Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Lag !

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
iPhone 6sten geçtim bu telefona ve şu anda şok bir durumdayım acayip sinir bozucu Lag var pubg oynarken menü aralarında geçerken ben çok rahat farkediyorum bazı arkadaşlar detaycı değildir anlamaz ama hassasiyet ve takıntılıysanız sinir bozucu oluyor daha telefon 2 günlük ve yurt dışından geldi bu sorunu Xiaomi bilmiyor mu Eylül Ekim de konular açılmış youtubede videoları çekilmiş bunun çözümü nedir arkadaşlar valla 2 gündür sinirden uyuyamıyorum iPhone özletti resmen
Alıcak arkadaşlara şu olaydan dolayı tavsiye etmiyorum bu olay düzelmeden almayın
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Buyrun videoya aldım.

Yine mi yahu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sametrise
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Oncelikle Selam
Bende galaxy s6 dan kecdim poco f1 e qayet mutluyum dediyin sorun bende yok ayrıca pubg hergun oynayan biriyim boyle bir sorun gormedim sorun miui surumunden kaynaklı ola bilir bendeki surumu tavsiye ederim 10.0.9.0 bu surumde sorun yok qayet stabil ayrıca telefonu nerden aldığınada bağlı bir durum bu
Kardeşim sorun ne oldu çözüldü mu?

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Oncelikle Selam
Bende galaxy s6 dan kecdim poco f1 e qayet mutluyum dediyin sorun bende yok ayrıca pubg hergun oynayan biriyim boyle bir sorun gormedim sorun miui surumunden kaynaklı ola bilir bendeki surumu tavsiye ederim 10.0.9.0 bu surumde sorun yok qayet stabil ayrıca telefonu nerden aldığınada bağlı bir durum bu
Telefon amazondan alındı herhangi problem i yok ama herhalde iphoneden geçtiğim için iphonedeki dokunmatik kalitesini arıyorum o yüzden de olabilir bende pubg oynuyorum sorun var mı derseniz dokunmatik hassasiyeti kalitesi bir iphone 6s değil yani mi 8 in dokunmatik kalitesi daha iyidir diye düşünüyorum pocophone 845 snapdragon var ve 300 dolar fiyatı bazı şeylerden maliyeti düşürmek için kısmışlar yapsalar daha kaliteli bir dokunmatik te yaparlar ama alışıyorum bu arada antutu da kararlı son güncellemeli hali ile bu skoru aldım ilk aldığımda güncelliyip yaptığımda 288 di şu an 297 aynı sürüm aynı rom ilginç özellikle o zaman da herşeyi kapatıp denemiştim şu halinde arka planda daha çok şey açıkken daha yüksek skor almam şaşırttı beni
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Goncuogluhuseyin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Pocophone
Konular
0
Telefon amazondan alındı herhangi problem i yok ama herhalde iphoneden geçtiğim için iphonedeki dokunmatik kalitesini arıyorum o yüzden de olabilir bende pubg oynuyorum sorun var mı derseniz dokunmatik hassasiyeti kalitesi bir iphone 6s değil yani mi 8 in dokunmatik kalitesi daha iyidir diye düşünüyorum pocophone 845 snapdragon var ve 300 dolar fiyatı bazı şeylerden maliyeti düşürmek için kısmışlar yapsalar daha kaliteli bir dokunmatik te yaparlar ama alışıyorum bu arada antutu da kararlı son güncellemeli hali ile bu skoru aldım ilk aldığımda güncelliyip yaptığımda 288 di şu an 297 aynı sürüm aynı rom ilginç özellikle o zaman da herşeyi kapatıp denemiştim şu halinde arka planda daha çok şey açıkken daha yüksek skor almam şaşırttı beni
ben iPhone 7 plus tan gectim. Telefonu beta ROM sürümüne geçirdikten sonra dokunmatik olarak iphoneden daha iyi olduğu farkettim

Oyla:

aerl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 3
Konular
5
Oncelikle Selam

Selam hocam 10.0.9.0 hangı surum ben bulamadım bunu

surumler

bunlar var stable olanlar

Bunlarda
Global Developer ROM

Oyla:

Forıst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şirxan Necef
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Selam hocam 10.0.9.0 hangı surum ben bulamadım bunu

surumler

bunlar var stable olanlar

Bunlarda
Global Developer ROM

Şu an bu ayrıca bendeki Rusya romu belkide sorun global romdadır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hmm. profesyonel olarak pubg oynuyorum ve dokumatiyinde hiç bir sorun gormedim daha
İnanmassan diye -Forıst-pubgde ekle

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Poco F1 cihazı için dokunmatik sorunu ile ilgili çalışmalar bitmek üzere resmi forumda bu konu ile ilgili bir bölüm var oradan cihaz ile ilgili güncel durumu takip edebilirsiniz.

O kısım ile ilgili çeviriyi buraya ekliyorum

Ekran dokunma gecikmesi ve yanlış dokuma problemi :

Beta kullanıcıları ile yakından çalışıyoruz. Son doğrulama işlemini yapıyoruz ve optimize edilmiş çözüm bir sonraki kararlı sürüme dahil edilecek. Geliştirme ekibimiz dahili olarak kontrol ediyor ve en kısa zamanda stabil sürüm ile beraber düzeltme yayınlanacak.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Poco hindistan gibi 1.3 milyar insanın yaşadığı kalabalık bir ülke için üretildiğinden, sorunları çözmek için çaba gösterirler.

Oyla:

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Poco F1 cihazı için dokunmatik sorunu ile ilgili çalışmalar bitmek üzere resmi forumda bu konu ile ilgili bir bölüm var oradan cihaz ile ilgili güncel durumu takip edebilirsiniz.

O kısım ile ilgili çeviriyi buraya ekliyorum

Ekran dokunma gecikmesi ve yanlış dokuma problemi :

Beta kullanıcıları ile yakından çalışıyoruz. Son doğrulama işlemini yapıyoruz ve optimize edilmiş çözüm bir sonraki kararlı sürüme dahil edilecek. Geliştirme ekibimiz dahili olarak kontrol ediyor ve en kısa zamanda stabil sürüm ile beraber düzeltme yayınlanacak.

Hadi inşallah

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt