MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

DKaramazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Yukarıdaki ota yükleme bağlantısından indirerek güncellemeyi yaptım. Şarj performansı konusunda şunu söyleyebilirim 36 dakika boyunca orta parlaklıkta sosyal medya kullandım yoğun şekilde video izledim ve %100 den %90'a düştü. Bence pil performansı neredeyse aynı. Bir kaç kez arayüzde kısa süreli donmalar yaşadım. Ayarlarda bir kaç ayarı değiştirdim örneğin ''kilit ekranını bildirimler için uyar'' seçeneğini açtığımda bildirimle birlikte ekran açılmadı. Tekrar ayarlara girip bu seçeneği aktif etmek zorunda kaldım. Bu işlemi bir kaç kez yaptıktan sonra düzeldi. 15 saniye olarak ayarlanmış ekran kararmasında da aynı problemi yaşadım. Ana ekran düğmesine bastığımda simgeler animasyonla birlikte kapanmıyordu (bilmeyenler için yeni gelen güncelleme ile ana ekran tuşuna bastığınızda hangi uygulamadan çıktıysanız o uygulamanın simgesinde animasyon oluşuyor) telefonu açıp kapattım yine de düzelmedi ardından ultra güç tassaruf modunu açıp kapattığımda düzeldi (ne alakası var anlamadım). Şimdilik bunlar dışında güncelleme şık duruyor.

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Tesekkur ederim. Ben de ota link'ini indirip guncelleyici icinden dosya yolunu gostererek sorunsuz bir sekilde miui 12'ye yukselttim.

berkayakar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Pocophone F1
Global Kararlı Rom
V12.0.2.0.QEJMIXM

images-4-1.jpg

downloadfile(3)-1.jpg

Güncelleme Talimatları
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
V11.0.9.0.QEJMIXM Romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​
merhabalar Miuı 12 ye geçmek istiyorum şuanki sürümüm miui11.0.9.0 kararlı sürümündeyim fakat ota yolu ile indirdiğim edosyayı telefona attıgımda güncelleme menüsünde it's not allowed to upgrade to unofficial ROM packade hatası almaktayım konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhabalar Miuı 12 ye geçmek istiyorum şuanki sürümüm miui11.0.9.0 kararlı sürümündeyim fakat ota yolu ile indirdiğim edosyayı telefona attıgımda güncelleme menüsünde it's not allowed to upgrade to unofficial ROM packade hatası almaktayım konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Stable Beta Recovery rom olduğu için bu tarz hatalar alabilirsiniz.
Bölgeyi Hindistan yaparak, Güncellemeleri kontrol et diyerek veya Güncelleme paketini seç yaparak deneyebilirsiniz.
Cihazınız da Twrp mevcut ise Recovery rom indirme bağlantısı üzerinden Twrp Install kısımından romu seçerek güncelleyebilirsiniz.

berkayakar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Stable Beta Recovery rom olduğu için bu tarz hatalar alabilirsiniz.
Bölgeyi Hindistan yaparak, Güncellemeleri kontrol et diyerek veya Güncelleme paketini seç yaparak deneyebilirsiniz.
Cihazınız da Twrp mevcut ise Recovery rom indirme bağlantısı üzerinden Twrp Install kısımından romu seçerek güncelleyebilirsiniz.
Cevaplarınız için teşekkürler fakat malesef olmadı :(

lpdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan deniz
Cihazım
mi
Konular
3
bu miui 12 de sag dan kaldırmada kontrol paneli cıkmıyor