Soru Pocophone F1 dokunmatik sorunu

Emre29

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Arkadaşlar bende pocophone F1 kullanıcısıyım cihazının dokunmatigi biraz yavaş oyunlarda ve uygulamalarda hızlı hareket ettirince seri algılamıyor akicilikta biraz sıkıntı var sizde bu sorunu yasadiniz mi internetten arayınca touch problem diye çıkıyor zaten acaba donanımsal mi yazılımsal mi bilemedim.

Necati01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
2 yildir mi5 kullaniyordum. Esimde suan a2 var.
Bunlarda hicbir sorun yaşamadim ve yasamiyoruz dokunmatiklerinde. ancak
Suan kendime aldigim pocophone f1 128 gb global versiyonda dokunmatik sorunu yasamaktayim. Dokunmatik telefonlarin ilk versiyonu gibi. Basmakta ugrastiyorum. Parmaklar yoruluyor. Anormal bir durum var. Sizlerde bu durum var midir? Sorun yazimsal bir güncelleme ile degisek birsey midir?

Oyla:

Yine mi yahu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sametrise
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
2 yildir mi5 kullaniyordum. Esimde suan a2 var.
Bunlarda hicbir sorun yaşamadim ve yasamiyoruz dokunmatiklerinde. ancak
Suan kendime aldigim pocophone f1 128 gb global versiyonda dokunmatik sorunu yasamaktayim. Dokunmatik telefonlarin ilk versiyonu gibi. Basmakta ugrastiyorum. Parmaklar yoruluyor. Anormal bir durum var. Sizlerde bu durum var midir? Sorun yazimsal bir güncelleme ile degisek birsey midir?
Ee Usta sonra ne yaptın? Peki

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Arkadaşlar cihazı unlock edip rootladıysanız mutlaka extreme v8 kerneli yükleyin cihazınız müthiş hızlanacak ve muhtemelen dokunmatik sorununuz ortadan kalkacaktır

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mazot1tl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Kiymetli arkadaslar elimde kral poco f1 var 3 aydir kullaniyorum , ilk geldiginde uzerinde miui 9.6.22 vardi dokunmatik soruni cok azdi yani saatde bir iki kere yapiyordu ama sonucta yapiyordu . Sonra diger mevcutta olan tum miui surumu romlari ve custom romlari denedim developlarda dahil , dokunmatik iyice berbatlasti , hatta acma kapama dugmesinin bozulacagindan korkmaya basladim , internette okudum kimi yazilim dedi , umudunu kaybedenler donanim dedi satmayi dusundum ta ki developer miui 9.5.9 u yukleyene kadar sorun cozuldu 1 haftadir telefonumda 1 kere bile dokunmatik sorunu yasamadim catir catir oyun oynadim hatta teli zorladim belki yapar diye ama yok gayet stabil . Yureginize soguk bir su serpiyorum sorun donanimsal degil. Fikirlerim ;
1- neden donanimsal dediler , cunku birileri ekran satacakti para kazanacakti , buna ureticide dahil cunku makine bir harika.
2- neden sorunu cozmedi xioami , 1 madde aynen gecerli arti , pocoyu alan insan performans seven biri bu adam bu cihazi satmak istemeyecek ve duzelmesi icin elinden geleni yapacakti buradaki bilgi birikimi direk xioaminin emeksiz ve parasiz lehine olacakti.
3- farkindaysaniz en cok custom rom yapilan xioami cihazlarindan biri , buda demek okuyorki bir cok gelistirici suan gonullu olarak xioaminin catisi altinda calisiyor edinilen her birikimi bir sonraki muadil urunlerinde kullanip rakiplerinden bir adim onde olacakti cunku artik globale acilan bir cok rakibi var .
Diyeceklerim bu kadar evet xioami bizi kobay olarak kullanabilir ama ben urunumden memnunum hatta beta surumu kullanip , kullanim verilerinide gonderiyorum varsin bu FP urune iki katkimiz olsun neticede komik bir rakama aldik cihazi , sizde elinizden cikarmayin arkadaslar guzel yerlere gelecektir cihaz en az 3-4 yil daha rahatca kullanacagim bu cihazi.

Oyla:

QElectroQ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ege
Cihazım
HTC Desire 728
Konular
0
Kiymetli arkadaslar elimde kral poco f1 var 3 aydir kullaniyorum , ilk geldiginde uzerinde miui 9.6.22 vardi dokunmatik soruni cok azdi yani saatde bir iki kere yapiyordu ama sonucta yapiyordu . Sonra diger mevcutta olan tum miui surumu romlari ve custom romlari denedim developlarda dahil , dokunmatik iyice berbatlasti , hatta acma kapama dugmesinin bozulacagindan korkmaya basladim , internette okudum kimi yazilim dedi , umudunu kaybedenler donanim dedi satmayi dusundum ta ki developer miui 9.5.9 u yukleyene kadar sorun cozuldu 1 haftadir telefonumda 1 kere bile dokunmatik sorunu yasamadim catir catir oyun oynadim hatta teli zorladim belki yapar diye ama yok gayet stabil . Yureginize soguk bir su serpiyorum sorun donanimsal degil. Fikirlerim ;
1- neden donanimsal dediler , cunku birileri ekran satacakti para kazanacakti , buna ureticide dahil cunku makine bir harika.
2- neden sorunu cozmedi xioami , 1 madde aynen gecerli arti , pocoyu alan insan performans seven biri bu adam bu cihazi satmak istemeyecek ve duzelmesi icin elinden geleni yapacakti buradaki bilgi birikimi direk xioaminin emeksiz ve parasiz lehine olacakti.
3- farkindaysaniz en cok custom rom yapilan xioami cihazlarindan biri , buda demek okuyorki bir cok gelistirici suan gonullu olarak xioaminin catisi altinda calisiyor edinilen her birikimi bir sonraki muadil urunlerinde kullanip rakiplerinden bir adim onde olacakti cunku artik globale acilan bir cok rakibi var .
Diyeceklerim bu kadar evet xioami bizi kobay olarak kullanabilir ama ben
urunumden memnunum hatta beta surumu kullanip , kullanim verilerinide gonderiyorum varsin bu FP urune iki katkimiz olsun neticede komik bir rakama aldik cihazi , sizde elinizden cikarmayin arkadaslar guzel yerlere gelecektir cihaz en az 3-4 yil daha rahatca kullanacagim bu cihazi.

PUBG vs. Oynarken donma kasma yapar mı cihazı almayı düşünüyorum ancak bu tür şeyler beni geriyor sizce germeli mi :D?

Oyla:

mazot1tl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
PUBG vs. Oynarken donma kasma yapar mı cihazı almayı düşünüyorum ancak bu tür şeyler beni geriyor sizce germeli mi :D?
Aga pubg oynamiyorum ama mobile legendde hic sorun yok , al der miyim ? Diyemem cunku kimi hic dokunmatik sorunu yasamamis kimide benim gibi sac bas yolmus , karar senin ama ben olsam adi cikmis bir kizla evlenmezdim :)

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

QElectroQ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ege
Cihazım
HTC Desire 728
Konular
0
Aga pubg oynamiyorum ama mobile legendde hic sorun yok , al der miyim ? Diyemem cunku kimi hic dokunmatik sorunu yasamamis kimide benim gibi sac bas yolmus , karar senin ama ben olsam adi cikmis bir kizla evlenmezdim :)

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkür ederim cevabınız için, bu tür dokunmatik sorunları hala yaşıyor musunuz yoksa güncellemelerle sorunlar çözüldü mü?

Oyla:

mazot1tl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
teşekkür ederim cevabınız için, bu tür dokunmatik sorunları hala yaşıyor musunuz yoksa güncellemelerle sorunlar çözüldü mü?
Hocam miui develop 9.5.9 surumunu yukledim sorun ortadan kalkti . Yani soyle diyeyim krarli son surumde sorun var ama beta surumde sorun yok :D

Oyla:
Üst Alt