Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.5.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam yazıp silme durumum oluyor kusura bakmayın. Turkcell kullanıcısıyım sabah itibariyle yeni sürüme güncelledim sonrasında hard reset yaptım. İnternet hızı çok düşünce ağ ayarlarını sıfırlamayı denedim durum düzeldi gibi oldu. Bu arada Türk usulü sim kart çıkarıp telefonu yeniden başlattım. Yani internet haricinde beni yoran bir durum olmadı hoşnutum şuan.

Teşekkür ederim hocam.
iyi forumlar.

toxotis1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Yeni sürümde bende pubg denedim ve inanılmaz bir batarya tüketimi oldu. Önceki sürümde pubg 1 saat oynarken telefon gram ısınmazken yeni sürümde tek oyunda telefon yanıyor.

seyday

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Poco f1
Konular
0
Batarya süresinde belirgin iyileşme var, telefonda konuşurken yankılanma sorunu hallolmuş, bazı uygulamalar otomatik kapanıyor ekran ışığı bazen yetersiz kalıyordu şimdi bu sorunlar yok 3 gündür gayet stabil çalışıyor. Son Gcam sürümü yükleyin kamera efsane oldu.

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Batarya süresinde belirgin iyileşme var, telefonda konuşurken yankılanma sorunu hallolmuş, bazı uygulamalar otomatik kapanıyor ekran ışığı bazen yetersiz kalıyordu şimdi bu sorunlar yok 3 gündür gayet stabil çalışıyor. Son Gcam sürümü yükleyin kamera efsane oldu.
Hocam ekran süresini ss atma şansınız var mı? Bende yeni sürüme geçeceğim fakat batarya konusunda emin olmak istiyorum.

kAnshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Pocophone F1
Konular
9
İnternet sorunu vardı düzelttim -Türk usulü ile- bu güncellemede herhangi bir sorun göremedim. Aynı zamanda batarya performansı benim için yeterli oyun oynamıyorum.

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
10.2.3.0'da performans nasıldı tam hatırlayamıyorum ancak şu an ekran sürem 6 saat 43 dakika ve şarjım %33. Bu değerler normal mi acaba ?

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Saolun hocam özellikle batarya performansı ve genelde kullanımı etkileyecek sorunlar varmı onu öğrenmek isterim bekliyorum :D
Unutmadan geldim. :D

Güncellemeyi yaptıktan sonra hard reset atmadım hiç, öyle kullanıyorum. Şarj konusunda çok karamsarım bir önceki sürümle hemen hemen aynı durumda, hatta iş yerinde Turkcell bile zor çekiyorken mobil veri bağlantısında batarya sömürülüyor. Wifi ve beklemede bataryada sıkıntı olmuyor, yavaş yavaş sömürülüyor. :)

Isınma sorunu birazcık düzelmiş, ama yine yanıyor cihaz.

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Bu güncellemeyle geleceği söylenen dark mode gelmedi mi? Kimi kullanıcılara gelmiş, kimilerine gelmemiş. Böyle bir şey mümkün mü?

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21
Bu güncellemeyle geleceği söylenen dark mode gelmedi mi? Kimi kullanıcılara gelmiş, kimilerine gelmemiş. Böyle bir şey mümkün mü?
Çok saçma şu durum.. Arkadaşın pocoda var ben de yok. Ya hep verin ya hiç vermeyin yani..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt