Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.7.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - İndirme Bağlantıları

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Sence ne olacak bizim halimiz? sürekli 50 derece çekirdek olmaz ki... Yeni güncelleme geldi dün bana sende düzelme var mı?
Kışı bekleyeceğiz, o zamanda ısı kaynağımız olacak. :) Sözde sıvı soğutma var bu cihazda. Sanırım birileri Çin'de üst düzey yetkililere durumu bildirmedikçe çözüm olmaz gibi. :)

Tensa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzalp
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
S.a arkadaşlar ayni cihaza sahibim suan telefonda 45 50 civari oyun yuklu hepsi de AAA+ oyunlar isinma sorunu yada dokunmatik sorunu ile karşilaşmadim guncellemeyi kurdum 10.3.7.0 şuan telefonda bisey olmadigi icin guncelleme ne kadar faydali ne kadar faydasiz bilmiyorum en cok oynadigim oyun mortal kombat A9 A8 justice 1 2 hungry dragon bleach dragon ball arada asphalt 9 oynarken donup kapaniyor o sorun zaten a9 dan kaynakli iphone da bile kapaniyor cunku. Neyse yazmaya doyum olmuyor soracaniz soru olursa yazarim herkeze kolay gelsin..

Nusclash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
7
Cihaz rootlu ve twrp yüklü twrp ile güncelleme yapmak için hangi dosyayı indirmem gerekiyor?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Cihaz rootlu ve twrp yüklü twrp ile güncelleme yapmak için hangi dosyayı indirmem gerekiyor?

İki f arklı yöntem ile güncelleme işlemini yapabilirsiniz hocam.
- Ota yoluyla belirtilen, Güncelleme kısımından yapabilirsiniz.
- Recovery romu manuel olarak indirerek Twrp üzerinden flashlama yaparak güncelleyebilirsiniz.

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Telefon gece bıraktığımda sabah bir bakıyorum en az yüzde 10 şarj yemiş oluyor. Mobil ağ sinyali sömürüyor son güncellemeyle.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
recovery ile stock rom a dödüm sosyal medyalarda gps sorunu yaşıyorum. Konum bulamıyorum. Örneğin instagram da yer bildirimi facebookta yer bildirimi gibi işlemler çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaş var mı ?

Not : Mi Globe - MS Rom - EU Rom bunlarda da aynı sorunu yaşadım. Başına gelen var ise çözümü nedir. Basit bir sorun gibi ama telefondan soğuttu beni.

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
recovery ile stock rom a dödüm sosyal medyalarda gps sorunu yaşıyorum. Konum bulamıyorum. Örneğin instagram da yer bildirimi facebookta yer bildirimi gibi işlemler çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaş var mı ?

Not : Mi Globe - MS Rom - EU Rom bunlarda da aynı sorunu yaşadım. Başına gelen var ise çözümü nedir. Basit bir sorun gibi ama telefondan soğuttu beni.
Google hizmetlerin ve konum servislerinin çalıştığından emin olun daha önce meizu mx5 de böyle bi sorun yaşıyordum ve orda da bu hizmetleri arka planda sürekli açık tutuyordum ve böylece sorunu gideriyordum burda da öyle olur diye tahmin ediyorum

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Google hizmetlerin ve konum servislerinin çalıştığından emin olun daha önce meizu mx5 de böyle bi sorun yaşıyordum ve orda da bu hizmetleri arka planda sürekli açık tutuyordum ve böylece sorunu gideriyordum burda da öyle olur diye tahmin ediyorum

Sorunu çözdüm. Benim instagram hesabı facebook ile bağlantılı idi. bağlantısını kesdim ve sorun çözüldü. Farklı bir forum da iphone kullanıcısı aynı şeyi yaşamış acaba dedim ve denedim. sorun tamamen bundanmış :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği