunce tercih degistirdi.. bence telefon alinca biraz piyasasi da onemli oneplusin belli bir hayran kitlesi var zaten taşin ustune never settle yaz satarsin ama poco f1 fanlari dahi fiyattan sikayetci... Yurt disina 700 800 euro bandinda satilan telefonu garantili olarak 7500 tlye alabiliyorsaniz kimse vergilere suc atmasin..... Benim fikrim bu insaallah ilerde zikrimde oneplustan memnun olur...
burda 500 usd hatta 490 usd poco f2 pro 8/256 global model. bootloader kilidini açayım bakalım yoksa pasaport kayıt etcez mecbur. bana kimse ona plus aldıramaz aga istediği kadar ucuz veya pahalı olsun tercih meselesi. fiyata gelirsek evet çok pahalı türkiyede maalesef, burda 3350 ye geliyor nerdeyse 490 usd olan model.

gumuskurt22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9
Konular
3
burda 500 usd hatta 490 usd poco f2 pro 8/256 global model. bootloader kilidini açayım bakalım yoksa pasaport kayıt etcez mecbur. bana kimse ona plus aldıramaz aga istediği kadar ucuz veya pahalı olsun tercih meselesi. fiyata gelirsek evet çok pahalı türkiyede maalesef, burda 3350 ye geliyor nerdeyse 490 usd olan model.

Nerdesiniz acaba siz ? Avrupa’da 6-128 460 Euro civarı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GurbuzcanErtan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürbüzcan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
2
Merhabalar ben k30 proyu yeni aldım sayılır bootloader kilidini açtım da çin versiyonuna nasıl global rom atabilirim yardımcı olabilecek varmı ?

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Yeni almak istiyorum ama kamera nasıl kullanan varmı

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Gayet başarılı fotoğraf

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Gece çekimleri nasıl hocam

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Gece çekimleri nasıl hocam
Bu telefonu aylarca bekledim 8 gb ramlisi 7999 deyince kusra bakmasinlar pocoyu altin kaplamalari lazim o fiyata....7500 tl ye ithalatci garantili olarak oneplus 8 12 gb ramlisini buldum emulgator kullanmayi seviyorum ram lazim... Ayrica gece cekimleriyle ilgili resimleri atayim... İnanilmaz memnunum ekran surem 8 saati cok cok rahat buluyor.... Oneplus serisini tavsiye ederim. 7 ve 7t serisi cok iyi o fiyata
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Usta bende 7t pro var alışamadım bı turlu MIUI portlasinlar asla satmam bana kalsa görsellik olsa süper olacak ayrica twrp çalışmıyor buda çok can sıkıcı ne zaman düzelir Allah bilir

Üst Alt