Çözüldü Pocophone F1 Genel Sorunları

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Arkadaslar eskiden android tellerde ucretli apk yuklemek icin ayarlardan guvenlik kismindan guvenilmeyen uygulamalara izin ver secenegi vardi .. Pocophone f1 de bulamadim nasil olacak yardimci olursaniz sevinirim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayarlar kısmından arama yerine tıkla, bilinmeyen kaynaklar yaz, ilk çıkana tıkla, oradan izin vermek istediğin uygulamayı seç, dosya yöneticisini de seçmeyi unutma.

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Ayarlar kısmından arama yerine tıkla, bilinmeyen kaynaklar yaz, ilk çıkana tıkla, oradan izin vermek istediğin uygulamayı seç, dosya yöneticisini de seçmeyi unutma.
Hocam pocoya hafıza kart taktım playerxtreme yükledim videolarimi hafıza kartına nereye atacağım da playerxtremeden goruyum

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Hocam pocoya hafıza kart taktım playerxtreme yükledim videolarimi hafıza kartına nereye atacağım da playerxtremeden goruyum

Hocam playerxtreme dediğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorum, bir uygulama sanırım, depolama erişim izni verin daha sonra hafıza kartındaki dosyaları görmesi için hafıza kartını okuduğundan eminseniz video ve müzik için ayrı dosyalar oluşturun

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Hocam playerxtreme dediğiniz şeyin ne olduğunu bilmiyorum, bir uygulama sanırım, depolama erişim izni verin daha sonra hafıza kartındaki dosyaları görmesi için hafıza kartını okuduğundan eminseniz video ve müzik için ayrı dosyalar oluşturun
Video oynatıcı program bunu yükledim ama videoları hafıza kartına nereye attığım ki gorsun

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Video oynatıcı program bunu yükledim ama videoları hafıza kartına nereye attığım ki gorsun

Hocam uygulamayı yükleyip baktığımızdan gerçekten emin miyiz?uygulamayı şimdi yükledim ve açtım,izinleri verdim.cihazdaki ve Hafıza kartındaki tüm video klasörlerini otomatik gösterdi.hiçbişey yapmadım sadece izin verdim.hafıza kartında herhangi bi klasör açıp videoları o klasöre atarsak program otomatik görüyor zaten

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Merhabalar, yeni konu açmamak için uygun başlıktır diye buraya yazmayı uygun gördüm. Mobil üzerinden detaylı arama yapamadım.

Sorum şöyle; Xiaomi'nin galeri uygulamasında arka kamerayla çektiğim bokeh efektli fotoğraflar galeri de otomatik olarak efekt düzenlemesi çıkıyor. Ama ön kamerada çektiğim fotoğraflarda bu otomatik olarak bokeh efekti düzenleme işareti çıkmıyor. Bunun nedenini bilen var mı, yoksa Xiaomi'nin tercihi midir?

Üst Alt