Soru Pocophone F1 dokunmatik sorunu

Emre29

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Arkadaşlar bende pocophone F1 kullanıcısıyım cihazının dokunmatigi biraz yavaş oyunlarda ve uygulamalarda hızlı hareket ettirince seri algılamıyor akicilikta biraz sıkıntı var sizde bu sorunu yasadiniz mi internetten arayınca touch problem diye çıkıyor zaten acaba donanımsal mi yazılımsal mi bilemedim.

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Merhaba, 1 haftalık pocophone F1 kullanıcısıyım. cihazının dokunmatiği 18.12.2018 olmasına rağmen halen düzelmedi. Miu 10 kullanıyorum. Ayrıca videolarda görüntü kalitesi çok düşüyor :(

Oyla:

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
keske video cekip koyabilseniz ,mesela tarayıcıda yada chromda yada herhangi uzun bir menüde ,aşagı kaydırdınga elinin şiddetine gore akıyo yazılar ,basılı aşagı yukarı yapıldıgında elinizi takip ediyo,,şiddet arttımı biraz daha otomatik akıyo, bi kaç defa hızlıca kaydırıldıgında otomatik çok hızlı akmaya başlıyo sizde nasıl çok merak ediyorum azcık gidip duruyomu nasıl bir sorun ,bölgeselmi,,bende 1.5 hafta once bi kaç gun arayla hepsiburdadan 2 tane f1 128 ithalat garantili aldım ikisndede guncelleme onceside sonrasıda bu sorunu yasamadım,bide videolar da goruntu kalitesi düşüyo derken youtube mu otomatikteyse baglantı hızına göre düşürüyo kaliteyi ,garantisi varsa bence goturun 14 gun dolmadan belki degisim bile yapabilirler

Oyla:

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
keske video cekip koyabilseniz ,mesela tarayıcıda yada chromda yada herhangi uzun bir menüde ,aşagı kaydırdınga elinin şiddetine gore akıyo yazılar ,basılı aşagı yukarı yapıldıgında elinizi takip ediyo,,şiddet arttımı biraz daha otomatik akıyo, bi kaç defa hızlıca kaydırıldıgında otomatik çok hızlı akmaya başlıyo sizde nasıl çok merak ediyorum azcık gidip duruyomu nasıl bir sorun ,bölgeselmi,,bende 1.5 hafta once bi kaç gun arayla hepsiburdadan 2 tane f1 128 ithalat garantili aldım ikisndede guncelleme onceside sonrasıda bu sorunu yasamadım,bide videolar da goruntu kalitesi düşüyo derken youtube mu otomatikteyse baglantı hızına göre düşürüyo kaliteyi ,garantisi varsa bence goturun 14 gun dolmadan belki degisim bile yapabilirler
Ekran görüntüsü alıp paylaşacağım.

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Booloader kilidini açıp cihazı unlock edip örnek atmadan o sorun çoğu cihazda düzelmiyor malesef

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Örnek yazmış kernel demek istedim

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

snipertime83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Instagram video aniden 2 sn içinde bu hale geliyor malesef
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Ayni sorun bende de var hatta bazen videolari gecmeme ragmen arkadan hala o videonun sesi geliyor

Oyla:
Üst Alt